DiiJiküarui^mg Gilles Jacobse Sara Catharina Aamoutse-de Meester Pieter Theodorus van Belzen 26 FAMILIEBERICHTEN O fflensen inq.nl Lena Westerweele - Wessels Colien de Beste Jluus de Beste-Zandee Neeltje Huibregtse-Minderhoud Willem Walhout Giel de Pree Adniana Elisabeth Fraanje-Flipse Voor de vele blijken van hartelijk medeleven die wij ontvangen hebben tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve zorgzame vader en opa willen wij u hartelijk dankzeggen. Uw betrokkenheid, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons heel goed gedaan. Jans Jacobse - Simonse Kinderen en kleinkinderen Vlissingen, januari 2017 Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling, zowel persoonlijk als schriftelijk, die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overoma betuigen wij u onze welgemeende dank. Uw medeleven heeft ons goed gedaan. Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Januari 2017 Ik wil u hartelijk danken voor uw getoonde medeleven en belangstelling na het overlijden van mijn man Adrie Bauer C.C. Bauer-van de Linde Wij danken een ieder die zijn medeleven heeft getoond tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn man, onze vader en opa De steun en bemoedigende woorden, in deze periode, hebben ons goed gedaan. E. van Belzen-van Ast Jack Ewout t Lizette Peter Goes, januari 2017 Kapelle, januari 2017 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van mijn zus en onze tante en van mijn moeder en onze oma Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van deze verliezen zo kort na elkaar. Gerard, Malou en Jeroen de Beste Kwadendamme, januari 2017 Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van onze moeder, mijn oma en overoma Arentje de Rijke-Camphens Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat zij bij zovelen geliefd was. Kinderen, klein- en achterkleinkind Januari 2017 In plaats van kaarten Omdat het ons niet mogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken die met ons meegeleefd heeft tijdens de ziekte en na het overlijden van onze geliefde zorgzame moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Suzanna Janneke de Visser-Dieleman willen wij u langs deze weg onze welgemeende dank betuigen. Ook uw persoonlijke woorden hebben ons goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Hoek, januari 2017 Tevens wensen wij u een gezegend 2017. Het heeft ons goed gedaan, zoveel belangstelling en medeleven te hebben ontvangen, na het overlijden en bij de begrafenis van mijn innig geliefde man, onze lieve, zorgzame vader, groot-, overgroot en bet-overgrootvader Lein de Nooijer hiervoor betuigen wij u onze welgemeende dank. C. de Nooijer-Meulmeester Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Oost-Souburg, januari 2017 zaterdag 14 januari 2017 Zacht en kalm is overleden mijn lieve zorgzame partner, moeder, schoonmoeder, onze oma en omi 22 maart 1930 Colijnsplaat 7 januari 2017 Leen de Neef Ineke en Kees Leon en Nicole, Dylan en Sienna Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van thuiszorg Cleijenborch. Wij hebben in besloten kring afscheid van haar genomen. Correspondentieadres: Rozenstraat 414486 CE Colijnsplaat Voor ons, lieve oma, was je er één om nooit te vergeten. Je blijft altijd in ons hart. Leon en Nicole Rust zacht lieve omi van ons! Kusje, kusje van Dylan en Sienna Voor de vele blijken van medeleven, die wij zowel persoonlijk als schriftelijk mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder en oma willen wij u heel hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Kinderen en kleinkinderen Westkapelle, januari 2017 Na het overlijden van onze Pa en Opa mochten we vele blijken van belangstelling en medeleven ontvangen. We willen U hiervoor hartelijk bedanken, het heeft ons goed gedaan. Familie Walhout Heinkenszand, Januari 2017 Dank, voor een liefdevolle omarming, voor troostende woorden, gesproken of geschreven, na het overlijden van Namens de familie, C. de Pree-Kramer Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Goes, januari 2017 Het is voor ons onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken voor het over weldigende aantal blijken van medeleven in de vorm van bezoek, kaarten, brieven, email en telefoontjes, na het plotseling overlijden van mijn lieve man en onze lieve vader Jan Francke Wij hebben dit als zeer hartverwarmend ervaren en hopen dat wij hier kracht, troost en steun uit kunnen putten om zonder hem verder te moeten gaan. Wij willen iedereen hiervoor heel hartelijk bedanken. Els Francke-Kodde Arjen, Bert, Jos Grijpskerke, januari 201 7 Het is onmogelijk om ieder persoonlijk te bedanken voor de vele warme blijken van medeleven, die wij ontvangen hebben na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, oma, over-oma, zus en schoonzus Het heeft ons goed gedaan. Onze hartelijke dank hiervoor. Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Bep en Anton Heinkenszand, januari 2017

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 135