Word bezorger bij jou in de buurt! Vacatures Tube Werken in de buitenlucht? www.krantenbezorgen.nl belaser Company Gezocht, vroege vogels* voor het bezorgen van dagbladen zoals AD, de Volkskrant, Trouw en PZC. 's Ochtends voor 7 uur de krant bezorgen is goed betaald en snel verdiend. Het bezorgen duurt gemiddeld 1,5 uur per dag, van maandag tot en met zaterdag. Wat staat er tegenover: een aantrekkelijke 4-wekelijkse vergoeding; gratis de krant lezen; gratis regenpak; diverse extra's te verdienen. Kijk voor meer informatie of aanmelden op: Tubelaser Company (TLC B.V.) is een gespecialiseerde toeleverancier van laser gesneden kokers, buizen en profielen. Samen met ITM B.V., welke zich bezig houdt met het laser- en watersnijden van plaatmaterialen maken we onderdeel uit van ITM Holding. Zie ook www.lasersnijwerk.nl. Om aan de toekomstige klantvraag te voldoen zijn we op korte termijn op zoek naar: Calculator/Verkoper buislasersnijden Assistent productieleider Operator lasersnijmachine Geboden wordt: Een zelfstandige en veelzijdige functie binnen een enthousiast team met een no-nonsense cultuur, goede arbeidsvoorwaarden en ontwikkelmogelijkheden. Heb je vragen over één van deze functies? Neem dan contact op met Rene Mourits, T 0113 820 920 Wil je solliciteren? Stuur dan jouw brief met cv aan rene@tlcbv.com Als calculator/verkoper verzorg je het hele offerte- en orderproces. Aanvragen van klanten werkje zelfstandig uit. Je bepaalt de materiaalbehoefte, de bijbehorende prijsstelling en verwerkt dit in de aanbieding. Inhoudelijke vragen op zowel technisch als commercieel gebied worden door jou beantwoord. Samen met je collega ben je het eerste aanspreekpunt naar de klant toe. Je benadert bestaande en nieuwe klanten die op zoek zijn naar nieuwe orders en adviseert afnemers over de voordelen van het buislasersnijden voor hun productie. Gevraagd wordt: Minimaal een afgeronde MBO-4 opleiding, werktuigbouwkunde is een pre; Ervaring met werkvoorbereiding; Kennis van de volgende materialen: staal, roestvast staal en aluminium; Commerciële instelling; Iemand die graag rekent en gevoel voor cijfers heeft; Goede communicatieve vaardigheden; Punctueel; Je deelt je eigen werk in en bewaakt het overzicht. In deze functie ben je verantwoordelijk voor het leidinggeven aan de productieafdeling van buislaseren en verdere nabewerkingen. De kernwoorden hiervoor zijn: juiste kwaliteit, levertijdbewaking en efficiency. Je bent in staat om medewerkers te motiveren en te stimuleren. Het optimaliseren van het productieproces heeft constant je aandacht. In deze functie werkje nauw samen met bedrijfsbureau en verkoop. Gevraagd wordt: Minimaal MTS wtb niveau met leidinggevende ervaring; Een doener met initiatief; Iemand die mensen kan aansturen en motiveren, een echte teambuilder; Besluitvaardig en sterk analytisch ingesteld; Communicatief vaardig; Gevoel voor computers en automatisering; Kennis van lasersnijtechnieken is een pré. De operator verzorgt het volledige snijproces. Je leest de programma's in, belaadt de machine en zorgt ervoor dat de producten kwalitatief goed gesneden worden. Tijdens de productie leg je de kokers klaar voor volgende orders zodat de productie vloeiend verloopt. Het inpakken, verpakken, laden en lossen van vrachtauto's kan ook onderdeel zijn van je werkzaamheden. Buislasersnijden is een zeer specifieke techniek. Als je affiniteit hebt met computergestuurde machines en metaal reageer dan ook. Het snijproces zullen wij je leren. Gevraagd wordt: We zoeken een praktische 'metaalman' die functioneert op MBO-4 niveau; Ervaring met een computergestuurde machine is niet vereist, wel gewenst; Kennis van de volgende materialen: staal, roestvast staal en aluminium; Een collega met verantwoordelijkheidsgevoel voor een perfect gesneden product, de voortgang van de productie en de omgeving waarin we werken; Teamplayer. *De minimumleeftijd is 15 18 jaar; afhankelijk van wijkgrootte. Legitimatie verplicht.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 143