Verjaardag jilfljainariarr] Dankbetuiging arne van bussel üysrJadan Pieter Johannes van de Velde Lieven Capelle G nHensgnlmq.nlFAMILIEBERICHTEN 15 Dirk Willem van Westen Dick van Westen Joop Bosman Onder het genot van een biertje, is hij altijd in voor een pleziertje, maar vanaf nu wordt het serieus 'de Dokter' wordt 40, tis heus! Vy Dick Borfc C Janneke Lena Waverijn-Hovestadt Geertruida Johanna Grevink-van Leussen Henk Couzijn Piet Onze lieve Gerwin 1978-2002 om nooit te vergeten COLOFON Familieberichten vrijdag 20 januari 2017 De herinnering aan een bijzonder mens is geboren. Woorden schieten tekort bij het plotseling overlijden van 14 november 1940 18 januari 2017 Lieske van Westen - Brakman Manon en Marco Kate Merijn en Marjolijn Quinty Meestoot 188 4331 VE Middelburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 24 januari om 12.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Vol goede herinneringen hebben wij afscheid moeten nemen van onze oud-directeur en mede oprichter van ons bedrijf Wij zullen zijn vriendschap en betrokkenheid missen. BPG van Westen bouwmaterialen B.V. Wouter Merijn Izak Gösta Jeffrey Ronny Sander Ons bedrijf zal op dinsdag 24 januari de hele dag gesloten zijn. Vv Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van mevrouw Jarenlang trouw lid van onze vereniging. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Bestuur en Leden van "Ons Boeregoed" te Kruiningen Op zondag 15 januari is, na een lang en gelukkig leven, rustig overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Truus sinds 12 juli 1988 weduwe van Ben Grevink Enschede, 17-09-1918 Vlissingen, 15-01-2017 Gapinge: Hans en Marjolie Martijn en Mariska Max, Pepijn Joost en Claire ]enth, Wessel Vlissingen: Alex en Trudy Krijn -in liefdevolle herinnering- Thijs en Marloes Thygo, Fabio, Manouk Correspondentieadres: Boulevard Bankert 506 4382 AC Vlissingen De crematieplechtigheid heeft in kleine kring plaatsgevonden. Veel dankbaarheid, respect en waardering gaat uit naar alle medewerkers van verpleeghuis Ter Reede aan de Koudekerkseweg, woning 19, te Vlissingen voor de liefdevolle verzorging van onze moeder. Verdrietig, maar dankbaar voor de vele mooie herinneringen en alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame, creatieve vader en opa 9 januari 1944 f 17 januari 2017 Agnes Kristalijn-Hagesteijn vader van: Conjo, Miriam, Syanni schoonvader van: Jurriaan, Frank, Remko opa van: Hana, Leah, Thibault, Florian, Tobias, Enora Vloedstraat 39 4321 AM Kerkwerve De dankdienst voor zijn leven zal gehouden worden maandag 23 januari om 13.30 uur in de kerk van de Protestantse gemeente, Weelweg 1 te Kerkwerve. Na de dienst zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Voor de dienst is er van 12.30 tot 13.15 uur gelegenheid tot condoleren in het Kerkerf De herinnering aan een bijzonder mens is geboren. Op 17 januari is overleden, onze broer, zwager en oom Jan f en Rie Couzijn-Brasser Liesbeth en Tinus Joke en Luuc Esther t en Klaas Christiaanse-Couzijn Ina en Piet Harry en Miriam Achterneven en achternichten Middelburg, 18 januari 2017 Overweldigd zijn we door de vele warme en ontroerende reacties na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa We voelen ons enorm gesteund en willen u op deze manier hartelijk bedanken voor uw meeleven, in welke vorm dan ook. Onze bijzondere dank gaat uit naar dokter Jumelet-de Waal en de medewerkers van Allévo voor hun liefdevolle zorg. Rina van de Velde-Plaating kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Zierikzee, januari 2017 Voor uw blijken van medeleven, ondervonden tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man, onze vader en opa betuigen wij u onze oprechte dank. Uit aller naam: E.J. Capelle-Dalebout Scharendijke, januari 2017 [H 20-01-2012 20-01-2017 De leegte zonder jou is met geen pen te beschrijven De leegte zonder jou zal altijd bij ons blijven Voorgoed uit ons midden, voor altijd in ons hart Johan en Anneke Moens (klein) kinderen E-mail familieberichtenpzc(a)persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 Internet www.familieberichtenonline.nl Enige mededeling Op 18 januari 2017 is mijn vader, schoonvader en opa in alle stilte en rust begraven De laatste jaren is Joop liefdevol verzorgd in verpleegtehuis Ter Reede. Onze waardering en dank daarvoor. Shinta Flohr- Bosman Rob Flohr Denise Flohr

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 40