Historisch Drenthe 'Ik chantabel? Totale onzin' Ifc Walcheren In Uit Thuis Nieuwsmedia Kras.nl/83047 of bel 0900-96977ocPg „Het is schandelijk dat de inlichtingendiensten deze informatie naar buiten la ten komen. Dit is iets wat nazi-Duitsland zou doen", foeterde hij in een langver wachte persconferentie over zijn zakelijke belan gen. Die draaide uiteinde lijk vooral om verhalen over vermeende banden met het regime van presi dent Poetin en door de Russische geheime dienst gefilmde seksfeestjes. Zo wel Trump als vertrekkend president Obama is door inlichtingenmedewerkers op de hoogte gebracht van onbewezen beschuldigin gen dat Rusland compro mitterende informatie in handen heeft, meldde CNN. Daarop publiceerde nieuwssite Buzzfeed de bron van dat gerucht; me mo's van een Britse voor malig geheim agent die de tails van seksuele escapa des beschrijft. Een BBC- correspondent meldde gis teravond dat deze man niet de enige is: meerdere bron nen in de inlichtingenwe reld spreken volgens hem over sekstapes die Rusland zou bezitten. Niet alleen vanuit een hotel in Mos kou, maar ook in Sint Pe tersburg. Volgens Trump is het grote onzin, gelekt door de Amerikaanse inlichtingen diensten. Met zijn nazi vergelijking zet hij de rela tie met geheim agenten nog verder op scherp. Hij weigerde al hun conclusie te accepteren dat Rusland de Democratische partij Dit is iets wat nazi-Duitsland zou doen hackte om hem te helpen. Gisteren deed hij dat als nog, in zijn eerste perscon ferentie in 167 dagen. „Ik denk dat het Rusland was", liet hij vallen, om er daarna op te wijzen dat ook China Amerikaanse gegevens uit computers heeft gestolen. P2t/mP5 Zo zien de tegenstanders van Donald Trump hem het liefst: in het beklaagdenbankje. Maar is het compromitterende dossier waarmee de veiligheidsdiensten Trump confronteerden en dat gisteren uitlekte, wel echt? Jan Akkerman Koning van de gitaar donderdag 12 januari 2017 Kans op pzc.nl sneeuw Ook voor het laatste regionale nieuws Jaargang 259 De PZC is onderdeel van: Prijs €2,10 Geen krant ontvangen? Bel 088-0561510 Ontdek de Saksische boerderijen en prehistorische hunnebedden. Modern 4-sterrenhotel naast Kasteel Coevorden Incl. ontbijtbuffet, welkomstdrankje en 1 x 3-gangendiner Tip: breng ook zeker een bezoek aan Emmen of Giethoorn lipt Prijzen p.p. o.b.v. 2 personen exclusief reserveringskosten. De aanloop naar de inze gening van Donald Trump tot president van de VS wordt overscha duwd door onbevestigde verhalen dat de Russen hem kunnen chanteren. Volgens hem is het 'to tale onzin', maar zijn eer ste persconferentie ging vooral daarover. Karlijn van Houwelingen Washington -Donald Trump ...of allemaal fake? Autovakantie Nederland Boek vóór 17 januari! 3 dagen al v.a.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 1