'Hopelijk krijgt Patricia rust bij deze jongen' U feffeweg.nl 21 VERTREK Hollands Hoop combineerde misdaad en absurdisme, die mengeling van genres zag je vroeger niet. Ook KLEM kleurt meer buiten de lijntjes." „De budgetten blijven helaas be perkt", vervolgt Kievit. „Maar door het succes kan je nu soms een wat duurdere serie maken. Misschien nog niet met de ambitie van een Game of Thrones, maar we rekken die grenzen wel op. De recente EO-serie Als de Dijken Breken had veel visuele effec ten. Dat was tien jaar geleden nog onbetaalbaar geweest." Pareltje Alleen SBS is wat voorzichtiger met het lanceren van een zoveelste dra maserie. Op vlaggenschip SBS 6 zijn er de succestitels Dokter Tinus en Cel- blok H en zusterzender Net 5 zendt momenteel De Mannen van Dokter Anne en later deze maand Bitterzoet uit. „Bij ons is het aantal series glo baal niet toegenomen", zegt woord voerder Jaap Paulsen. „Binnen je mix van programma's is het vaak een pa reltje aan de kroon. Maar het is ook duur." Behaalden daar eerder uitge zonden series als De Jacht en Bureau Raampoort onvoldoende kijkcijfers? „Als je bijvoorbeeld de score van Raampoort vergelijkt met Dokter Ti nus, die een aanzienlijke fanschare heeft, is de keuze snel gemaakt. Dan ga je door met de titel die zich al heeft bewezen." boek, nu zitten mijn dochters in bad met een laptop op de rand. Het is een makkelijker vorm van entertain ment." Will Koopman, verantwoor delijk voor veel succesvolle RTL 4- series als Gooische Vrouwen, Familie Kruys en Centraal Medisch Centrum, ziet een simpele verklaring. „We wo nen momenteel in een niet zo'n fijne wereld. Er is behoefte om weg te dro men. Daarom gaan we ook meer naar de bioscoop." De kijker verwacht tegenwoordig ook meer van een serie, beseft me diadirecteur Robert Kievit van BNN- VARA, de omroep die KLEM produ ceert en uitzendt. „Alleen een snel afgeraffeld plotje kan niet meer. We willen gelaagde en geloofwaardige personages in combinatie met diep gang en verrassingselementen. Je durft ook meer risico's te nemen. Nu al véél 8 GARANTIEwww.effeweg.nl of bel 0529 - 46 96 67 GEEN verplichte aanbetaling! Eindelijk is vandaag de dag aange broken waarnaar Patricia Paay (67) al weken heeft uitgekeken. De voormalig zangeres viert haar (vierde) bruiloft met de 35 jaar jon gere miljonairszoon Robbert Hin felaar met wie ze in november vo rig jaar in het huwelijk trad. „Dat hebben we toen klein gehouden, in januari gaan we een feestje vie ren", zei La Paay. Vanavond dus in Claus Partyhouse in Hoofddorp, waar vanaf 20.00 uur het feest losbarst. Zonder me dia, want daar houdt haar nieuwe schoonfamilie niet zo van, maar met dochter Christina als bruids meisje, met zus Yvonne als trouw ambtenaar en met haar gloed nieuwe jurk uit het programma Say Yes To The Dress. En mét maar liefst r6o gasten, onder wie Patty Brard. „Ik verheug me er op. Ben erg benieuwd, want een bruiloft zit altijd vol verrassingen", wrijft La Brard zich in de handen. De oud-zangeres/presentatrice komt zonder haar man Antoine die voor werk op Ibiza zit. De aanloop naar het (vierde) huwelijksfeest van Pa tricia Paay verliep niet geheel ge ruisloos. Boze tongen beweer den dat het stel in november helemaal niet getrouwd zou zijn. Tot woede van de hoofdpersonen die het nog eens moesten bevestigen. „Als zij gelukkig is, ben ik het ook", zegt Patty Brard. „We hebben al tijd een speciale band gehad, al was het contact de laatste tijd iets min der. Ze was wat wilder, hè en daar zijn wij nou eenmaal niet van. Ik hoop dat ze haar rust heeft gevon den bij deze meneer. Meer dan bij die andere jongeren. Lijkt me best vermoeiend allemaal. Ja, wij zijn een heel ander stel. Antoine is der tig keer rustiger. Als hij mij en de twee hondjes heeft aan de Amstel of op de berg in Ibiza, dan is hij ge lukkig." La Brard heeft geen idee hoe de avond eruit gaat zien. Er moet ge danst worden, stelt La Paay in de aanloop. Op muziek van The Sty- listics. En het cadeau? Brard: „Op de uitnodiging stond een gesloten envelopje. Dat zal ze wel gevuld willen zien." Op de uitnodiging stond een envelopje. Dat zal ze wel gevuld willen zien dinsdag 17 januari 2017 A Patricia Paay met haar man Robbert Hinfelaar. fotohh KLEM (boven) is de nieuwste loot aan de stam. Familie Kruys (I) en Celblok H zijn bewezen succes nummers. FOTO'S PIEF WIJMAN, ANP, RTL 4 Zonder media, maar met elkaar én goede vrienden vieren Patri cia Paay en Robbert Hinfelaar vanavond in Hoofddorp hun hu welijk, dat al in november werd gesloten. Dennis Jansen vanaf €239,- vanaf €379 Londen, Oxford en Cambridge 5 daagse busreis Vertrek: 6, 20, 27 mrt, 3, 17 apr Rome, Florence en Venetië 8 daagse busreis Karinthië I 10 daagse busreis Vertrek o.a.: 17, 24,31 mrt, 7,14 apr 1 Vertrek o.a.: 29 apr, 10, 31 jul Dalmatische kust, Trogir en Split Tirol, Kirchberg ALL-INCLUSIVE 11 daagse busreis 10/11 daagse busreis Vertrek o.a.: 5, 26 mei, 9, 23 jun Vertrek o.a.: 29 apr, 5, 15, 26 mei Alle fouten voorbehouden. Exclusief reserveringskosten en Calamiteitenfonds. Patty Brard Patricia Paay in de jurk uit Say Yes To The Dress, fototlc

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 21