A J? J? J? FAMILIEBERICHTEN 25 "N Pieter Adriaan Baaijens S Piet Baaijens Piet Baaijens Rijk van Ommeren Jacobus Marinus Doeleman O fïlensen inq.nl - Piet - "ALUU" Jannis Marinus Kusse Jan Na een periode van afnemende krachten heeft het de Heere behaagd uit ons midden weg te nemen onze geliefde vader, schoonvader, groot- en overgrootvader weduwnaar van Christina Verwoert in de leeftijd van 93 jaar. Odijk, G. van Haaften-van Ommeren C. van Haaften Vianen, G.J. van Ommeren weduwnaar van M. de Graaff Nieuwerkerk, J. Nuijt-van Ommeren J. Nuijt Borssele, C. Weststrate-van Ommeren H.K.J. Weststrate Dirksland, J. van Ommeren K.L. van Ommeren-Verton klein- en achterkleinkinderen Achterberg, 18 januari 2017 Correspondentieadres: Brasemlaan 17 3984 MN Odijk Er is gelegenheid tot condoleren op D.V. maandag 23 januari van 19.30 tot 21.00 uur in Huize Spoorzicht, Cuneraweg 170 te Achterberg. De rouwdienst is op D.V. dinsdag 24 januari om 13.30 uur in het kerkgebouw van de Oud Gereformeerde Gemeente in Nederland, Bosland- weg 150 te Achterberg. Wij verzoeken u tijdig aanwezig te zijn. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Oude Algemene Begraafplaats aan de Achterbergse- straatweg te Rhenen. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in genoemd kerkgebouw. Rouwkleding wordt op prijs gesteld. Geen bloemen Wij zijn de familie Van Dijk en medewerkers van Huize Spoorzicht dankbaar voor de liefdevolle verzorging van onze ouders. (koekie) Tot ons groot verdriet is overleden onze lieve vader en opa -Joop- echtgenoot van Marijke Doeleman-Sprangers f 23 januari 2013 Naarden, 29 september 1944 Bosch en Duin, 18 januari 2017 Hans Jasmijn Doeleman-van Hees Eline, Arthur Maarten Karen Doeleman-Wiegant De herdenkingsdienst zal gehouden worden dinsdag 24 januari om 13.00 uur in de Gasthuiskerk, Havenplein 17 te Zierikzee. Aansluitend zal de begrafenis in kleine kring plaatsvinden. Correspondentieadres Vossenlaan 26 3735 KN Bosch en Duin Gisteren bereikte ons het droevige bericht dat op 72-jarige leeftijd is overleden Joop Doeleman Joop is tot aan zijn afscheid in 2006 ruim 44 jaar bij Zeelandia werkzaam geweest, waarvan vele jaren als adjunct-directeur bij onze dochteronderneming Van Esso in Rotterdam. Daarna keerde hij terug naar het hoofd kantoor in Zierikzee om zich met hart en ziel te wijden aan het beheer van ons omvangrijke wagenpark. Wij herinneren ons hem als iemand die, ook als aandeel houder, sterk verbonden was met Zeelandia. Ook zijn altijd optimistische humeur blijft in onze gedachten. Wij wensen alle naasten veel sterkte bij de verwerking van dit grote verlies. Raad van Commissarissen, directie en medewerkers Koninklijke Zeelandia Groep b.v. Zierikzee, 19 januari 2017 Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen, delen wij u mee dat is overleden onze lieve vader en opa Cees van Leeuwen sinds 16 juni 2005 weduwnaar van Greet van Leeuwen-van Nieuwenhuijzen in de leeftijd van 94 jaar. Hij was een man naar ons hart. Goes, 20 januari 2017 Correspondentieadres Ad en Neide Roel en Esther Walther Molenlaan 6 4401 CCYerseke De afscheidsdienst, geleid door ds. C. Baggerman, zal gehouden worden op donderdag 26 januari om 14.00 uur in Hervormd kerkelijk centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven" gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. zaterdag 21 januari 2017 kijk ook op Toch nog zo onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve en zorgzame man, onze vader en opa echtgenoot van Bea Baaijens-van Hese Goes, 16 februari 1957 Goes, 18 januari 2017 Bea Baaijens-van Hese Stefan Lindy Max Fabi Dani Jessica Richard Thimo Correspondentieadres: Strobbelhoekstraat 23 4441 BD Ovezande Piet ligt in het uitvaartcentrum van Monuta, Fluitekruidstraat 8 in Goes. Op woensdag 25 januari van 19.00 uur tot 20.00 uur is er daar gelegenheid afscheid van Piet te nemen en de naaste familie te condoleren. Overeenkomstig de wens van Piet vindt de crematie in besloten kring plaats. Onze dank gaat uit naar dr. J. Peene en de verpleegkundigen en vrijwilligers van Hospice Het Clarahofje voor hun liefdevolle verzorging. Wij zijn bedroefd door het veel te vroeg overlijden van onze jongste broer, zwager en oom, Wij wensen Bea en de kinderen heel veel sterkte toe. Jaap en Leida Baaijens v.d. Blom Bram en Matty Baaijens v.d. Linde en de kinderen Veel te vroeg...Veel te jong JJ. van Hese-de Hamer C.D.P. van Hese (in herinnering) Sjaak Renate en Gerrie Jamila Jamal en Stefania Damian Het is voor ons niet mogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor de vele warme blijken van medeleven na het afscheid van mijn lieve man, onze lieve vader en trotse opa Het heeft ons goed gedaan. Onze hartelijke dank hiervoor. Nel Kusse - Koole Kinderen en kleinkinderen Arnemuiden, januari 2017

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 138