k Dan* JaSstuHjinj} x stixniëi) FAMILIEBERICHTEN 15 Robert Moore Hill V COLOFON Familieberichten O fïlensen inq.nl Anna van de Ree-van Malland - Bob - Zorg met hoofd, hart en handen Anneke Johannes de Groene Johannes de Groene Johan de Groene Johannes Pekaar Hans Pekaar &/J Uitvaartverzorging dinsdag 10 januari 2017 kijk ook op Anneke maakte makkelijk vrienden, tnet een charmante lach en een praatje. Recht door %ee en vasthoudend. Haar aangeboren liefde voor dieren werd door alle viervoeters begrepen. Nadat er aanvankelijk nog hoop was, bleek haar strijdlust en moed ten slotte niet opgewassen tegen de slopende ziekte die haar heeft getroffen. Met veel verdriet geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, moeder en schoonmoeder Zierikzee, 12 mei 1944 Middelburg, 8 januari 2017 Jan van de Ree Ramon en Tanja Muidenweg 3 4341 PX Arnemuiden De crematieplechtigheid zal worden gehouden op donderdag 12 januari om 16.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Als het leven niet meer gaat zoals gewild, als veel je wordt ontnomen, als je moet toelaten dat een anderje verzorgt, als het leven niet meer jouw leven is, dan komt de tijd dat het einde goed is. Met liefde hebben wij afscheid genomen van mijn man, onze vader, opa, overgrootvader en mijn broer Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Borssele 6 mei 1926 Middelburg 8 januari 2017 M. de Groene-Imanse Anja de Groene Dick Anbeek Siebe, Maartje Sant, Dean en Noor Tonia de Groene Rik Sandrijn, Mila en Mees, Lotte Jasper J.A. de Groene Griffioenstraat 176 4334 BK Middelburg De afscheidsdienst zal gehouden worden op zaterdag 14 januari om 12.00 uur in de aula van de Algemene Begraaf plaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelbrug. Na de begrafenis is er gelegenheid om te condoleren in de koffie kamer op de begraafplaats. Bedroefd, maar met onuitwisbare herinneringen aan zijn leven, hebben wij afscheid genomen van onze zwager en oom echtgenoot van Maatje de Groene-Imanse Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. W. Meerman-Imanse (H. Meerman in herinnering) L. Imanse en C. Imanse-Nieuwenhuyze in herinnering M. Imanse en J. Imanse-van Belzen in herinnering D. Imanse en E. van Belzen N. Quist-Imanse (J. Quist in herinnering) J. Imanse (l). Imanse-Butijn in herinnering) Neven en nichten Nieuwdorp, 10 januari 2017 Bedroefd delen wij u mee dat onze geachte buurman is overleden. We mochten ruim 55 jaar lief en leed delen. De Heere ondersteune zijn vrouw en verdere familie in dit verlies. Fam. Joosse-Wisse Middelburg, Griffioenstraat 178 Mijn tijden zijn in Uw hand; Psalm 3116a Diep bedroefd delen wij u mee dat de Heere van ons heeft weggenomen, na een kortstondig ziek zijn, onze geliefde en zorgzame man, vader en belangstellende opa in de leeftijd van 85 jaar. De Heere vervulle de ledige plaats met Zichzelf Goes: W.J. Pekaar-Bakker Houten: Lida Heikoop-Pekaar Maarten Heikoop Pim Willemijn en Albert Joost en Linde Eva Middelburg: Hendrien de Vreede-Pekaar Evert de Vreede Anne-Wil en Patrick Ernst en Nanda Charlotte en Hans Rotterdam: Pieter Pekaar Jeanette van Werkhoven Middelburg: Jaap Pekaar Corine Pekaar-de Visser Hugo Pierre Vincent Maud 8 januari 2016 Ridderhof 1 4461 TZ Goes Gelegenheid tot condoleren D.V. donderdag 12 januari van 19.30 tot 20.00 uur in één der zalen van de Sionkerk te Goes, ingang Louise de Colignylaan. De rouwdienst wordt D.V. vrijdag 13 januari om 14.00 uur gehouden in de grote zaal van de Sionkerk, ingang Graaf Adolfstraat te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er in de kerk nog gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van onze gewaarde oud collega Hans heeft vele jaren voor ons kantoor gewerkt en kwam ook na zijn pensionering nog vaak even langs voor een praatje of advies. Wij wensen Willy, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Directie en medewerkers Pekaar Partners Goes, Middelburg, Stellendam "until we meet again" Een handdruk zo warm, even een arm om je heen. Zoveel liefde en steun ons gegeven. Een kaart, brief of bloemen, wat het ook zij, was ons een troost in deze moeilijke tijd. 't Geeft ons moed om verder te leven. De vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man, vader, opa en overgrootvader hebben ons diep ontroerd. Daarvoor onze grote dank. Uit aller naam: C.J.Hill - Siwabessy Vlissingen, 10 januari 2017 uit -vaardig alexandramar|<USSe uitvaartverzorging 0113 2I429I 06 I073032! nfo@uitvaartinzeeland.nl www.uitvaartinzeeland.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Rien de Bruijne, Uitvaartbegeleider SCH0U WEN-DUIVEL AND T 0111450 717 ujaiuj.uitvaartsd.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 60