Wij werken voor jóu! TE KOOP Accountmanager personeelsbemiddeling WERKT 'De basis is minder eten en meer bewegen' AB Werkt is een coöperatie zonder winstdoel. We zijn een fullservice dienst verlener en onze kracht ligt in bemiddeling van vooral fysieke banen in agro, food, industrie, groenvoorziening en grond-, weg- en waterbouw. KLEVERSKERKSEWEG 17-19 TE MIDDELBURG Richtprijs €450.000 k.k. Oplevering in overleg. SCHULTI Tem PARTNERS EC ELA Op dit moment zijn we ter uitbreiding van ons team op onze vestiging in Goes op zoek naar een O M Livingstoneweg kl, Mr62 GL Goes. T 0113 - 23 36 66 I www.ab-werkt.nl Patricia O'Halloran in één van de drie originele Zwitserse TFM cabines in haar praktijk foto Ruben Or eel MIDDELBURG - Patricia O'Halloran zet 35 j33r ervaring in voor de cliënt. Op bedrijventerrein Arnestein gelegen voormalig centrum voor vakopleiding van volwassenen met lesruimten, praktijkruimten, kantoorruimten, bedrijfsruimten en facilitaire ruimten. Het onderwijscomplex bestaat uit een aantal direct aan elkaar gekoppelde gebouwen die in een vierkant aan de randen van de perceelgrenzen gebouwd zijn. In het midden van het perceel is een half open overkapping gebouwd die voorheen werd gebruikt voor buitenles-activiteiten. De gebouwen dateren van ca. 1959 en zijn daarna diverse malen uitgebreid/verbouwd c.q. gerenoveerd. Bebouwd oppervlak (BV) is circa 2.150 m2en nog een halfopen overkapping van circa 450 m2 BVO. De opstallen verkeren in matige tot slechte staat van onderhoud. De perceelgrootte is 4815 m2. Kadastraal: sectie M nummer 257. Asbest- en bodemrapportages zijn beschikbaar via ons kantoor. De bestemming van het object is momenteel: "Bedrijventerrein", artikel 4, functie aanduiding: bedrijven tot en met categorie 3.2 op de Staat van Bedrijfsactiviteiten. Deze Staat is bij ons kantoor op te vragen. Geïnteresseerden kunnen hun idee(ën) tot 1 februari 2017 bij ons indienen op papier of per email: info@schulting-partners.nl. Bezichtigingen vinden uitsluitend plaats via kijkmomenten. De ingediende ideeën zullen ter beoordeling worden voorgelegd aan onze opdrachtgever, het College van burgemeester en wethouders van Middelburg. Over de beoordeling van de ideeën is geen correspondentie mogelijk. Indien bij het College geen uitdrukkelijke voorkeur bestaat voor één van de ingediende ideeën, dan zal de verkoop bij inschrijving plaatsvinden. Schulting Partners, makelaars-taxateurs o.z. Londensekaai 39, 4331 JH Middelburg TELEFOON: 0118-616 617 info@schulting-partners.nl www.schulting-partners.nl NVM SCHULTING Je beheert bestaande relaties en breidt ze uit door het plegen van acquisitie. Je straalt vertrouwen uit waardoor je in staat bent klanten aan je te binden. Daarnaast ben jij vraagbaak voor je medewerkers. Je bent in het bezit van een hbo-diploma. Als persoon ben je zelfstandig en com mercieel en beschik je over de nodige people skills. Met een hoge mate van klant gerichtheid streef je naar lange-termijn succes en je gaat oplossingsgericht te werk. Herken jij jezelf in dit profiel? Kijk dan voor een uitgebreide beschrijving van de vacature op onze website www.ab-werkt.nl. Hier vind je ook alle informatie over hoe te solliciteren. WERKT Volg ons op: OO i OL LU O 35 jaar geleden begon Patricia in het trainingscentrum 'Swiss Figure Clin ic' in Regent street Londen aan de opleiding tot Zwitserse TFM specialist. Zij volgde deze opleiding bij de artsen en tevens oprichters van de Zwit serse Thermo Fysische Methode, die bestaat uit o.a. mental coaching en bewegingstherapie in een verwarmde cabine (zie foto). Als gediplomeerd afslank- en voedingsdeskundige begeleid Patricia met veel plezier haar cliënten naar een gezonder leven. "Het is meer dan al leen maar in een cabine liggen. Met minder eten en meer bewegen ben je er nog niet. Er wordt minimaal twee keer per week een half uur getraind en het voedingspatroon wordt, waar nodig, aangepast. De cliënten worden vóór de training gewogen en iedere maand gemeten. Allemaal voor het beste resultaat." "Deze originele Zwitserse methode is kwalitatief de beste. In mijn praktijk wordt u begeleid door middel van deze methode, die u nergens in Zeeland of omgeving aangeboden wordt", aldus Patricia. Ze voegt toe "De cabi nes worden door middel van een speciale kachel verwarmd tot 38 graden. Door de warmte zijn je spieren snel op temperatuur en worden soepel gehouden, spierpijn wordt voorkomen en de afbraak van plaatselijke ve- treserves nog meer bevorderd." Naast het afvallen zijn de cabines ook zeer geschikt voor mensen met reumaklachten, artrose en fibromyalgie, maar ook voor mensen die hun huidige gewicht willen bijhouden d.m.v. een onderhoudsprogramma. Ondanks dat er 150 euro per maand in rekening wordt gebracht moet dit geen grens zijn om het niette doen, volgens Patricia. "Ik lever profes sionele en motiverende begeleiding voor zowel mannen als vrouwen van alle leeftijden (gemiddeld 16-85 jaar), met garantie op resultaat. Cliënten vallen gemiddeld vijf kilo per maand af, dus kunnen in zes maanden al hun streefgewicht bereiken. Ze vinden het ook leuk om te komen, ze zijn gemotiveerd en willen graag weer in die spijkerbroek of jurk passen. De meeste cliënten blijven bij ons trainen, ook als ze hun streefgewicht heb ben behaald d.m.v. het onderhoudsprogramma. We doen het samen en dit geeft aan beide kanten een goed gevoel." Voor meer informatie over de methode en de praktijk: www.patriciaohalloran.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 53