'f Ws V Ütöf'hls Bari tinten nkbsiutèin;' FAMILIEBERICHTEN 15 Roelof Adriaan Ornée familieberichten COLOFON Familieberichten Arnoldus Wiegersma Q (Tlensen inq.nl Die in de schuilplaats des Allerhoogsten is gezeten, die zal vernachten in de schaduw des almachtigen. Ik zal tot den HEERE zeggen: Mijn Toevlucht en mijn Burchtmijn God op welken ik vertrouw! Psalm 91:1 en 2 Bedroefd geven wij u kennis, dat na een moeitevolle tijd, door de HEERE is weggenomen onze zorgzame vader, lieve groot- en overgrootvader sinds 6 juli 2009 weduwnaar van Anthonette Johanna Kruysse Hemelum, 19 januari 1932 Krabbendijke: Oudemirdum: Krabbendijke: Krabbendijke: Elmwood (Canada): Krabbendijke: Krabbendijke: Krabbendijke: Goes, 16 januari 2017 Douwe Wiegersma Ria en Joop van der Wal-Wiegersma Piet Wiegersma Ko en Elien Wiegersma-Rijkse Trijnie en Durk Tuinier-Wiegersma Aafke en Jan Harthoorn-Wiegersma Lenie en Sam van de Vreede-Wiegersma Annet en Johan Griep-Wiegersma Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Hinkelingestraat ld, 4413 AE Krabbendijke Gelegenheid tot condoleren op D.V. woensdag 18 januari van 19.30 tot 20.30 uur op bovenstaand adres. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op D.V. donderdag 19 januari om 13.00 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er tevens gelegenheid tot condoleren in de kerk. Geen bloemen Onze dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum Rehoboth en R.S.T. voor de liefdevolle verzorging. Wie sturen kan zeilt bij elke wind... Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van mijn man en beste maatje, vader, opa en abuelo Roel 11 juni 1937 15 januari 2017 Brielle, Truus Ornée-Nouwen Toulon, Jacqueline Romein-Ornée Pierre-Michel Cohade Zierikzee, Mieke Bolier-Ornée Joop Bolier Ai' Frank, Julie, Joep u :~v Maarten en Miranda --'"Roel ine Ornée-Dolk Bert Dolk G.J. van den Boogerdweg 21 3232 EB Brielle Vrijdag 20 januari nemen we afscheid in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, aanvang 14.00 uur. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Wij willen ieder bedanken voor de vele kaarten met troostende woorden, mooie bloemen en aanwezigheid bij de crematieplechtigheid voor mijn lieve vrouw en onze moeder Rie Jilleba-Westerweel Al deze steunbetuigingen helpen ons bij het verwerken van het verlies maar ook om Rie te herinneren. Jaap Jilleba en kinderen Lenie Verstrate Verwei uit -vaardig Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of week blad naar keuze. BETROUWBAAR EN EENVOUDIG FAMILIEBERICHTEN OPGEVEN IN DAG- EN WEEKBLADEN - familieberichten dinsdag 17 januari 2017 kijk ook op Wij willen u hartelijk danken voor uw getoonde medeleven en belangstelling na het overlijden van onze moeder, oma, en overgrootoma. Fam Verstrate Wolphaartsdijk 2017 Alexandra mar|<Ucce uitvaartverzorging 0113 2I429I 06 I073032I nfo@uitvaartinzeeland.nl www.uitvaartinzeeland.nl familieberichtenonline.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 41