Fly-drive Madeira f) reiskatern.nl Exclusieve Lezersreizen Sonthofen in de Beierse Allgau Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Istrië 8-daagse excursicrcis Betaal deze week geen r eserveringskosten 8 dagen Vanaf 3f - «i r v M Betaal deze week geen r eserveringskosten 10 dagen Vanaf bolderman.nl Vanaf 10-daagse cxcursicreis De wereld is Kras Exclusieve lezersreis 8 dagen nu vanaf Bewonder de 'Parel van de Atlantische Oceaan' met deze unieke fly-drive. Met uw huurauto, die bij de prijs inbegrepen is, ontdekt u dit hele Portugese eiland vol bloemenpracht, pittoreske dorpen, schitterende vergezichten en intieme baaien. 25,- korting p.p.! All Inclusive autohuur Retourvlucht 4-/5-sterrenhotels Ontbijtbuffet Bloemeneiland Schilderachtige route "Prachtig eiland!" Boek vóór 14 januari op Kras.nl/LR38917 Diverse vertrekdata 2017 7 overnachtingen in het 3* Hotel Grünter Dagelijks ontbijtbuffet en 3-gangen keuzediner Afscheidsbuffet in Nederland Deze busreis Sonthofen brengt ons naar de Beierse Allgau, gelegen op de grens van Duitsland en Oostenrijk, We worden hier hartelijk ontvangen in het familiehotel Grünten, al jaren zeer geliefd bij de Nederlandse vakantiegangers. De Beierse Allgau, met meer dan 30 meren, sprookjesachtige kastelen en barokke kloosters, grenst hier aan Oostenrijk. Tijdens ons verblijf maken we prachtige tochten naar het Kleinwalsertal en de Bodensee. Ook zien we enkele prachtige kastelen van koning Ludwig II. Een bezoek aan het bekende winter sportplaatsje Lech mag zeker in het programma niet ontbreken. Bij de prijs inbegrepen: 7 overnachtingen in het 3-sterren Hotel Grünten Dagelijks een goed verzorgd ontbijtbuffet en 3-gangen keuzediner Wifi in het hotel gratis (bij de receptie) Excursies, exclusief entreegelden Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland Luxe Comfort Class touringcar met chauffeur/ reisleider Tol- en parkeergelden toeristenbelasting Diverse vertrekdata 2017 €349, Op het schiereiland Istrië, dat zowel tot Slovenië als tot Kroatië behoort, ligt onze bestemming Opatija, aan de voet van de 1400 meter hoge berg Ucka. Opatija is vanwege de beschutte ligging en de nabijheid van de zee een geliefd vakantie- en kuuroord. Opatija ligt aan de zogeheten bloemen- rivièra. Deze naam bloemenrivièra is natuurlijk niet toevallig. Dit deel van de kust is bekend om de uitbundige weelde aan subtropische bloemen en planten, waarvan bijna altijd wel een deel in bloei staat. Dit komt doordat dit deel van de kust, met als belangrijkste plaats Opatija, door de hoge bergen in het noorden tegen koude winden is beschermd. Een schilderachtige bebouwing strekt zich uit over een lengte van 4 kilometer langs de Adriatische zeekust. Diverse vertrekdata 2017 €399, Meer informatie en boeken: Ga voor de reis Sonthofen in de Beierse Allgau naar onze website reiskatern.nl/pzc/BOL1703 en voor de reis Istrië Opatija naar reiskatern.nl/pzc/BOL1704 of bel met Bolderman.nl 0318-580958 Niet geldig op reeds geboekte reizen. Korting is geldig t/m 15 januari 2017 (niet geldig in combinatie met andere kortingen). Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. kamer excl. calamiteitenfonds reserveringskosten. Bij de prijs inbegrepen: 2 overnachtingen in Zuid-Duitsland 7 overnachtingen in het 3-sterren Hotel Imperial (of gelijkwaardig) Dagelijks een goed verzorgd ontbijt en 3-gangendiner Drankjes tijdens het diner in Hotel Imperial inbegrepen Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland Luxe Comfort Class touringcar met chauffeur/ reisleider Excursies, exclusief entreegelden Tol- en parkeergelden toeristenbelasting mcürsiernizen-' prijswijzigingen voorbehouden. Diverse vertrekdata 2017 7 overnachtingen in 3* hotel Imperial Dagelijks ontbijt en 3-gangendiner Afscheidsbuffet in Nederland Verken het hele eiland per huurauto Ga naar Kras.nl/LR38917 en boek met 25,- korting p.p. Dag 1: vliegreis naar Funchal, ophalen huurauto. Dag 2: ontdek Funchal met haar smalle straatjes, knusse tavema's en talloze winkeltjes. Dag 3: naar vissersdorp Camara de Lobos. Dag 4-5: bewonder de wijngaarden, baaien en de zeeklif Cabo de Girao. Dag 6: door het authentieke binnenland naar het noorden. Dag 7; tip: bezoek de natuurlijke zwembaden in Porto Moniz en de typische Madeira huisjes in Santana. Dag 8: terugreis. Inbegrepen: retourvlucht Amsterdam-Funchal met TUIfly of transavia, handbagage, verblijf in diverse 4-/5-sterrenhotels, dagelijks ontbijt en All Inclusive autohuur tijdens uw verblijf 0 eigen risico). Niet inbegrepen: zie onze website. Vertrek: van 2 januari t/m 19 oktober 2017. Lezersprijs nü vanaf 499, Deze lezersaanbieding is geldig als u boekt vóór 14 januari 2017. Ca naar Kras.nl/LR38917 of bel 0900-9697 (70 cpg) o.v.v. LR38917 en boek met 25,- korting per persoon! r Prijzen zijn vanafprijzen p.p. o.b.v. 2 personen exclusief res.kosten en Calamiteitenfonds.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 18