Overladen Co Reinhoudt Debora Hamelink Q fïlensen inq.nl AL dr. ir. J.P. Reinhoudt Co Reinhoudt Vrij onverwachts moesten we afscheid nemen van onze altijd meelevende buurman Co Reinhoudt Wij wensen Annie en de verdere familie heel veel sterkte toe. Fam. F. Wiggers Fam. A. Roelse Fam. J. Flipse L. Peene Fam. J. Sturm Fam. E. Francke Fam. J. van Keulen Westkapelle, 7 januari 2017 Intens verdrietig om haar te vroege afscheid, maar zeer dankbaar voor alles wat zij in haar leven voor ons gedaan en betekend heeft, laten wij u weten dat onze lieve moeder, schoonmoeder en oma in de leeftijd van 70 jaar is overleden. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Clementine en Marty Mats 6 januari 2017 Eendrachtstraat 21, Lewedorp Correspondentieadres: Morgenrood 7,4814 TA Breda De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op vrijdag 13 januari om 12:50 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Nadien is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren en informeel samenzijn. Voorafgaand aan de bijeenkomst is er van 12:30 tot 12:45 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Dag Lieve Bora Carmen &Tannie Ons bereikte het droevige bericht van overlijden van onze oud-medewerker de heer J.A. de Jonge Wij wensen zijn familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Directie en medewerkers Limagrain Nederland B.V. Rilland, 9 januari 2017 Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons heeft gegeven, delen wij u mee, dat na een kortstondig ziekbed, op 97- jarige leeftijd van ons is heengegaan, onze lieve, zorgzame moeder, oma en "ouwe oma" Johanna Cevaal-Slabbekoorn sinds 3 november 1958 weduwe van Johannes Izaak Cevaal Borssele, 25 november 1919 Oost-Souburg, 8 januari 2017 Grijpskerke: Jasper en Pauline Johan Jacqueline en Arno Grijpskerke: Paul en Ada Loes en Wouter Annemarie en Chris, Niels, Simon Evelien en Jorco, Sofie Grijpskerke: Piet en Flannie Marjolein en Rob, Joëlle, Fleur Flans en Julia, René Jacco en Joyce, Jelisa Oost-Souburg, Zorgcentrum de "De Zoute Viever" Correspondentie-adres Jacob Catsweg 5,4364 TE Grijpskerke Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van "De Zoute Viever"voor de liefdevolle verzorging. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op vrijdag 13 januari om 11.00 uur in de Ter Floogekerk, Willem Teellinckstraat 3, 4335 CS te Middelburg. Aansluitend zal om 12.15 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Grijpskerke. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in de Opstandingskerk aan de Jacob Catsstraat 7 te Grijpskerke. Voorafgaand aan de rouwdienst is ervan 10.50 uur tot 10.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Bure Jo Bure Jo Cevaal Johannes de Ruiter dinsdag 10 januari 2017 kijk ook op 'Mijn rots in de branding' Je Anneke Met groot verdriet geven wij u kennis van het plotseling overlijden van mijn allerliefste man en maatje, onze lieve vader, schoonvader en opa Co dr ir Jacobus Pieter Reinhoudt Vlissingen, 25 februari 1936 Westkapelle, 7 januari 2017 Westkapelle: Anneke Hilversum: Rens en Cathy Dawn, Sean, Ginger en Lauren Hongkong: Coen Leerdam: Marc en Marie-Anne Lotte, Maaike en Sjoerd Riethoven: Annelies en Piet Imke en Freek Correspondentieadres: Benoordenhoutseweg 3, 4361 BA Westkapelle Condoleance gaarne alleen schriftelijk. Overeenkomstig zijn wens is er geen gelegenheid tot afscheid nemen. We herdenken Co op donderdag 12 januari om 12.30 uur in "Bij de Koster", Markt 65 te Westkapelle. Aansluitend zal hij worden begraven "Onder de Toren" - dicht bij zijn ouders - Kerkeweg te Westkapelle. Bijzondere dank gaat uit naar huisarts W.J. Heijmans en assistentes. Onze broer, zwager en oom is plotseling overleden Een fijne familieman, onze nestor is heengegaan. We zullen hem missen. Peter t, Corry en (klein)kinderen Johan, Wilma en (klein)kinderen Na een lange periode van hechte vriendschap moeten we met veel verdriet afscheid nemen van We leven mee met onze lieve vriendin Annie, de kinderen en kleinkinderen. West-Souburg Do en Frans Zuurveen Zondag overleed onze onvergetelijke, behulpzame Zij heeft veel voor ons betekend. Nel Louwerse-Koole en kinderen Grijpskerke, 8 januari 2017 Verdrietig maar met vele goede en mooie herinneringen, nemen wij afscheid van Wij wensen de familie sterkte toe. Izaak en Lenie de Bree Johan Davidse Dik en Derkie Fam. de Muijnk Fam. J. Koene Fam. J.J. Koene Grijpskerke, 9 januari Adrie en Matty Louws Bets Blankers Bets Nieuwenhuijse Hans en Annie Geertse Fam. Wisse Nu ben je van ons heengegaan, je hebt altijd voor ons klaargestaan. Liefde heb je ons gegeven, zo was je hele leven. Dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen die hij achter laat, geven wij u kennis van het heengaan van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Velsen, 23 mei 1932 Vlissingen, 6 januari 2017 F.A.P. de Ruiter-Corthals Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Vredehoflaan 800, 4382 CK Vlissingen De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 58