J? I11ensenlinq.nl f Leonia Daalman-Schelfhout Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio COLOFON Familieberichten Cornelis de Smet kijkookop mens9nling.nl FAMILIEBERICHTEN 15 Cees -Lena- Joseph Petrus Daalman Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande Twitter Facebook dinsdag 10 januari 2017 Bijna een leven lang hadden we een prachtige tijd Gevuld met zorg, emotie en vrolijkheid Maar beetje bij beetje moesten we elkaar verlaten Konden niet zo goed meer met elkaar praten De afstand en de stilte deden veel pijn De laatste jaren kon het niet meer als vroeger zijn Nu je voorgoed van ons bent heengegaan Zeggen wij: Dank voor alles watje voor ons hebt gedaan. echtgenoot van Els Peersman Stoppeldijk, 08-09-1921 Sas van Gent, 08-01-2017 Voor altijd in ons hart, Els de Smet - Peersman Rudi en Els de Smet - van Ham Kelly Ferdy en Lois Vivian en Loek van Hecke - de Smet Petra en Sander, Mees en Ties Robbin en Angelique, Jayden Speciaal woord van dank aan het personeel van Zorgcentrum De Redoute, afdeling De Staak. Spoorstraat 27 4541 AH Sluiskil De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 13 januari om 13.30 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamy straat 28c te Terneuzen. Na de afscheidsdienst is er een informeel samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Enige en algemene kennisgeving Het laatste beetje is nu op, veel had ik te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor mij die het aangaat is het niet erg, ik heb genoeg geleden. Voor hen die ik achterlaat: vaarwel en wees tevreden. Gekomen tot de leeftijd der sterken is toch nog onverwacht van ons heengegaan onze lieve moeder en schoonmoeder weduwe van Zij overleed in de leeftijd van 92 jaar. AxelErna Daalman en Tonny van Waterschoot Riet Martinet-Daalman t en Frans Martinet en familie Hulst Hulst: Carla Daalman t Correspondentieadres: Wilhelminastraat 36, 4571 JM Axel U kunt afscheid nemen van Lena in het uitvaart centrum van coöperatie DELA, Van der Maelstede- weg 102b te Hulst, op woensdag 11 januari van 17.30 tot 18.00 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 12 januari om 10.00 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer. Een speciaal woord van dank gaat uit naar de medewerkers van thuiszorg ZorgSaam en de revalidatie van de Blaauwe Hoeve. Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Naam Plaats volg ons op like ons op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 75