üyarJsilsri 14 FAMILIEBERICHTEN Debora Hamelink Maria Julma Kints-Kint ""0>" O fflensen mq.nl Elisabeth de Meij-den Hamer Lies h oma de Meij Intens verdrietig om haar te vroege afscheid, maar zeer dankbaar voor alles wat zij in haar leven voor ons gedaan en betekend heeft, laten wij u weten dat onze lieve moeder, schoonmoeder en oma in de leeftijd van 70 jaar is overleden. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Clementine en Marty 6 januari 2017 Eendrachtstraat 21, Lewedorp Correspondentieadres: Morgenrood 7,4814 TA Breda De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op vrijdag 13 januari om 12:50 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Nadien is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren en informeel samenzijn. Voorafgaand aan de bijeenkomst is er van 12:30 tot 12:45 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Rie Franciscus Aloysius Kints Jouw leven moeten wij loslaten, in ons leven houden wij jou altijd vast. Na jaren van fijne vriendschap hebben wij afscheid moeten nemen van onze dierbare vriend Jan Weemaes Onze gedachten zijn bij Marie Louise, kinderen en klein kinderen. Wij wensen hen veel sterkte toe om dit gemis een plaats te geven. Paul en Lilian van der Maas Jo en Tilly Mangnus Jan en Irene Cooijmans Jenny de Wolf Jan in herinnering) Annie de Vree (Otto in herinnering) Sonja van Wijnen (Wout in herinnering) Annie Roelans Mia Janss Ons bereikte het droevige bericht van overlijden van onze oud-medewerker de heer J.A. de Jonge Wij wensen zijn familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Directie en medewerkers Limagrain Nederland B.V. Rilland, 9 januari 2017 Mijn tijden zijn in Uw hand; Psalm 3116a Diep bedroefd delen wij u mee dat de Heere van ons heeft weggenomen, na een kortstondig ziek zijn, onze geliefde en zorgzame man, vader en belangstellende opa Johannes Pekaar in de leeftijd van 85 jaar. De Heere vervulle de ledige plaats met Zichzelf Goes: W.J. Pekaar-Bakker Houten: Lida Heikoop-Pekaar Maarten Heikoop Pim Willemijn en Albert Joost en Linde Eva Middelburg: Hendrien de Vreede-Pekaar Evert de Vreede Anne-Wil en Patrick Ernst en Nanda Charlotte en Hans Rotterdam: Pieter Pekaar Jeanette van Werkhoven Middelburg: Jaap Pekaar Corine Pekaar-de Visser Hugo Pierre Vincent Maud 8 januari 2016 Ridderhof 1 4461 TZ Goes Gelegenheid tot condoleren D.V. donderdag 12 januari van 19.30 tot 20.00 uur in één der zalen van de Sionkerk te Goes, ingang Louise de Colignylaan. De rouwdienst wordt D.V. vrijdag 13 januari om 14.00 uur gehouden in de grote zaal van de Sionkerk, ingang Graaf Adolfstraat te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er in de kerk nog gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. dr. ir. J.P. Reinhoudt Co Reinhoudt dinsdag 10 januari 2017 ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Het is goed zo... Heden is zacht en kalm toch nog onverwacht van ons heengegaan onze moeder, schoonmoeder, oma en overoma sinds 28 december 1989 weduwe van Piet de Meij Zuidzande, 11 mei 1919 Sluis, 7 januari 2017 Sluis: Saar Leenhouts-de Meij Jan Leenhouts in herinnering Apeldoorn: Magda van Engelenburg-de Meij Wim van Engelenburg Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadressen: Brugstraat 13, 4524 CB Sluis Nachtwakershoeve 2 7326 DG Apeldoorn Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers en vrijwilligers van Rozenoord voor de liefdevolle verzorging. Het afscheid zal volgens moeder haar wens in familiekring plaatsvinden. Na een lang leven is plotseling overleden onze in de leeftijd van 97 jaar Nieuwvliet: Elly Leenhouts en Rinus de Jonge Perry en Melissa Robert IJzendijke: Ineke en Jan de Hullu - Leenhouts Mirjam Edwin riüai Mats Als ik de dingen niet meer weet als ik de namen niet meer ken en wat ik weet meteen vergeet zodat ik onherkenbaar ben me niet meer bewust ben van liefde en pijn dan zal eeuwige rust een verlossing zijn. Gekomen tot de leeftijd der sterken is toch nog onverwacht van ons heengegaan onze lieve ma, oma en super oma weduwe van Hontenisse, 14 augustus 1924 Kloosterzande, 7 januari 2017 Vogelwaarde: Joop t en Marieke Jeroen en Annemiek, Isis, Nout Femke en Patrick, Niek, Anouk Vogelwaarde: Ben en Liliane Randolf en Jessica, Noey, Kian Jeffry en Lesley De Klinge (B): Lucy en Luc Ber t Francesca FHulst: Tiny en Peter Petra en Diego, Dylan, Owen Tijs t Sander en Joris Hengstdijk: Evelien en Co Mirko en Eveline, Indy, Lana, Dewi, Qwen Katinka, Brody, Riley Aardenburg: Huub en Jenny Debra Correspondentieadres: Koningshoeveweg 9 bus 3, 9170 De Klinge (B) U kunt afscheid nemen van Rie in het uitvaart centrum van coöperatie DELA, Van der Maelstede- weg 102b te Hulst, op donderdag 12 januari van 18.30 tot 19.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 13 januari om 16.00 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Wilt u, indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Onze broer, zwager en oom is plotseling overleden Een fijne familieman, onze nestor is heengegaan. We zullen hem missen. Peter t, Corry en (klein)kinderen Johan, Wilma en (klein)kinderen Na een lange periode van hechte vriendschap moeten we met veel verdriet afscheid nemen van We leven mee met onze lieve vriendin Annie, de kinderen en kleinkinderen. West-Souburg Do en Frans Zuurveen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 74