DarikbsiLiigifis} 'JifjSisinoriïirn FAMILIEBERICHTEN 15 Johannis Pieter Willem Cornelis Stols Willy Hamerlinck Jan Marinus Vermue COLOFON Familieberichten O fïlensen inq.nl familieberichten Tannetje Schipper-Koppejan Tannie Lieve Oma Hans echtgenoot van Marina Cornelia Deist f 22 mei 1981 Ben Duurtsema Tilly Boutens Hartelijk bedankt voor de vele kaartjes, bezoekjes en andere steunbetuigingen die we ontvingen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa, Jasper Janse Het meeleven van zoveel mensen is voor ons een grote steun en troost geweest. Mede namens de kinderen en kleinkinderen, Nel Janse-Vogel, Serooskerke Zeljko Martincic vrijdag 13 januari 2017 kijk ook op Bedroefd om haar heengaan, maar dankbaar dat ze zo lang bij ons mocht zijn, delen wij u mede dat zacht en kalm is overleden, na een zorgzaam en werkzaam leven, onze lieve moeder, oma en overoma sinds 4 augustus 2009 weduwe van Marinus Jan Schipper Zoutelande 19 maart 1932 Lewedorp: Wemeldinge: Vlissingen: Heinkenszand: Wolphaartsdijk: Nieuwdorp: Vlissingen: Lewedorp: Vlissingen: 's-Gravenpolder 10 januari 2017 Nellie en Wim Steenbakker-Schipper Hans Schipper en Connie Lamper Henk en Lissy Schipper-Arentse Sjaak Schipper Plonie Schipper in herinnering Sjanet Braamse-Schipper Wim en Eline Schipper-Brouwer Peter en Rianne Schipper-Huissen Plonie Schipper in herinnering Tanja en Peter Markwat-Schipper Rianne en Arjen Huissen-Schipper Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Dorpsstraat 98 4424 EA Wemeldinge Onze moeder en oma is opgebaard in rouwcentrum van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Gelegenheid tot condoleren aldaar zaterdag 14 januari van 15.30 tot 16.30 uur. De rouwdienst wordt D.V. maandag 16 januari om 11.00 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Havenweg 26 te Nieuwdorp. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Nieuwdorp. Na de begrafenis is er in de kerk nog gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen Verdrietig zijn wij na het overlijden van onze Corlinde Thomas Marin Sandra Bram Adriënne Bréam Leonie Harald Verdrietig delen wij u mee dat, na een werkzaam leven wat hij op een bewonderenswaardige manier heeft voltooid, is overleden onze lieve en altijd betrokken vader en opa r 3 december 1922 111 januari 2017 Ouwerkerk: Corrie Vijverberg-Stols Piet Vijverberg Marieke en Floris Willem en Sabine Zierikzee: Co Stols Hellen Stols-de Jager Hans en Emmy Lars en Leonie Zierikzee, De Jongestraat 29 Correspondentieadres: Bettewaardsedijk 8 4301 PC Zierikzee Maandag 16 januari is er om 12.30 uur een samenkomst in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Enkele dagen na de start van zijn 44ste jaar lidmaatschap van de Rotary is plotseling overleden onze oud-voorzitter Hij was het geweten van onze club en slechts bij hoge uitzondering afwezig. We gaan hem erg missen. Rotary Club Vlissingen (oud-)leden en partners Heel bijzonder, heel gewoon. Gewoon een heel bijzondere man. Bedroefd, maar dankbaar voor al 't goede dat hij heeft gegeven, delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in "De Redoute" van ons is heengegaan onze lieve vader, schoonvader en opa weduwnaar van 1 23 - 12 - 1937 Sas van Gent f 12-01 -2017 Sas van Gent Hulst: Anita en Cees Luime-Hamerlinck Niek en Larissa Rick en Nikita Merel Koudekerke: Rick en Ellen Hamerlinck-Kesteloo Tim Isa Sas van Gent, 12 januari 2017 Corr. adres: Zomerstraat 8 4561 CE Hulst De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op dinsdag 17 januari om 10.30 uur in Familiehuis "De Geslootene Boom", Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent. De begrafenis zal er aansluitend plaatsvinden op de begraafplaats "St. Jans Schorre", waar er na afloop gelegenheid is tot condoleren. Pa ligt opgebaard in Familiehuis "De Geslootene Boom", waar u maandag 16 januari om 19.00 uur afscheid van hem kunt nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Wij hebben veel blijken van medeleven mogen ontvangen bij het overlijden van Daarvoor willen wij u hartelijk danken. Familie Vermue Januari 2017 In memoriam 1997-2017 Jouw liefde en zorgzaamheid voor altijd in onze herinnering. Sanny, Sandra en Damir Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichtenonline.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. BETROUWBAAR EN EENVOUDIG FAMILIEBERICHTEN OPGEVEN IN DAG- EN WEEKBLADEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 40