IDensenlinq.nl FAMILIEBERICHTEN 25 J.A. de Jonge Jan de Jonge Elisabeth Pieternella Schippers-le Bleu COLOFON Familieberichten Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio kijk ook q iflens9nlinq.nl Een mensenmens in hart en nieren, toch werkte hij liever met planten en dieren. Met een diep respect voor zijn positieve houding en rotsvast geloof nemen wij, na een mooi en intens leven, afscheid van onze lieve vader en geweldige opa weduwnaar van A.E.M. de Jonge - Louwhoff 27 februari 1930 f 7 januari 2017 Jaap de Jonge Ellen de Jonge - van Spmndel Eva Jan en Doriane Els Mulder - de Jonge Henk Mulder Arjo en Nikita Vivian en Koen Ria Abbink - de Jonge Herman Abbink Pim en Janneke Romy Tom Angelique de Jonge Annemarie van Vliet Correspondentieadres: Monnikendijk 33, 4474 NC Kattendijke. Pa ligt in Kattendijke opgebaard. De plechtige uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden woensdag 11 januari om 10:30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus, Deken Holtkampstraat 9, 4453 AH te 's-Heerenhoek. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in dorpshuis De Jeugdhoeve naast de kerk. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden te Rilland. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze broer en zwager Broers, zussen en schoonzussen de Jonge neven en nichten Betsy Naam Plaats Twitter Facebook Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING De warmte van je ogen, het geluk van je lieve lach, de wijsheid van je rimpels tekenen van dag tot dag. Alles wat je ons hebt gegeven, zorg, liefde, wijsheid en kracht dragen we ons verdere leven mee dag en nacht. Heden overleed zacht en kalm onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, overgrootmoeder, mijn zus en onze tante weduwe van Jan Schippers Breskens, 19 juli 1922 Sluis, 5 januari 2017 Oostburg: Gerdat Ellen en Adrie Lisanne en Niels Martijn Mariska en Hans Ilse Jaimy Anouk Hulst: Marian Sluis: Jan en Nadine Jens Hendrik Leiden: Johan en Miep+ neven en nichten Correspondentieadres: Industrieweg 22A 4524 JJ Sluis Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. volg ons op like ons op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 82