Simon Garfunkel 15% SIMON Garfunkel o, ii 10 Nederlanders al dagen ingesneeuwd op vliegveld Istanboel Hevige sneeuwval houdt tientallen Nederlanders vast op het vliegveld van Istanboel. „Er is geen eten, niemand luistert, niemand weet iets." .PC Angela Enthoven (26) zit urenlang in het vliegtuig en tuurt door het raam pje naar buiten. Wat ze ziet, stemt haar niet vrolijk: sneeuw, sneeuw en nog eens sneeuw. Uiteindelijk wordt duidelijk dat het toestel ook vandaag niet vertrekt. „Er wordt zo slecht ge communiceerd, er wordt niets omge roepen en we moeten alles zelf rege len. We weten gewoon niet meer wat we kunnen doen. We zijn drie dagen positief gebleven, maar nu zijn we er echt hélemaal klaar mee." Op Atatürk International Airport in Istanboel vervelen mensen zich. Of ze ruziën. In lange rijen wachten ze op het omboeken van hun ticket. De irritaties lopen hoog op. „Mensen zijn boos en baby's huilen", vertelt Nathalie Mulder (30). Ze slaapt al drie dagen in dezelfde hotels als An gela en haar vriendin. „Ik heb één glas water gedronken, terwijl we al meer dan twee uur in het vliegtuig zitten", vertelt ze even daarvoor vanuit het stilstaande vlieg tuig. „Er is geen eten, niemand luis tert, niemand weet iets. Ik heb mijn bagage al sinds vrijdag niet meer ge zien. We hebben geen schone kleren en amper toiletspullen." Na een drie weken lange vakantie in Kuala Lumpur wilden Angela en haar vriendin vrijdag via Istanboel terug naar Brussel vliegen. Samen met duizenden anderen, onder wie Nathalie, strandde het duo op de luchthaven van Istanboel. De toen nog positieve Angela regelde een ho tel en bracht de nacht door in Istan boel. Vlucht TK1957 Nu is het drietal nog altijd in de Turkse stad. Elke dag vertrokken ze met goede hoop naar het vliegveld, en elke dag kwamen ze van een koude kermis thuis. Zondag avond werd Angela per sms geïnformeerd over de gecan- celde vlucht van 09.00 uur maandagmorgen (lokale tijd), 's Ochtends om 05.00 uur waren ze al We zijn drie dagen positief gebleven. Maar nu zijn we er hélemaal klaar mee op het vliegveld in de hoop om 12.05 uur het besneeuwde vliegveld te ver laten. Nadat vlucht TK1957 meerma len was uitgesteld, schrapte Turkish Airlines 's middags toch weer de vlucht vanwege hevige sneeuwval. En dus maakten Angela en Natha lie voor de vierde dag het tripje naar de balie om het ticket te laten om- boeken. Daarna gingen ze wéér terug naar hun hotel. Zonder koffer. Die wordt niet vrijgegeven door Turkish Airlines. „Het is slopend. Ik loop al vier dagen in dezelfde kleren", vertelt Angela. Alle ellende ten spijt wist Angela de tijd door te komen. „Toevallig woont een vriendin hier en hebben we gisteren de taxi genomen naar het centrum. Het was een soort Winter Wonderland in de stad. Positief keerden we terug, tot ik het sms'je kreeg dat onze vlucht werd gecanceld. Zo gaat wéér een dag voorbij." korting Bestel uw tickets op pzc.nl/simongarfunkel THE STORY dinsdag 10 januari 2017 Wachten, kibbelen en wachten... Passagiers stappen hoopvol in, om uren later weer uit te stappen. FOTO AFP Tim Reedijk Istanboel —Angela Enthoven Het fascinerende verhaal van twee gewone jonge jongens uit Queens (New York) die uitgroeiden tot een van 's werelds meest succesvolle muzikale duo's aller tijden. Ze begonnen bescheiden, in de jaren 50 als het rock 'n roll-duo Tom Jerry. In de jaren 60 kwamen de grote successen. 'The Simon Garfunkel Story' gaat langs alle songs en verhalen die hen vormden, de dramatische breuk en hun afzonderLijke solocarrières. Zing mee met grote hits als: 'Mrs Robinson', 'Bridge Over Troubled Water', 'Homeward Bound en nog veel meer! Februari t/m april 2017 I Diverse locaties *Prijzen zijn excl. servicekosten. j

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 10