M üyarJsdafi 14 FAMILIEBERICHTEN Christiaan Adriaan Goudzwaard Chris Goudzwaard Izaak Anthonij Schoonen Izaak Anthonij Schoonen O IHensenlinq.nl "Hetzij wij dan leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Here'.' Romeinen 14:18 In Jezus Christus, de Opgestane Heer ontslapen Onze lieve zorgzame papa Onze lieve kostbare opa Chris sinds 1 december 2015 weduwnaar van Nellie Goudzwaard - de Looze. Ouwerkerk, 18 juli 1934 Zierikzee, 16 januari 2017 Maja en Peter Bevelander-Goudzwaard Esther-Elianne Ruwan Brownie Correspondentieadres: Zevengetijstraat 1, 4301 EZ Zierikzee De dankdienst voor zijn leven zal gehouden worden op vrijdag 20 januari om 12:15 uur in de Gasthuiskerk, Havenplein 17 te Zierikzee. Aansluitend zal omstreeks 14:30 uur de begrafenis plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aan de Stapelshofweg. Voor de dienst is er van 11:15 tot 11:45 uur gelegen heid tot condoleren in het kerkcentrum van de Gasthuiskerk. Deze dagen liever geen bezoek aan huis Mogelijkheid tot parkeren op parkeerplaats De Mosselboomgaard, ingang Touwbaan. Wilko Gerardus Becker Wilko Op 16 januari 2017 heeft de Here tot zich genomen onze zwager en oom Haamstede: Engel en Corrie Jonker Neven en nichten Wilko Gerardus Becker Wilko Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Karei van Belzen Weduwnaar van M. van Belzen-Van Belzen Arnemuiden: J. Caljouw-Van Belzen (f A. Caljouw Vlissingen: M. van Belzen (t) J.P. van Belzen-De Ridder (t) Arnemuiden: J. van Belzen (t) A. van Belzen-De Ridder (t) C. van Belzen P. de Hamer-Van Belzen (t) L. de Hamer L. van Belzen J.C. van B elzen-Vroegop Neven en nichten. Ons medeleven gaat uit naar Ben, Niek en Sylvia en hun gezinnen. Sterke de Heere hen in dit grote verlies. Wilko Becker Heden is overleden onze biljartvriend Karei van Belzen Biljartvereniging Arnemuiden Voor altijd, dag schat... Na een leven dat gekenmerkt werd door liefde en zorgzaamheid is overleden mijn bijzondere man, onze lieve vader en allerliefste opa -Izaak- Zierikzee, 10 april 1928 t Vlissingen, 11 januari 2017 M.Schoonen-Goudswaard Tonny Schoonen in liefdevolle herinnering Dorien Schoonen Megha KaHee Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Woonzorgcentrum Nieuw Bachtenpoorte en Verpleeghuis Weyevliet voor de liefdevolle verzorging. Oranjeplein 114 4388 AH Oost-Souburg De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaats gevonden. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zwager en oom -Izaak- Nico Goudswaard en Petra Lous Dick en Elly van de Velde - Goudswaard Neven en nichten Diep bedroefd en verslagen zijn wij dat op het aller onverwachts door de HEERE uit onze familiekring is weggenomen, onze geliefde zwager en oom Frans de Bruijne Echtgenoot van Sarie de Zeeuw We zullen hem erg missen. Namens Fam. de Zeeuw Zwagers en schoonzussen Neven en nichten Terneuzen, 15 januari 2017 Verdrietig zijn wij, nu zo plotseling is overleden onze lieve en altijd meelevende oom Frans de Bruijne Wij zullen hem erg missen. Wij wensen tante Sarie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Sarina en Jan Klaassen-de Jonge Corné en Marjan de Jonge-Kosten Mariëlle en Johan Walhout-de Jonge Petra en Marco Marijs-de Jonge Terneuzen, 15 januari 2017 dinsdag 17 januari 2017 'Voor altijd in ons hart, onze inspirator en rots in de branding Vol ongeloof en verdriet moeten wij u kennis geven dat Wilko Becker, vader, zoon, schoonzoon, zwager, vriend en directielid van TopParken en Continental Rekreatie, veel te jong is overleden. 18-04-1968 12-01-2017 Wesley t, Didier en Destiny Becker Dick Becker en Antie Becker-Reichardt Janus en Rita Bergervoet Riekie Bergervoet Peter en Maria Bergervoet Jeremy en Delany Angelique Bijsterbosch Er is gelegenheid tot condoleren op woensdag 18 januari tussen 19:00 en 21:00 uur in Rouwstate Van de Weerd aan de Schaapsweg 77 in Ede. Indien u met ons de herdenking wenst bij te wonen, wordt u hiermede uitgenodigd op donderdag 19 januari uiterlijk 12:15 uur aanwezig te zijn bij 'De Molen' aan de Molenweg 12 in Harskamp. 'Ons voorbeeld, onze inspirator en rots in de branding Jij was er altijd voor ons. We gaan je dan ook ongelooflijk missen. We gaan er alles aan doen om jouw droom voort te zetten. Alle medewerkers van TopParken 'Onze werkgever, leertneester, maar vooral vriend' Jouw tomeloze inzet heeft ons gebracht waar we nu zijn. Wij zullen er alles aan doen om jouw visie voort te zetten. Alle medewerkers van Continental Rekreatie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 58