J? A J? i FAMILIEBERICHTEN 25 M. Izaak Pieter Flipse X Cor Slimmen Cornelis Verhage Kees Verhage Kees Verhage zaterdag 14 januari 2017 Q fïlensen inq.nl Arie Smit Oisterwijk, 27-11-1959 t Goes, 11-01-2017 Arie Smit Arie Smit Na een mooi en voltooid leven is van ons heenge gaan onze broer, zwager, oom en neef in de leeftijd van 84 jaar. Familie Slimmen Zorgcentrum 'Cleijenborch' Colijnsplaat, 11 januari 2017 Correspondentieadres: Wilhelminastraat 56, 4484 AJ Kortgene We willen afscheid nemen van Cor op dinsdag 17 januari om 11.30 uur in De Katse Kerk, Kerkstraat 3 te Kats. Aansluitend begraven we hem op de algemene begraafplaats te Kats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleance en ontmoeting in het Nieuw-Zeelandhuis, naast bovengenoemde kerk. De Beer van Vlissingen Is er niet meer - Sjaak - Vlissingen, 27 maart 1948 t Vlissingen, 12 januari 2017 Dochter: Mira van der Molen Celina Cauwels Zus: Ria Flipse en Edf Broer: Ron en Monique Flipse Kim en Ramon Raoul en Xaira Onze bijzondere dank gaat uit naar dr. Banff er, dr. Hamelink, Sandenburgh en Scheldehof. Correspondentieadres: Mozarthof 4, 4536 AV Temeuzen Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Johanna Catharina Maria van Hove Annie Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een periode van afnemende gedachten en krachten is overleden onze lieve broer, zwager en oom Cornelis Willem Verboom sinds 11 juli 2016 weduwnaar van Leintje Verboom-de Bruijne in de leeftijd van 90 jaar. Familie Verboom Familie de Bruijne Goes, 12 januari 2017 Zorgcentrum Ter Weel, Schenge 5 Correspondentieadres: Familie de Hamer-de Bruijne Groenedaal 18 4481 BK Kloetinge De dienst van Woord en Gebed, geleid door ds. T. Deelstra, zal gehouden worden dinsdag 17 januari om 13.30 uur in de Gereformeerde Kerk, Damstraat 20 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Ter Weel te Goes, afdeling Schenge, voor de goede en liefdevolle verzorging. k >.aV: v., -* 'V -vsi. - ƒ-» kijk ook op Heden nam God uit ons midden weg, Zijn moegestreden kind, Biggekerke Anke Smit-Wesdorp Middelburg Frédérique en Bryan Middelburg Jacqueline Correspondentieadres: Valkenisseweg 27 4373 AR Biggekerke Woensdag 18 januari is ervan 11.45-12.15 uur gelegenheid om afscheid te nemen bij Monuta Adrienne Klein, Uitvaartcentrum De Voorzorg, Industrieweg 20 in Vlissingen. Om 12.30 uur vindt in hetzelfde centrum de afscheidsdienst plaats. Aansluitend gaan we naar de algemene begraafplaats te Biggekerke, Zoutelandseweg, waar om 14.00 uur de begrafenis plaatsvindt. Nadien bent u van harte welkom om de familie te condoleren en ontmoeten in genoemd uitvaartcentrum. Onze dank gaat uit naar alle betrokken zorgverleners gedurende het ziekbed van onze geliefde man en (schoon) vader. Verdrietig door de ziektes, hoopvol na betere periodes, maar hij kwam er niet meer bovenop. Mijn zoon, onze broer/zwager, onze oom: hij is er niet meer. Wij wensen Anke, Frédérique Bryan en Jacqueline veel sterkte met de verwerking van het grote verlies van Vlissingen: Heinkenszand: (O)pa Arie Smit (O)ma Co Smit-Hoogendoorn t Gea Smit t Theo en Jacquelien Smit en kinderen Heinkenszand, 11 januari 2017 Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het toch nog plotselinge overlijden van Ondanks zijn ziekte bleef hij altijd betrokken bij ons bedrijf. Wij verliezen in hem een gewaardeerde collega. Wij wensen zijn vrouw Anke en kinderen veel kracht en sterkte toe om dit grote verlies een plek te geven. Namens directie en personeel Yerseke Engine Services BV Jan en Ida de Braal-Paauwe Christiaan de Braai Uw woord is een lamp voor mijn voet en een licht op mijn pad. Psalm 119:105 Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en meelevende opa 16 september 1943 11 januari 2017 Corry Verhage-Moens Marcel Mariska en Barend Thom Marit Waterlooze Werve 14 4363 BL Aagtekerke De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 16 januari om 13.00 uur in deZionskerkte Oostkapelle en wordt geleid door ds. B.M. van Ginhoven. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Oostkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in restaurant Anno Nu in de Dorpstraat 39 te Oostkapelle. Onze dank gaat uit naar dr. W. Spekhorst en zijn team en naar Buurtzorg Veere voor de zeer goede begeleiding. Sonja Meijer-Verhage Rinus Meijer Neven en nichten Na moeilijke maanden hebben wij verdrietig afscheid genomen van mijn broer, zwager en onze oom Een zon is ondergegaan, een ster aan de hemel erbij gekomen. Na liefdevolle maanden vol berusting, tederheid, pijn en verdriet is van ons weggenomen onze spontane, sociale, optimistische en zorgzame moeder, oma, zus en tante Zoutelande, 18 mei 1940 t Vlissingen, 11 januari 2017 John Bentem Joshua Jacky Bentem t Tonny Bentem t Bert van Hove Kinderen en Kleinkinderen Correspondentieadres: L.M.M. van Hove Vredehoflaan 476 4382 CJ Vlissingen 4 1 V Maandag 16 januari is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid van Annie te nemen en de familie te condoleren bij Monuta Adrienne Klein, Uitvaartcentrum De Voorzorg, Industrieweg 20 in Vlissingen. De afscheidsdienst zal worden gehouden op dinsdag 17 januari om 14.00 uur in de aula van Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, in Middelburg. Annie hield van rode rozen. Onze dank gaat uit naar dokter Bronzwaer en dokter Prinson voor de goede zorgen. 'V. Met verdriet hebben we afscheid moeten nemen van een dierbare vriend gedurende vele jaren. Wij wensen Corry en familie sterkte met dit grote verlies. Johan, Rina en Suzanne Meijer Vlissingen, 11 januari 2017 V x -y. 71 W

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 146