Martina %arodna J-fijman-(Bruens Lieve oma LCijman Laurens Oele kijktip fDensQnlinq.nl FAMILIEBERICHTEN 13 Gerardus Jacobus Goense Opa Gerard Goense Jos Minderhoud Linie Jo Cevaal-Slabbekoorn Lou Oele Cornelia Willema Goetheer GESLOTEN Brood- en Banketbakkerij Peter van Meurs v.o.f. woensdag 11 januari 2017 Hij hield van de polder, het weidse land, daaraan had hij zijn hart verpand. Daar heeft hij gewerkt, daar heeft hij geleefd, daar heeft hij zijn mooiste jaren beleefd. In het huis waar hij geboren werd, is rustig overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en allerliefste opa echtgenoot van Dora Verschoore 17 april 1939 8 januari 2017 's-Heer Abtskerke: Dora Goense - Verschoore Zierikzee: Jacqueline en Richard Annemiek en Ramon Davy Niek Heinkenszand: Anja en Peter Pim Danny Onze dank gaat uit naar dr. Bruynzeel, dr. Huisson en Allévo. Baarsdorp 5, 4444 SN 's-Heer Abtskerke De afscheidsdienst zal plaatsvinden op vrijdag 13 januari om 14.00 uur in de RK parochiekerk H. Blasius, Kerkdreef 4 te Heinkenszand. Aansluitend vindt de crematieplechtigheid plaats om 16.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Je bent misschien wel weggegaan, maar je hebt zoveel moois gedaan, iemand als jij zal nooit echt gaan... In mijn hart zal jij altijd bestaan Annemiek en Ramon, Pim, Davy, Danny, Niek Achter elke traan van verdriet zit een glimlach van herinneringen Huib Goense (in liefdevolle herinnering) Jannie Goense - Rijk Jannie de Jonge - Goense Jan de Jonge en kinderen Verdrietig hebben we kennis genomen van het overlijden van onze neef We wensen de familie heel veel sterkte met dit verlies Jan en Jo van Sluijs-Minderhoud Arnold, Evelien en Rick Arjan (in liefdevolle herinnering Robert, Annelies, Lieke en Lara De Heer is mijn he rder, Met groot verdriet, maar ook vervuld van dankbaarheid voor alles wat zij voor ons heeft betekend, laten wij u weten dat van ons is heengegaan mijn lieve en zorgzame vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Rotterdam, Vlissingen, 28 december 1935 8 januari 2017 Jan Hij man Frank en Anky Yvonne Diane en Roel Carla en Wim Klein- en achterkleinkinderen Vincent van Goghlaan 26 4382 SK Vlissingen Geen bezoek aan huis. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 13 januari van 11.15 tot 11.45 uur in de Sint Jacobskerk te Vlissingen. Aansluitend zal de dienst waarin wij haar herinneren om 12.00 uur worden gehouden. De begrafenis zal omstreeks 14.00 uur plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Wij zijn intens dankbaar voor de liefde die u ons geschonken heeft. Emile en Talisha, Aly^e, Noe'my Jesper -in liefdevolle herinnering- en Jacinta,JJ Jaydien Jimmy en Mariska, famyla Regilio en Ruby-Jane, Niya Marchiano Annies, Noa Martina en Urley, Jaylee-Ann en fayliano Melissa Marvin en Tessa Op de hoge leeftijd van 97 jaar is zondag 8 januari overleden onze meelevende (oud-)tante Aan haar belangstelling voor ons en onze gezinnen bewaren we goede herinneringen. Wij wensen haar kinderen en (achter-)kleinkinderen sterkte toe. Grijpskerke: Nel Poppe-Cevaal Krijn Poppe Serooskerke: Leida Spruijt-Cevaal Adrie Spruijt (in herinnering) Zoutelande: Jasper Cevaal Meliskerke: Kees Bierens Mineke Bierens-Malj aars Achterneven en -nichten En nu blijft geloof, hoop en liefde: deze drie; doch de meeste van deze is de liefde (1 Cor. 13:13) Met groot verdriet, maar dankbaar voor zijn lange leven vol warmte, scherpzinnigheid en betrokkenheid geven wij kennis van het overlijden van onze allerliefste vader, schoonvader en grootvader weduwnaar van Jacoba Oele-Ruissen Kapelle, Hoorn, 30 november 1923 9 januari 2017 Amsterdam: Bastiaan Laurens Oele Wilson Zambrano San Anselmo, USA: Marjolein Oele Gerard Kuperus Lars Kuperus Imma Kuperus Lou is thuis. Bezoek in overleg. De afscheidsdienst zal worden gehouden op zaterdag 14 januari om 11.30 uur in de Dorpskerk, Kerkelaan 8 te Zwaag, waarna aansluitend de begrafenis zal plaats vinden op de begraafplaats naast de kerk. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de gemeenschapsruimte van de kerk. Correspondentieadres Bas Oele Raamgracht 23 1011 KJ Amsterdam Verdrietig, maar met fijne herinneringen aan zijn leven, nemen we afscheid van onze zwager en oom: Kapelle: Toon Oele (in liefdevolle herinnering) Janny Oele - Vermaire Bas Oele Lia Oele - Overbeeke en kinderen Anita Oele - Schipper Johan Schipper en kinderen Kapelle, 11 januari 2017 Met bewondering en respectvoor de kracht en waardigheid waarmee zij haar laatste levensjaren heeft volbracht, delen wij u mede dat is overleden onze lieve moeder, oma en 'ouwe' oma sinds 12-3-2000 weduwe van Pieter van Meurs Oudelande, 4-10-1926 Axel, 9-1-2017 Ria en Johan Peter en Agna Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres Ria van Meurs Magretteio 4571 ST Axel Het was haar wens dat de begrafenis in besloten kring zal plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van SVRZZorgThuis, team 't Kasteeltje, voor alle zorg en aandacht die ze haar gaven. Wegens familieomstandigheden zijn wij zaterdag 14 januari de gehele dag Julianastraat 73 4571 GS Axel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 40