Marie-Jeanne wilde er óók een einde aan maken Cruise over de Donau II T-Mobile komt met voordelig abonnement Tom Dumoulin Paul Verhoeven Marie-Jeanne wilde ooit een einde aan haar leven maken. Dankzij een therapie leerde ze echter dat ze wél de moeite waard is. Nu helpt ze anderen om te begrijpen wat je moet doen, als iemand tegen je zegt dat hij uit het leven wil stappen. In Zeeland begint binnenkort een campagne om het aantal zelfdodingen Kras.nl/91198 of bel O9OO-969770cPg 'Ik heb mezelf heel goed onder controle' lijker Bellen.com, heeft eveneens hoge verwachtingen. „Ik verwacht dat dit heel veel klanten gaat trek ken." Bijzonder is dat het onbe perkt internetten en bellen in de gehele EU geldt en er geen adder tje onder het gras zit, ook niet bij excessief gebruik. Dagelijks geldt weliswaar een ruime limiet van 5 GB, maar die is vervolgens onbe perkt en gratis met 1 GB op te ho gen. Volgens T-Mobile is het tijd voor onorthodoxe stappen en liggen de prijzen voor mobiel internet nu veel te hoog. „Uit onderzoek blijkt dat klanten dolgraag betaalbaar onbeperkt internet willen", zegt Martin Knauer, ceo ad interim van T-Mobile Nederland. „Miljoenen Nederlanders zijn bang om over hun bundel te gaan en wachten met video kijken en muziek streamen tot ze een wifi- punt hebben gevonden. Terwijl wifi vaak minder snel en betrouw baar is. Wij willen belemmerin gen wegnemen." Hij wijst erop dat T-Mobile, KPN, Tele2 en Vodafone allemaal een gloednieuw 4G-net- werk hebben liggen. „Die worden niet optimaal benut." Die nobele gedachte is uiteraard slechts het halve verhaal. Met de onorthodoxe In Hart&Ziel Experts verwachten komend jaar een prijzenoorlog nu T-mobile voor 35 euro per maand een abonnement voor onbeperkt internet en bellen aanbiedt. stap wil T-Mobile, dat nu ruim 3,5 miljoen klanten heeft, vooral de concurrentie aanpakken. Tele2 is sinds zijn nieuwe netwerk klaar is Dit gaat een ware concurrentieslag ontketenen op de Nederlandse markt agressief gaan adverteren met grote data-abonnementen en biedt voor 35 euro een bundel voor 24 gigabyte per maand. KPN boekt veel succes door het aanbieden van gecombineerde vaste en mobiele abonnementen. T-Mobile heeft geen vast net en kan dat niet. Nu Ziggo en Voda fone fiat uit Brussel hebben voor hun fusie in Nederland, kunnen zij die tactiek komend jaar boven dien ook gaan uitvoeren. „2017 wordt een beslissend jaar voor de telecommarkt in Nederland", zegt Knauer dan ook. „Wij gaan de con currentie opvoeren en de markt verstoren." boekt zijn grootste triomf Na de trouwerij op reis, maar dan wel kort en luxe Mobiele abonnementen worden komend jaar véél voordeliger. Ruim de helft goedkoper dan nu. Telecomexpert Tim Wijkman van onderzoeksbureau Telecompaper spreekt van een spectaculaire en re volutionaire zet. „Dit gaat een ware concurrentieslag ontketenen op de Nederlandse markt." Ben Woldring, direc teur/eigenaar van de grootste telecomabon- nementverge- Nieuwsmedia tamn to hrpnQPlI. ZEELAND 2 Ontdek de parels van de Donau, tijdens deze complete cruise! Per geliefd MS Primadonna, incl. alle maaltijden aan boord Met o.a. Wenen, Boedapest, Bratislava, Linz en Melk Busreis naar Zuid-Duitsland en hotelovernachtingen Prijzen p.p. o.b.v. 2 personen excl. reserveringskosten en Calamiteitenfonds Prijzenslag bij mobiel bellen »P20 David Bremmer -Tim Wijkman »P17 Den Haag Sterk wisselend weerbeeld pzc.nl Ook voor het laatste regionale nieuws Jaargang 259 De PZC is onderdeel van: Prijs €2,10 Geen krant ontvangen? Bel 088-0561510 7 11688 5 5 5 530

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 1