üyarJadsrj FAMILIEBERICHTEN 15 Willy Hamerlinck DJüEiuJHJrtM Jan Marinus Vermue COLOFON Familieberichten O fïlensen inq.nl familieberichten Heel bijzonder, heel gewoon. Gewoon een heel bijzondere man. Bedroefd, maar dankbaar voor al 't goede dat hij heeft gegeven, delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in "De Redoute" van ons is heengegaan onze lieve vader, schoonvader en opa weduwnaar van Tilly Houtens 23 - 12- 1937 Sas van Gent t 12-01 -2017 Sas van Gent Hulst: Anita en Cees Luime-Hamerlinck Niek en Larissa Rick en Nikita Merel Koudekerke: Rick en Ellen Hamerlinck-Kesteloo Tim Isa Sas van Gent, 12 januari 2017 Corr. adres: Zomerstraat 8 4561 CE Hulst De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op dinsdag 17 januari om 10.30 uur in Familiehuis "De Geslootene Boom", Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent. De begrafenis zal er aansluitend plaatsvinden op de begraafplaats "St. Jans Schorre", waar er na afloop gelegenheid is tot condoleren. Pa ligt opgebaard in Familiehuis "De Geslootene Boom", waar u maandag 16 januari om 19.00 uur afscheid van hem kunt nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Lien van Cadsand-Verstraten Leintje van Cadsand- Verstraten Lieve Oma de Meij Jan Wijtenburg Jo Lucasse-Dekker Wij hebben veel blijken van medeleven mogen ontvangen bij het overlijden van Daarvoor willen wij u hartelijk danken. Familie Vermue Januari 2017 vrijdag 13 januari 2017 kijk ook op Zover wij konden zijn wij met je meegegaan de laatste fase moest je alleen doorstaan Ma, je was een steun en toeverlaat voor ons allen je te moeten missen zal ons zwaar vallen Heel trots zijn wij, zo een (o)ma te hebben gehad Je blijft altijd bij ons, diep in ons hart Met gemengde gevoelens van verdriet en opluchting dat verder lijden haar bespaard is gebleven, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en trotse oma echtgenote van Jan van Cadsand 18-1 I -1943 t I I -1 -2017 Wilco en Anja Kars 6 irgit bjorn Jarno Sandra en Peter Matthijsstraat 25 4576 CN Koewacht De crematieplechtigheid wordt gehouden op dinsdag 17 januari om 14.00 uur in het crematorium teTerneuzen, Bellamystraat 28c. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Maandag 16 januari is er van 19.00- 19.30 uur gelegenheid om afscheid van Lien te nemen in het mortuarium op begraafplaats 1 Westerzicht' aan de Westsingel te Axel. Er is niets dat voorgoed verdwijnt als je de herinnering bewaart. Verdrietig laten we u weten dat onze zus, schoonzus en tante is overleden. Broers, zussen, neven en nichten Verstraten Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichtenonline.nl De kaarten heeft u geschud zoals u het wilde! Vandaag zijn wij bij u voor ons allerlaatste potje. P.s. Uw droom is uitgekomen, groetjes aan Opa. Sonja Marijke André Ellen Yannick Hugo Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Met zijn interesse en kennis op het gebied van railvervoer heeft Jan, als mede oprichter van de Stichting SZB hier gedurende vele jaren een waardevolle bijdrage aan geleverd. Wij wensen zijn familie veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Bestuur en medewerkers Spoorweg-Maatschappij "Zuid Beveland". Goes 12 januari 2017 Zoveel kaarten Zoveel warme woorden Zoveel belangstelling en Zoveel troost Hartelijk dank voor uw blijk van medeleven na het overlijden van ma en oma Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat zij bij zovelen geliefd was. Rietje, Paul en kleinkinderen Kloosterzande, januari 2017 Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. BETROUWBAAR EN EENVOUDIG FAMILIEBERICHTEN OPGEVEN IN DAG- EN WEEKBLADEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 80