4 Ferry van der Sluijs en zijn vriendin Suzanne Jakobsen wonen in een niet te groot appartement in de wijk Griffioen in Middelburg. Ze hebben het er erg naar hun zin, maar hebben het toch verkocht omdat ze gaan trouwen. Huizenpaspoort Een appartement leek me ideaal, het liefst in Middelburg want dat vind ik een fijne stad: knus, met veel voor zieningen en een vriendelijke, toegan kelijke bevolking. Dit jaren 70 appartement - ik zeg expres niet 'flat' want dat klinkt zo plat - in de wijk Griffioen beviel me meteen. Het centrum ligt om de hoek, maar ook het buitengebied is vlakbij. En er is een lift. Dat is fijn voor bezoek dat slecht ter been is." Ferry kocht het appartement in 2011. Suzanne trok een paar jaar later bij hem in. Ook zij prijst Griffioen: „Het is een prettige wijk. Rustig, met Die collage van Ferry boven de eettafel mag van mij wel weg huizen in allerlei stijlen en bewoners van alle leeftijden." Behangetje Ferry: „Toen ik het appartement kocht, was er sinds de oplevering niets aan veranderd. Het allereerste behangetje zat nog op de muren. Badkamer, keuken en toilet, alle drie volkomen gedateerd, sloopten we eruit. Tegen de muren ging vliesbe- hang, dat we wit schilderden. Ook de bruine kozijnen maakten we wit." Suzanne: „Mij leek het klein. Maar volgens Ferry's plattegronden was er ruimte genoeg voor alle meubels en dat bleek ook zo te zijn. Omdat we toen nog niet samenwoonden, heeft Ferry de hele inrichting alleen uitge zocht. Zijn insteek daarbij was zake lijk: een strak en in neutrale kleuren ingericht huis laat zich op zeker mo ment weer makkelijk doorverkopen. Bijvoorbeeld aan een alleenstaande man of jong stel." Ferry: „Sinds jij hier woont en hui selijke, kleurige accessoires hebt toe gevoegd, is het interieur wel veel minder koel." Hart Suzanne: „De eettafel is het hart van het huis. Op de bank zitten we alleen als we tv kijken." Ferry: „Jij werkt er MIDDELBURG vrijdag 13 januari 2017 Klein, maar fijn flatje in Paula Koster Suzanne Jakobsen Het appartement aan de President Wilson- laan 10 in Middelburg werd opgeleverd in 1973. Toen Ferry het kocht in 2011, was de vraag prijs 127.500 k.k. De woonkamer, met doorgang naar de open keuken, is ruim en heeft grote ramen. Er is 1 slaapkamer en een volledig gereno veerde keuken en badkamer. Onder het apparte ment bevindt zich een berging. Het gebouw heeft een lift. Parkeren doen ze in de parkeervlakken voor het appartemen tencomplex.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 45