Oinri'ja Dühs'hi-rii Adagio f# familieberichten Mili Lfl/iïPkl FAMILIEBERICHTEN 27 A Piet Drenth Ben Snelleman COLOFON Familieberichten Linda Versluijs-Debaere Lars de Putter Marian Quaak familieberichten - O fïlensen inq.nl Voor het warme medeleven dat wij hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve pa, schoonvader en opa willen wij u hartelijk danken. J. Drenth en K. Vroegop W. Drenth-Krijger en P. Krijger Kleinkinderen Voor alle blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn levenspartner Cor de Haas zeggen wij u hartelijk dank. M. Klaeijsen-de Vos Terneuzen, januari 2017 Hierbij willen wij iedereen hartelijk dank zeggen voor uw medeleven in de vorm van een kaartje, een telefoontje, een e-mail, een bloemetje, een bezoekje en uw aanwezigheid op de begrafenis van mijn lieve levensgezel Piet van der Hooft Familie van der Hooft-van Horickx Familie Thomaes-de Feijter In plaats van kaarten Omdat het ons niet mogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken die met ons meegeleefd heeft tijdens de ziekte en na het overlijden van onze geliefde zorgzame moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Suzanna Janneke de Visser-Dieleman willen wij u langs deze weg onze welgemeende dank betuigen. Ook uw persoonlijke woorden hebben ons goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Hoek, januari 2017 Tevens wensen wij u een gezegend 2017. In besloten kring hebben wij op 20 december 2016 afscheid genomen van onze lieve broer, schoonbroer en oom Veel mensen hebben gereageerd in de vorm van een kaart, telefoon of e-mail. Langs deze weg willen wij u hiervoor hartelijk danken. Het was hartverwarmend te zien hoeveel goede herinneringen u aan Ben bewaarde. Fam. Snelleman Januari 2017 de Groot - de Kam en Verstraten Rouwcentrum Adagio en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 BETROUWBAAR EN EENVOUDIG FAMILIEBERICHTEN OPGEVEN IN DAG EN WEEKBLADEN Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichtenonline.nl zaterdag 14 januari 2017 kijk ook op Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van zeggen wij u hartelijke dank. Kinderen en Kleinkinderen Oostburg, januari 2017 Zoveel bloemen, zoveel kaarten, zoveel warme woorden zoveel belangstelling en zoveel troost. Hartelijk dank voor uw blijk van medeleven en steun na het overlijden van onze zoon Peter en Sandra Eline en Ciske IJzendijke, januari 2017 Hierbij willen wij iedereen bedanken voor alle brieven, kaarten, steun en warmte na het overijden van Het doet ons goed te weten dat Marian niet alleen bij ons maar bij velen zo geliefd was. Ruben en Marlijn Familie Quaak Gerard Sluis, januari 2017 uitvaartzorg in Zeeland Buitenhovelaan 1, 4337 HJ Middelburg 0118 - 612868 info@adagiouitvaartzorg.nl Kreeftenstraat 26, 4691 KR Tholen 0166 - 606041 www.adagiouitvaartzorg.nl samen een... voor u en met u... Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 165