üvsr Isdsn 14 FAMILIEBERICHTEN Janneke Lena Waverijn - Hovestadt O IHensenlinq.nl CATHARINA HUBERTINA VAN DIJK-SONNEMANS Abraham Jacobus van Hoeve - Bram - Bram Simon van Noort Evert Tange Anneke Frédérique Betsy Duynstee-van den Boogaard Evert Tange Ger Ossel Roel woensdag 18 januari 2017 Bezige handen, nu gevouwen en stil een leven vol ijver, zo was je wil nu heb je rust, met lichaam en geest vaak zullen wij denken aan wat is geweest Na een korststondig ziekbed is onze geliefde broer, zwager en oom heengegaan 27 december 1938 t 15 januari 201 7 C.J. van Hoeve N.S. van Hoeve C. de Jonge-van Hoeve M.G.de Jonge Donny Monique en Ralph correspondentieadres: Langeweg 6 4542 RT Hoek De afscheidsdienst zal plaatsvinden op zaterdag 21 januari om 10.30 uur in de Protestantse kerk, Langestraat 6 te Hoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Molendreef. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Dank je, voor alle mooie herinneringen voor alles wat je me hebt geleerd voor alles wat je voor me hebt gedaan. Wat zal ik je missen... Donny Binnen een week na het overlijden van onze vader en opa is vandaag overleden onze lieve, bijzondere en eigenzinnige moeder, oma en over-oma 23.12.1925- 16.01.2017 Sinds 10.01.2017 weduwe van Casparus van Dijk. Meer dan 70 jaar waren ze samen. Zonder haar man kon ze niet verder leven. Agnes en Ton Pijs-van Dijk Joke en Fred de Bree-van Dijk Klein- en achterkleinkinderen Naar haar wens zullen we in besloten kring afscheid nemen. Correspondentieadres: D. Koddelaan 51 4374 ER Zoutelande Een vertrouwd gezicht van Buurtschap Havenzicht, zullen we missen. Wij wensen de familie sterkte toe. Suus Jaap René Leni Goes, 12 januari 2017 Edwin Anita Juliette Lauryn Moe en verlangend naar het einde, geven wij kennis van het overlijden van Evert Tange *05-07-1937 t 14-01-2017 Weduwnaar van Thea Jansen Bas Martijn en Bianca Kim Lotte Correspondentieadres: Bas Tange Tramstraat 13A 4371 BV Koudekerke De crematie heeft inmiddels in besloten kring plaatsgevonden. Verdrietig hebben we afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom. Ede: Rinus en Corrie Tange-Verlare Oost-Souburg: Joke en Leen Engelse-Tange Betsy Kuijs-Tange in herinnering Delft: Riet Tange en Wilma Smit Maassluis: Nelly en Leov.d. Hoest-Tange Neven en nichten Vlissingen, 14 januari 2017 Je was mijn grote liefde en geluk. Tevreden met het leven dat zij gehad heeft en omringd door hen die zij liefhad, heb ik afscheid moeten nemen van mijn lieve Batavia - Oud Nederlands Indië-, 1 juli 1938 Albert Duynstee Vlissingen, 14 januari 2017 Koudekerkseweg 2-14 4382 EB Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 19 januari van 10.00 tot 10.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid om 11.30 uur worden gehouden in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Daarna is er omstreeks 12.30 uur gelegenheid tot condoleren in Hotel Restaurant Piccard, Badhuisstraat 178 te Vlissingen. Anneke hield van bloemen. Op zaterdag 14 januari is overleden Vader van Bas en Martijn Schoonvader van Bianca Opa van Kim en Lotte Wij wensen jullie veel sterkte met dit verlies. Nico de Wijze Monique, John, Kevin, Noah, Bente en Wiep Met ontroering hebben wij kennis genomen van het overlijden van Oer was jarenlang het hoofd van onze school "De Moolhoek" en in die hoedanigheid belangrijk voor het openbaar onderwijs in Kapelle. We bewaren goede herinneringen aan hem. Team van openbare bassischool De Moolhoek Kapelle De eeuwige God is u een woning Deutr. 33:27 In vrede ontslapen onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma Kruiningen, 14 februari 1922 Goes, 16 januari 2017 weduwe van Jacobus Waverijn. Oostkapelle: Ron en Noor Marloes en Erik, Yarah Tomas Kapelle: Marie-Louise en Johan Rens Evelien en Marcel Correspondentieadres: Uitvaartverzorging M. van der Maas t.a.v. familie Waverijn Coolhofflaan 4, 4414 BK Waarde De dienst van Woord en Gebed vindt plaats op zaterdag 21 januari om 11.00 uur in de Vredeskerk, ds. W.H. van der Vegtplein 2 te Goes. Ds. A. Jobsen gaat in deze dienst voor. Na de dienst is er gelegenheid elkaar in informele sfeer te ontmoeten. De crematie vindt later in besloten kring plaats. Wij zorgen voor de bloemen. Verdrietig zijn wij vanwege het overlijden van onze goede vriend Namens Corrie en Herman Betty en Machiel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 58