DvsrJüdsn Francois Jan de Bruijne - Frans - Q fïlensen .inq.nl Conny Breeuwer-Nieuwenboom Cyrillus Johannes Heijens Joseph Charles Louis Schout 'Nonkel' Francois Jan de Bruijne Frans de Bruijne Frans de Bruijne Suzanna van de Velde kijk ook op dinsdag 17 januari 2017 Na een moeizame strijd is rustig ingeslapen mijn maatje, mijn lievevrouw, onze ma, zus, schoonzus, schoondochter en tante echtgenote van Dimitri Breeuwer 06-05-1964 - 14-01-2017 Dimitri, Riley en Didier Nancy, Stefan, Michelle en Jordy Charles, Zdenka, Veronica en Daniël t Monique en Dyanthe t Pa en Ma Nieuwenboom Familie Breeuwer Correspondentieadres: Schoolweg 10,4531 CBTerneuzen Samen met ieder die Conny mocht kennen, willen wij afscheid van haar nemen op vrijdag 20 januari om 14.00 uur in de aula op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c te Terneuzen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop is er een samenzijn in de koffiekamer van de aula. Je was een man van weinig woorden, duidelijk herkenbaar voor degenen die bij je hoorden. Achter je ligt een leven van werken en plicht en juist dat bepaalde in alles jouw gezicht. Zo bescheiden ben je gestorven. Na een werkzaam en eenvoudig leven is rustig ingeslapen onze beminde broer, schoonbroer en oom Stoppeldijk, 8-4-1926 f Kloosterzande, 14-1-2017 Familie Heijens Hulst, 14 januari 2017. Correspondentieadres: Godsplein 4 4561 BD Hulst De uitvaartdienst zal plaatsvinden op vrijdag 20 januari 2017 om 10.30 uur in de kapel van De Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Hulst. De crematie vindt in stilte plaats. Gaarne schriftelijke condoleance. Dank aan het personeel van Antonius, huisje 21 te Kloosterzande voor de goede en liefdevolle verzorging. Gekomen tot de leeftijd der sterken is niet geheel onverwacht, maar toch nog plotseling van ons heengegaan Absdale, 21 augustus 1920 Groenendijk, 10 januari 2017 De familie Correspondentieadres: Julianastraat 52, 4566 AH Heikant Geheel volgens zijn eigen wens hebben wij op 16 januari 2017 in besloten kring afscheid van hem genomen. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van WZC Antonius, afd. B voor alle goede en liefdevolle zorg. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde man, onze lieve en zeer zorgzame vader, schoonvader en trotse opa echtgenoot van Sara de Zeeuw Terneuzen, 9 februari 1940 Terneuzen, 15 januari 2017 Terneuzen: Terneuzen: Terneuzen: Willemstad (Curagao): S. de Bruijne - de Zeeuw Arjan en Marian Romano Ricardo Peter en Daniëlle Giovanni en Mihaela Dihlayla Ilona en Thierry Lorenzo Berkelstraat 22 4535 CJ Terneuzen De afscheidsdienst zal plaatsvinden op vrijdag 20 januari om 11.00 uur in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74 te Terneuzen. Aansluitend is de begrafenis op de Zuiderbegraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de Opstandingskerk. Geen bloemen. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Bedroefd geven wij u kennis dat geheel onverwachts is overleden onze lieve broer, zwager en oom Frans Terneuzen 9-2-1940 t Terneuzen 15-1-2017 Terneuzen: Jan en Mientje de Bruijne-de Blaey Ad en Yvana de Bruijne-Hense Rowan Elmar Molln Oostenrijk)Jos en Wildegard de Bruijne-Schwarz Laura Stephan Terneuzen: Pirn en Ella Broekhuysen-de Bruijne Waalre: Hans en Coralien Temming-Broekhuysen Olivier Ann-Sophie Middelburg: Stephan en Lianne Hassels Monning-Broekhuysen Amélie Florens Thom Diep bedroefd en verslagen zijn wij dat op het aller onverwachts door de HEERE uit onze familiekring is weggenomen, onze geliefde zwager en oom Echtgenoot van Sarie de Zeeuw We zullen hem erg missen. Namens Fam. de Zeeuw Zwagers en schoonzussen Neven en nichten Terneuzen, 15 januari 2017 Verdrietig zijn wij, nu zo plotseling is overleden onze lieve en altijd meelevende oom Wij zullen hem erg missen. Wij wensen tante Sarie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Sarina en jan Klaassen-de Jonge Corné en Marjan de Jonge-Kosten Mariëlle en Johan Walhout-de Jonge Petra en Marco Marijs-de Jonge Terneuzen, 15 januari 2017 Een moeder sterft altijd te vroeg al wordt ze nog zo oud. Je bidt dat God haar sparen zal, omdat je van haar houdt. Maar als de jaren knellen gaan, zij ziek geworden is en oud, Bid je dat God haar halen zal, omdat je van haar houdt. Dankbaar dat zij niet langer heeft moeten lijden, maar intens verdrietig om het verlies geven wij u kennis van het heengaan van onze lieve moeder en oma weduwe van Cornelis Drabbe in de leeftijd van 96 jaar. AxelRinus en Leny Drabbe-Robijn Gouda Jacco en Evelyn HoekSaar en William van de Wege-Drabbe Hoek: Peter Hoek, 14 januari 2017 Correspondentieadres Rozenlaan 2, 4542 CT Hoek Donderdag 19 januari is er van 19.00 -19.30 uur gelegen heid om afscheid te nemen in de rouwkamer van de Protestantse Kerk, Langestraat 6 te Hoek. Vrijdag 20 januari is er vanaf 13.30 uur gelegenheid tot condoleren in verzorgingshuis 'Vremdieke', Irisstraat 30 te Hoek, waarna om 14.00 uur de dienst aanvangt Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de alge mene begraafplaats te Hoek. Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van 'Vremdieke', afd. Noordhoek, voor alle zorg en aandacht. w-yvv

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 71