üvar latlsn JL V* 1 •l|)s)iikbBtuigirig 26 FAMILIEBERICHTEN Izaak Pieter Flipse •f i v 1 T - Willy Hamerlinck -Jte?U Q fïlensen inq.nl Izaak Adriaan Michiel Buijze Patricia Magdalena George Cornette-Herrewegh y'k Coïien de Beste Jmas de Beste-Zandee Willy Jansen van Rosendaal Daniël Georges Frans Cornette De Beer van Vlissingen Is er niet meer - Sjaak - Vlissingen, 27 maart 1948 f Vlissingen, 12 januari 2017 Dochter: Mira van der Molen Celina Cauwels Zus: Ria Flipse en Edt Broer: Ron en Monique Flipse Kim en Ramon Raoul en Xaira Onze bijzondere dank gaat uit naar dr. Banffer, dr. Hamelink, Sandenburgh en Scheldehof. Correspondentieadres: Mozarthof 4, 4536 AV Terneuzen Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. iSR Tv y *a Heel bijzonder, heel gewoon. Gewoon een heel bijzondere man. Bedroefd, maar dankbaar voor al 't goede dat hij heeft gegeven, delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in "De Redoute" van ons is heengegaan onze lieve vader, schoonvader en opa weduwnaar van Tilly Boutens 23 - 12 - 1937 Sas van Gent t 12-01 -2017 Sas van Gent Hulst: Anita en Cees Luime-Hamerlinck Niek en Larissa Rick en Nikita Merel Koudekerke: Rick en Ellen Hamerlinck-Kesteloo Tim Isa Sas van Gent, 12 januari 2017 Coit. adres: Zomerstraat 8 4561 CE Hulst De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op dinsdag 17 januari om 10.30 uur in Familiehuis "De Geslootene Boom", Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent. De begrafenis zal er aansluitend plaatsvinden op de begraafplaats "St. Jans Schorre", waar er na afloop gelegenheid is tot condoleren. Pa ligt opgebaard in Familiehuis "De Geslootene Boom", waar u maandag 16 januari om 19.00 uur afscheid van hem kunt nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Degenen die ik liefheb verlaat ik om degenen die ik liefliad terug te vinden Bedroefd maar dankbaar wat zij voor ons heeft betekend, geven wij kennis dat is overleden onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Adriana Dirkje Lammers-de Ruiter -Ria- sinds 7 januari 2013 weduwe van lohannes Marginus Lammers in de leeftijd van bijna 82 jaar. Wij bedanken het personeel van Futura voor hun liefdevolle zorg Vlissingen: Jan en Erika Lammers-Kik Kim Sanne Lucas, Sterre Bas Tom Lieu-dit-Chatelet, Ambert (F): Yvonne en Ron Toorenburgh-Lammers Vance Tamas Oudewater, 12 januari 2017 Correspondentieadres: Glacisstraat 44,4381 RK Vlissingen Er is gelegenheid tot condoleren op dinsdag 17 januari van 12.15 tot 13.00 uur in het zalencentrum aan de West singel in Oudewater. In de Ontmoetingskerk van de Protestantse Gemeente Oudewater aan de Westsingel zal dan om 13.15 uur de afscheidsdienst worden gehouden, waarna aansluitend op de Hervormde Begraafplaats aan de Waardsedijk de begrafenis zal plaatsvinden. Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van mijn zus en onze tante en van mijn moeder en onze oma Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van deze verliezen zo kort na elkaar. Gerard, Malou en Jeroen de Beste Kwadendamme, januari 2017 kijk ook op zaterdag 14 januari 2017 Bezige handen, nu gevouwen en stil. Een leven vol ijver, zo was je wil. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van onze vader en opa weduwnaar van Else Buijze-Holleman Schoondijke, 13 oktober 1942 Oostburg, 11 januari 2017 's-Hertogenbosch: Mike Buijze Nicole Hendriks Alexander Rosalie Arnhem: Danny Buijze Ellen Giesen Lila Jule Louise De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 18 januari om 13.00 uur in de Hervormde Kerk aan de Molenstraat te Waterlandkerkje. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de begraafplaats aan de Molenweg. Voorafgaand kan er van 10.45 tot 11.15 uur afscheid genomen worden van Izaak in het mortuarium aan de Pastoor van Genklaan te Oostburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot samenzijn in het dorpshuis aandeP.C. BoutensstraatteWaterlandkerkje. Correspondentieadres: Rietgors 39, 5221 HH 's-Hertogenbosch Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Een goed mens, een levensgenieter, mijn maatje door dik en dun, onze lieve Patricia heeft ons te vroeg verlaten. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn allerliefste, onze zus, schoonzus en tante echtgenote van Zij overleed in de leeftijd van 55 jaar. Kapellebrug: Daniël Cornette Familie Herrewegh Familie Cornette 12 januari 2017 Gentsevaart 54, 4565 EW Kapellebrug Patricia is thuis. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 18 januari om 14.00 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Geen bezoek aan huis. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft gekregen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Onze dank gaat uit naar dr. Dhollander voor alle goede zorgen. r V V- 3# Een handdruk zo warm, even een arm om je heen. Zoveel liefde en steun ons gegeven. Een kaart, brief of bloemen, wat het ook zij, Was ons een troost in deze moeilijke tijd. 't Geeft ons moed om verder te leven. De vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man en onze zwager hebben ons diep ontroerd. Daarvoor onze grote dank. Willeke Johan en Riet Ria en Bertus Alice en Ricardo Sluiskil, januari 2017

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 164