Sla je slag Gespot! O Alles in stijl Ha, weekend! Laat je inspireren door deze tips Hoofdband Samenstelling: Saskia Borst Trendspotter Anne Bonthuis fotografeert mode op straat Carlijn Hintzen (24) Barts, €25 Elisa Paulmichl (21) Handgemaakt door moeder Petra Revet (55) De Bijenkorf, €30 Al 75 jaar kunnen automobilisten, fietsers en voetgangers via de Maastunnel van de noordelijke naar de zuidelijke oever van de Nieuwe Maas in Rotterdam. Niet zomaar een verbinding, want het was destijds de eerste verzonken verkeerstunnel ter wereld. Om het jubileum te vieren opent zaterdag in de Kunsthal de tentoonstelling Onze tunnelwaar je alles te weten komt over het ingenieuze ontwerp, de geschiedenis en de naderende renovatie. Bij de tentoonstelling verschijnt het boek Onder de tunnel door (Uitgeversmaatschappij Ad. Donker €29,50). kunsthal.nl Geen kaartje weten te scoren voor het uitverkochte Eurosonic Noorderslag? Je kunt in de binnenstad van Groningen alsnog terecht voor steengoeie muziek. Op Grunnsonic, het gratis toegankelijke alternatieve festival, wordt niet alleen Gronings talent in de schijnwerpers gezet, maar staan ook grote namen op het podium. Zaterdag op de Grote Markt: Hans Hannemann, Stuart Mavis, Orange Skyline en Kraantje Pappie. Vanaf 12.30 uur. grunnsonic.nl Tijdens het festival Nieuw jaarsduik in Utrecht kun je op ruim zeventig locaties (vaak gratis) naar optredens, workshops, voorstellingen en expo's. Luister naar de mono loog Bep, dochter van Riet veld, puzzel een rood-geel- blauwe stoel in elkaar of schuif aan bij het Kids- college over Mondriaan. culturelezondagen.nl 6 zaterdag 14 januari 2017

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 67