14 FAMILIEBERICHTEN Oma Wisse Leuntje Wisse - de Visser Maria Bakker Leuntje Wisse - de Visser Jacob Willem Minderhoud O lllensen inq.nl "Welk een vreugde zal dat wezen, nu vereend te zijn met Hem, in die stad met paar'len poorten, in het nieuw Jeruzalem." "Wie zal ons scheiden van de liefde van Christus Romeinen 8:35 Verdrietig zijn wij omdat onze lieve en altijd zorgzame is overleden. We zijn dankbaar voor de mooie herinneringen aan haar en alles wat zij voor ons heeft betekend. We zijn blij dat ze het nu onbeschrijfelijk goed mag hebben bij onze God. Lydia en Michel, Jesse en Corine, Lois en Steven, Julia, Micha Marcus en Rachel, Emma, Rosalie, Hailey, Jeffrey Abraham en Mirjam, Bao, Sarah Rebecca en Niels, Marcus, Christoph, David Anna Maria en Joran Eva en Cédric, Aliyahna Bram en Esther, Lai Ya Arenda en Wendell, Shannon, Brandon, Rowen Johan en Shadé Christiaan en Lotte Elize en Coen, Faya Rosanna en Sander Andréa en Michael Thomas Myrthe "De Meester is daar en Hij roept u.- Joh. 11:28 "Die hoop doet al ons leed verzachten Kom, reisgenoten 't hoofd omhoog; Voor hen, die 't heil des Heeren wachten Zijn bergen vlak en zeeën droog. O, zaligheid, niet at te meten, O, vreugd die alle smart verbant, Daar is de vreemdelingschap vergeten En wij, wij zijn in 't Vaderland. Onze innig geliefde moeder, oma en overoma is overleden. We geloven dat ze nu bij de Heere Jezus is. We gunnen het haar. Dankbaar zijn we voor haar leven in liefde voor God en de naaste. Wij hebben, met papa, wel het meest genoten van haar grote liefde, zorgzaamheid en toewijding. sinds 25 maart 2006 weduwe van Abraham Wisse Aagtekerke, Domburg, 14 januari 1929 7 januari 2017 Oostkapelle Chris en Martha Wisse - Janse Domburg Johan en Marianne Wisse - Dekker Aagtekerke Ab en Jeanette Wisse - Maljaars Domburg Jan en Annelies Dekker - Wisse Klein- en achterkleinkinderen. Allen die in liefde rondom haar hebben gestaan en haar verzorgd hebben willen we hartelijk bedanken. Correspondentieadres: Brouwerijweg 41 4357 HA Domburg Email: chriswisse@gmail.com De begrafenis vindt D.V. plaats op donderdag 12 januari om 12.00 uur op de begraafplaats te Domburg, ingang Schuttershof, Kanonweistraat 30 te Domburg. Voorafgaand aan de begrafenis vindt er een rouwdienst plaats in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Prelaatweg 17 te Aagtekerke. Aanvang 10.30 uur. Gelegenheid tot condoleren op woensdag 11 januari van 18.45 uur tot 19.15 uur en ook na de begrafenis, in voornoemd kerkgebouw. Mijn genade is u genoeg. 2 Kor. 12:9 Na een langdurige ziekte heeft de Heere tot Zich genomen, onze lieve vriendin Leuntje Wisse-de Visser Ans Bulten Nel Maljaars Erica Ovaa Marian Corbijn Domburg, 7 Januari 2017 Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze tante Marie. Wij zullen haar warmte, haar sterke en lieve karakter, haar humor en gezelligheid missen weduwe van Arie Carel van Heusden geboren overleden Dubbeldam Bergen op Zoom 10 januari 1925 5 januari 2017 Janine Sterkman en Hans Graichen Jan Albert Sterkman en Wija Oortwijn Laban Deurloostraat 43 4694 BP Scherpenisse De crematieplechtigheid zal plaats vinden op vrijdag 13 januari om 13.30 uur in de Schelde aula van crematorium Zoomstede, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Zij die de plechtigheid bij willen wonen worden verzocht om 13.15 uur aanwezig te zijn in het crematorium. Gelegenheid tot afscheid nemen voor aanvang van de plechtigheid. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid om persoonlijk te condoleren in de condoleanceruimte aldaar. Na een jarenlange geduldig gedragen ziekte is door de Heere uit dit leven weggenomen mijn geliefde schoonzuster en onze lieve tante in de leeftijd van 87 jaar. We wensen de familie de woorden uit Psalm 46 toe: "God is ons een Toevlucht en Sterkte" C. Francke - de Visser fin liefdevolle herinnering) A. Francke (in liefdevolle herinnering) J. de Visser (in liefdevolle herinnering) J. de Visser - de Visser (in liefdevolle herinnering) L. de Visser (in liefdevolle herinnering) E. de Visser - de Korte neven en nichten Domburg, 7 januari 2017 Verdrietig zijn wij om het overlijden van Jos Minderhoud man van onze collega Nancy We wensen Nancy, Cas, Nik en familie veel sterkte toe. Rob en Koos en medewerkers Vitaminehoek "De Kragge" Meliskerke Om afscheid te kunnen nemen van Jos zijn we vrijdag middag 13 januari van 13.00 tot 15.00 uur gesloten. Jos Minderhoud Wanneer je man en vader zoon en broer zijn leven geeft zie je pas dat slechts gezondheid alles is waarnaar men streeft Na 20 maanden strijd is thuis kalm overleden onze kanjer -Jos- 7 februari 1979 7 januari 2017 Het is goed zo... Nancy Cas en Nik Willem en Mattie Ben en Joelle Eline en Alicia Wij nemen in besloten kring afscheid van Jos. Condoleances alleen schriftelijk. "de Vrijheid" Vrijheidsweg 4 4364SM Grijpskerke dinsdag 10 januari 2017 Het leven is overgegaan in herinneringen Met Cas en Nik zijn we verdrietig om het overlijden van hun lieve vader Onze gedachten zijn bij Cas, Nik, Nancy en de ouders van Jos. Leerlingen, leerkrachten, MR en ouders van de Bergpadschool, Grijpskerke. OfL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 59