m üyarJsilsn fnensenlinq.nl 14 FAMILIEBERICHTEN Jacobus Cornelis van Beveren Ko van Beveren Aad de Beijer Lydia Brewster Hendricus Couzijn Tannetje Franse-Oosthoek O fïlensen inq.nl Romeinen 8 28, 38-39 Dankbaar voor het leven dat wij met elkaar mochten delen is in vol vertrouwen Thuis gehaald mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader, groot- en over grootvader Ko 26 april 1925 t 16 januari 2017 M. van Beveren-van Burg Piet en Carla Ella Leo en Jannie Anneke en Evert Kees en Thea Heieen en Erik Klein- en achterkleinkinderen Cor, Matty en Esther zijn hem voorgegaan Weststraat 38 4301 BX Zierikzee De dankdienst voor zijn leven zal plaatsvinden op zaterdag 21 januari 2017 om 13.00 uur in de Chr. Geref. Kerk, Zevengetij straat 11 te Zierikzee. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats in Zierikzee. Gelegenheid tot condoleren voorafgaand aan de dienst van 12.00 tot 12.45 uur in de zaal van de kerk. Op 16 januari 2017 is onze lieve opa overleden. Opa, bedankt voor alles, we zullen je missen. Jisca en Wim Marleen en Hetty Rico, Amber en Puck KO VAN BEVEREN r~ He flew away in the endless sky for his last flight... Na een zeer actief en energievol leven, maar op het laatst een paar moeizame jaren voor hem en mij, is van mij heengegaan mijn zorgzame, liefdevolle man en kameraad in de leeftijd van 96 jaar. Hij heeft op velen een onuitwisbare indruk gemaakt. Hij zal blijven voortleven in veler gedachten. Els van Westen Mijn speciale dank gaat uit naar de verzorgsters van Allévo en later de liefdevolle zorg van de verpleging in De Koriander te Heinkenzand. 16 januari 2017 Correspondentieadres Uitvaartverzorging van Gentevoort Verrijn Stuartweg 28, 4462 GE Goes Aad heeft zijn lichaam ter beschikking gesteld van de wetenschap. "Eens zullen we weer samen wolkenstraatjes vliegen". Time for me to go now I won t 't say goodbye Look for me in rainbows Way up in the sky In the morning sunrise When all the world is new Just look for me and love me As you know I loved you Bedroefd om het verlies, is toch nog onveiwacht overleden mijn moeder en onze oma Paramaribo, 8 september 1924 Middelburg, 16 januari 2017 Linda Lindhout Verena Verstraate Yannick Verstraate Wij willen de vrijwilligers, het verzorgend en verplegend personeel van "Buitenrust" afdeling "Zeester" bedanken voor de goede en liefdevolle verzorging. Trompstraat 38 4335 HV Middelburg Maandag 23 januari van 11.45 uur tot 12.15 uur kunt u afscheid van haar nemen in Rouwcentrum Adagio, Buitenhovelaan 1 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal om 13.00 uur plaatsvinden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna u aansluitend de familie persoonlijk kunt condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Zijn stoel is leeg, Zijn stem is stil. Wie hem heeft gekend, weet wat dat zeggen wil. Na een langdurig geduldig gedragen lijden, is door de Heere op Zijn tijd van mij weggenomen mijn lieve zorgzame man in de leeftijd van 83 jaar. A.G. Couzijn - van Heusden Mijn hartelijke dank gaat uit naar de medewerkers van WVO zorg voor de goede zorgen. Spanjaardstraat 56 4331 ES Middelburg, 17 januari 2017. De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 19 januari om 13.00 uur op de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad te Goes. Na de begrafenis is er vanaf 14.30 uur gelegenheid tot condoleren in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. Bedroefd omdat wij haar moeten missen, maar ook dankbaar omdat zij zolang in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis dat rustig van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma Weduwe van Adriaan Franse in de leeftijd van 98 jaar. *21 november 1918 - f 17 januari 2017 Bertus f en Ineke t Marcel en Mariëlle, Richard en Jennifer, Astrid en Robbie Ko t en Paula Morea en René, Arthur en Lisette Cor| Greta en Charles Sylvia en Martijn Lea Arjen En achterkleinkinderen Wij danken een ieder die zorg aan haar heeft verleend. Correspondentieadres: van Cittersstraat 9,4451 BJ Heinkenszand. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden maandag 23 januari om 14.00 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend aan de afscheids bijeenkomst is er in het uitvaartcentrum gelegenheid tot condoleren. Voor aanvang van de afscheidsbijeenkomst is er van 13.30 tot 13.50 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van Tannetje te nemen. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. kijk ook op donderdag 19 januari 2017 De HEERE leeft, en geloofd zij mijn rots, en geloofd zij de God van mijn heil! Psalm 18:47 Verdrietig om zijn heengaan, maar dankbaar voor wat hij in zijn leven, ook voor ons, mocht betekenen, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve zwager en onze lieve oom echtgenoot van Maatje van Burg In de leeftijd van 91 jaar. M. Quant-van Burg Dingeman en Mia Els en Gert Zierikzee, 16 januari 2017 Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio volg ons op Twitter like ons op Facebook Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Nationale uitvaart adressengids Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 59