V, Ovaria dan sti Pieter van den Bosse Pieter van den Bosse 14 FAMILIEBERICHTEN O IHensenlinq.nl Rien van de Linde Rien van de Linde top Met droefheid delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn geliefde man, onze vader, opa, overgrootvader en mijn zwager in de leeftijd van 81 jaar. Serooskerke Oostkapelle Grijpskerke Oostkapelle 's Gravenpolder 's Gravenpolder Serooskerke Serooskerke Serooskerke P. van den Bosse - Meijers Adrie en Marja van den Bosse - Wisse Petra en Geert, Judith, Rosalie, Mirthe Lineke en Dik, Xarider, Hannah Miranda en Waker Peter en Evelien van den Bosse - Lievense Yannick, Chariot, Esra Kees en Marlies van den Bosse - Goedbloed Reinier en Willemarij, Alice, Christian, Jurian Dea en André de Visser - van den Bosse Mariëlle, Leon, Rosanne Johan van den Bosse Marja en Marcel Elarthoorn - van den Bosse Tamara en Wilbert, Larissa, Jordie, Marnick Marcel en Francien van den Bosse - de Bree Mellanie en Maurits, Louis, Patrick, Celisha, Sjamanja, Deborah M. de Visser - Meijers Onze dank gaat uit naar de huisartsen Ubels-Helmes en de medewerkers van Zorgstroom voor de goede medische begeleiding en liefdevolle verzorging. 11 januari 2017 Koepelstraat 4 4353 AL Serooskerke Er is gelegenheid tot condoleren op zaterdag 14 januari van 16.00 tot 17.00 uur en ook na de begrafenis, beide keren in de Saronkerk, Noordweg 34 te Oostkapelle. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen in deze kerk op D.V. maandag 16 januari om 13.30 uur. Aansluitend zal om 14.45 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Serooskerke. Geen bloemen Marinus Izaak Plotseling is overleden onze buurman Wij bewaren fijne herinneringen aan hem en wensen buurvrouw en familie veel sterkte toe. Fam. Ridderhof Fam. Hollebrandse Fam. de Visser Fam. Jobse Fam. Simonse Fam. Schrijver Fam. Vader Fam. Keersemaker Fam. Focke Fam. Roelse Fam. de Visser-Sturm Fam. Boerhof Fam. Adriaanse Fam. Christiaanse Dhr. Kousemaker Fam. Francke Fam. van Wouwe Fam. v.d. Driest Fam. Koppejan Fam. Louwerse /Si Jan Wijtenburg Lien van Cadsand-Verstraten imm Leintje van Cadsand-Verstraten vrijdag 13 januari 2017 Zijn interesse in mensen en humor hielden hem op de been. Na een leven van ruim 49 jaar samen, met vele hoogte- maar ook dieptepunten vooral wat gezondheid betrof, is toch nog onverwacht overleden mijn innig geliefde man en maatje, onze lieve pa en schoonvader 1 april 1944 Kortgene 5januari 2017 Anneke van de Linde - de Regt Petra en Erwin Conny en Frank Correspondentieadres: Veerstraat 15, 6624 BG Heerewaarden. De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze bijzondere dank gaat uit naar dr. J.L. de Meulder en het Allévo team voor de liefdevolle verzorging. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Met zijn interesse en kennis op het gebied van railvervoer heeft Jan, als mede oprichter van de Stichting SZB hier gedurende vele jaren een waardevolle bijdrage aan geleverd. Wij wensen zijn familie veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Bestuur en medewerkers Spoorweg-Maatschappij "Zuid Beveland". Goes 12 januari 2017 Colijnsplaat, 5 januari 2017 Met grote bewondering en respect voor zijn doorzettingsvermogen hebben wij met verdriet afscheid genomen van onze lieve zwager en oom echtgenoot van onze zus, schoonzus en tante Anneke van de Linde-de Regt Rinus en Nelly de Regt-Beenhakker Corné Gerard en Yvette, Isa, Mares en Madelief Zover wij konden zijn wij met je meegegaan de laatste fase moest je alleen doorstaan Ma, je was een steun en toeverlaat voor ons allen je te moeten missen zal ons zwaar vallen Heel trots zijn wij, zo een (o)ma te hebben gehad Je blijft altijd bij ons, diep in ons hart Met gemengde gevoelens van verdriet en opluchting dat verder lijden haar bespaard is gebleven, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en trotse oma echtgenote van jan van Cadsand 18-1 1-1943 t I I -1-2017 Jan Wilco en Anja Kars Birgit Björn Jarno Sandra en Peter Matthijsstraat 25 4576 CN Koewacht De crematieplechtigheid wordt gehouden op dinsdag 17 januari om 14.00 uur in het crematorium teTerneuzen, Bellamystraat 28c. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Maandag 16 januari is er van 19.00- 19.30 uur gelegenheid om afscheid van Lien te nemen in het mortuarium op begraafplaats Westerzicht' aan de Westsingel te Axel. Er is niets dat voorgoed verdwijnt als je de herinnering bewaart. Verdrietig laten we u weten dat onze zus, schoonzus en tante is overleden. Broers, zussen, neven en nichten Verstraten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 67