EXCLUSIEF BIJ STIP! Cruise Hollandsche Steden Het mooiste van Midden-Nederland Hoogtepunten van de Rijn Moezel Riviercruise rond het IJsselmeer Texel 4- of 5-daagse cruise 9-daagse cruise Voor meer riviercruises zie: stipreizen.nl/riviercruises Wegens groot succes bieden we ook dit jaar weer veelzijdige riviercruises aan met ons eigen Stip-schip het MS Allegro! Het schip van Calanda Riverline Cruises vaart exclusief voor Stip Reizen en biedt ruimte aan 136 passagiers. Door de uitgebreide faciliteiten, vriendelijke sfeer aan boord en uitstekende prijs/kwaliteitverhouding geniet u van een comfortabele cruisevakantie. Het schip scoort bij Zoover zelfs een 8.5! Boek dus snel een prachtige riviercruise bij Stip Reizen. En als u dit vóór 1 februari 2017 doet, profiteert u ook nog eens van de unieke prijsgarantie. Wordt de reis voordeliger dan ontvangt u het verschil terug! U kunt al met ons mee v.a. €199 en dat is incl. alle maaltijden! Mogen we u binnenkort ook verwelkomen op ons schip? zie stipreizen.nl/crrosb zie stipreizen.nl/crrnnb zie stipreizen.nl/crrabb lingen Franeker Leeuwarden Sneek Lemmer Düsseldorf Keulen •Bonn Linz am Rhein •Andernach Coc7h^,m® •Winningen Berrikastel Alken 9*Schweich Trier Medemblik Enkhuizen Hoorn Medembli Enkhuizen Hoorn,^/ Vaar tijdens deze prachtige 4- of 5-daagse riviercruise langs de mooiste steden van Noord-Nederland. U start in Lelystad waar de replica van het VOC schip Batavia gelegen is. Daarna ontdekt u bijv. de 'haringstad' Enkhuizen, de karakteristieke hofjes in Haarlem en de prachtige oude stadsgrachten van Sneek waar het lijkt alsof de tijd heeft stilgestaan. Tijdens deze 9-daagse riviercruise meert u aan bij alle mooie steden van Midden-Nederland. Zo bezoekt u o.a. Schoonhoven dat bekend is om zijn zilverindustrie, de kasteelruïne uit de 13e eeuw in Wijk bij Duurstede, het Kröller-Müller Museum in Arnhem en de vele monumenten in Deventer. Vertrek op 13 mei en ervaar de authentieke sfeer van deze steden! Deze adembenemende 11- of 12-daagse riviercruise brengt u via de Rijn en Moezel naar plaatsen als Düsseldorf en Bonn. Vanaf het water bekijkt u alle pittoreske dorpjes aan de deze rivieren. Bezichtig ook het wereldberoemde 19e eeuwse kasteel de Reichsburg in Cochem of drink een wijntje in het historische centrum van de geliefde wijnstreek aan de Moezel: Bernkastel. lingen Franeker Leeuwarden bij Duurstede irnhem Düsseldorf Keulen Bonn Andernach Cod^m Koblenz kaftel 4? f#Mainz Schweich Rüdesheim Medemblik Vanuit de Bataviahaven in Lelystad vertrekt u voor deze 8-daagse riviercruise naar de toegangspoort van Friesland: Lemmer, waar u een prachtige wandeling langs het IJsselmeer maakt. Vanuit Medemblik vaart u naar het Waddeneiland Texel dat bekend staat om de unieke natuurgebieden en schilderachtige dorpjes. Ook de stad Hoorn aan het Markermeer wordt tijdens de cruise bezocht. Vertrek op 13 april voor een 11-daagse Paascruise langs de fantastische steden aan de Rijn en Moezel. Tijdens de reis heeft u voldoende tijd om bijv.te shoppen in Düsseldorf en Bonn, de regionale wijnen te proeven in het Moezelgebied of de omgeving van Cochem te ontdekken per fiets. Via de romantische plaatsen Rüdesheim en Mainz aan de Rijn vaart u weer richting Nederland. i, Tijd voor wat romantiek? Kies dan voor deze 8-, 9- of 12-daagse riviercruise naar de romantische plaatsen langs Rijn. Tijdens de cruise bezoekt u o.a. de geweldige winkelstad Düsseldorf en de 'stad der geuren' Keulen, bekend om de 4711 eau de cologne. Ook vaart u langs de Loreley en bezichtigt u de gezellige steden Bonn, Rüdesheim en Mainz.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 14