a Ho~hfa&L Neeltje Minneboo-Kluijfhout O fflensen inq.nl Izaak Heijstek Paul Klap Paulina Kole-Proost Lien Georgine van der Zee - Freni Jacques Enige en algemene kennisgeving Ook al gaat ons uiterlijke bestaan verloren, ons innerlijke bestaan wordt van dag tot dag vernieuwd In geloofsvertrouwen is door de Heer thuisgehaald mijn lieve man in de leeftijd van 68 jaar. Tiny Klap Ik wil het verplegend en verzorgend personeel van "TerReede" woning21 bedanken voor de liefdevolle zorg. Vlissingen, 17 januari 2017 Volkrakstraat 135 4335 VG Middelburg Vrijdag 20 januari van 19.00 uur tot 19.30 uur kunt u afscheid nemen van Paul in Rouwcentrum Adagio, Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Zaterdag 21 januari om 13.00 uur zal er een afscheidsdienst plaatsvinden in de aula van de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis heeft u de gelegenheid tot persoonlijk condoleren. Nellie Louis Willem Abraham Minneboo Nelly Minneboo Kluijfhout Benige handen, nu gevouwen en stil, een leven vol ijver, zp was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest, vaak gtdlen we denken, aan wat is geweest. Vol dankbaarheid voor alle goede zorgen en liefde die wij van haar mochten ontvangen is op 97 jarige leeftijd overleden onze moeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Jan Jacob Kole 20 februari 1919 17 januari 2017 Utrecht: Adri Kole Ans Kole-Post Goes: Ria Kole Cocke Boelhouwers t Enrico Jolanda Maurice Marloes Nikki Correspondentieadres: Rijkenspad 19 4463 GS Goes De afscheids- en dankdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op zaterdag 21 januari om 10.30 uur in de Nicolauskerk, Oostkerkestraat 1 in Wolphaartsdijk. Aldaar is er, vanaf 10.00 uur, de mogelijkheid om afscheid van Lien te nemen. Na de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op begraafplaats 'Gedenk te sterven' aan de Boomdijk in Wolphaartsdijk. Aansluitend is er de gelegenheid de familie te condoleren en met elkaar herinneringen op te halen in Dorpshuis De Griffioen, Oostkerkestraat 24 in Wolphaartsdijk. On%e bijzondere dank gaat uit naar het verzorgend personeel van SI HZ Ter Valcke in Goes, voor de uitstekende verzorging- donderdag 19 januari 2017 kijk ook op Met droefheid, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn zorgzame man, onze zwager en oom Middelburg, 28 augustus 1923 Wolphaartsdijk, 15 januari 2017 Wolphaartsdijk M.C.J. Heijstek-Meijer Kansas (USA) J. Ingelse - Meijer A.H. Ingelse Neven en nichten Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van de Oostkerkestraat 30 voor de goede en liefdevolle zorgen. Hoofdstraat 37 4471 AH Wolphaartsdijk De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Niets kan ons scheiden van de Liefde van Christus. Verdrietig door het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en mijn onvergetelijke opa Met dank aan God voor Zijn leiding in zijn leven. Middelharnis, 11 april 1945 t Goes, 17 januari 2017 Maria Marieke en Rob Hylke Correspondentieadres: Dusty Springfieldhof 1, 4462 LP Goes Jan is thuis. Dusty Springfieldhof 1 te Goes. Op donderdag 19 januari is aldaar van 19.00 tot 20.00 uur voor familie en vrienden gelegenheid om afscheid te nemen van hem en de familie te condoleren. Voor leden van de kerk is dat op vrijdag 20 januari van 19.00 tot 20.00 uur. De Dankdienst voor zijn leven en begrafenis zullen in besloten kring worden gehouden. Jezus zei: "Ik ben de opstanding en het leven. Wie in Mij gelooft zal leven, ook wanneer hij sterft." Joh. 11:25 Met Maria en familie zijn we verdrietig om het overlijden van Liefdevol en vol geloof heeft hij geleefd. Wij zijn dankbaar voor wat we in en van hem ontvangen hebben en vinden troost in de zekerheid dat hij nu "Thuis is. Wij wensen Maria en familie sterkte en Gods vertroosting toe. Evangelische gemeente Rafael Goes. Je lieve zachte stem ik zal haar niet meer horen maar eeuwig zal ik weten ik ben uit jou geboren. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is plotseling van ons heengegaan onze lieve moeder, schoon moeder, oma en overgroot-oma weduwe van Zij overleed in de leeftijd van 86 jaar. Biervliet: Willem en Turid Diederik Annemijn en Joep Biervliet: Alex en Liesbeth Tim en Ilse, Daniel Bas en Krista 17 januari 2017 WZC De Blide, AlberdingkThijmstraat 1, Terneuzen Correspondentieadres: Beukelsstraat 2- B, 4521 BG Biervliet De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Met veel verdriet moesten wij afscheid nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Jo en Huib t Miep en Bart Janny en Jan Wim t en Marie t Joke Ineke en Simon Jan en Nel Lou en Tanny Nichten en neven Dankbaar voor alle liefde en zorg die wij tijdens haar leven van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat de Heere tot Zich riep mijn lieve vrouw, onze stiefmoeder en oma 25 december 1931 17 januari 2017 I.B. Nemeth Isandra en Paul van Hercules Kevin, Kim K.O. Nemeth Schutterijstraat 119 4381 GM Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 23 januari van 19.00 tot 20.00 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 24januari om 14.00 uur in voornoemd uitvaartcentrum. Voorafgaand is daar gelegenheid tot afscheid nemen van 13.15 tot 13.45 uur. De begrafenis zal om 15.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 60