Dvtr latlsn 24 Jenny de Graeve-van de Walle O iïlensen inq.nl Johannes Franciscus Weemaes Jan Maria Louisa Josephina Mortier Pieter Jan Verburg Welgelukzalig zijn zij, die in Uw huis wonen; zij prijzen U gestadiglijk Psalm 84 vers 5 Na een periode van afnemende krachten heeft de Heere Thuisgehaald onze geliefde moeder, lieve oma en overgrootmoeder Pieternella van Dijke-van den Berg sinds 25 oktober 2009 weduwe van Willem Jasper van Dijke Bruinisse, 13 augustus 1932 Amemuiden, 6 januari 2017 Amemuiden Kees en Hannie van Dijke-de Meulmeester Klaas-Willem en Henny Jelle, Auke en Si ets e Joëlla en Joost Joanne, Aron, Lisanne Pieter en Nelleke Yenthe Middelburg Leen en Rineke van Dijke-Sinke Marieke en Wim Hanna en Gertjan Willemijn en Sebastiaan Leendert Eva Narine, Jasper, Lucas Manuel, Mattias, Tirza Elijah, Elinn Natalia Barendrecht Jaap en Ria van Dijke-Adriaanse Jonathan, Hannah Hidde, Leanne Thom Norah Marry Bas en Heidi Albert en Mariska Gerben en Liesbeth Correspondentieadres Lionstraat 9 4341 EL Amemuiden De Dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op D.V. donderdag 12 januari om 10.45 uur in de Hervormde Kerk aan de Markt 2 te Amemuiden. Hieraan voorafgaand is er in zaal Rehoboth, gelegen achter de kerk, gelegenheid tot persoonlijk afscheid nemen van 10.00 tot 10.30 uur. De begrafenis zal omstreeks 12.15 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Veerseweg te Amemuiden. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemde kerk. Onze bijzondere dank gaat uit naar dr. R.D.M. de Kuyper voor de persoonlijke en betrokken wijze waarop hij onze moeder heeft begeleid en de medewerkers van de thuiszorg van Zorgstroom voor de liefdevolle verzorging en begeleiding. Met grote bewondering en respect hebben wij je afstand zien nemen van alles wat je dierbaar en lief was. Je was voor ons een lieve moeder, schoonmoeder, oma en oma Jenny. We hebben je los moeten laten weduwe van Bèr Parren eerder weduwe van Broer de Graeve Zij overleed in de leeftijd van 88 jaar omringd door Familie de Graeve Familie Parren Kinderen Klein- en achterkleinkinderen 7 januari 2017 Coir.adres: Wittendijk 2-20, 5051 GB Goirle De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 11 januari om 14.00 uur in de aula van crematorium Hilvarenbeek, Beekseweg 22b te Diessen. Voor de dienst is er van 13.30 uur tot 13.50 uur nog gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Jenny in de aula. Door de tranen van dit uur sluipt de glimlach der herinnering, de fijne uren met die goede mens, die stem, die ogen en dat hart, dat hart vooral, een blijvende herinnering. Intens dankbaar voor alle liefde, warme vriendschap en genegenheid die hij tijdens zijn leven mocht ontvangen is heengegaan onze oom Gerard van Espen Axel, I augustus 1927 f Axel, 3 januari 2017 Neven en nichten correspondentieadres: Janet Risseeuw-van Espen Mecklenburgstraat 10 4571 HH Axel De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Diep bedroefd geven wij u kennis dat na een periode van afnemende krachten, door de Heere uit ons midden is weggenomen, na een huwelijk van ruim 70 jaar, mijn innig geliefde, zeer zorgzame man, onze vader, grootvader, overgrootvader en betovergrootvader Willem Duvekot Wim Geboren, Vrouwenpolder Overleden, Goes 17 november 1923 7 januari 2017 Goes: L. Duvekot-Traas Kruiningen: S.D. Sinke-Duvekot P. Sinke Ridderkerk: D.M. Duvekot Hoornaar: J. Slappendel Goes: M.L. Sinke-Duvekot J. Sinke Krimpen a/d IJssel: C. Kieviet-Duvekot T. Kieviet 's-Gravenpolder: J.J. van der Hart-Duvekot J. van der Hart Scherpenisse: J.W. Duvekot M.J. Duvekot-Rijstenbil Achterberg: H. Lokerse-Duvekot J. Lokerse in liefdevolle herinnering) Kloetinge: J. Everse-Duvekot M.J. Everse 's-Gravenpolder: M. Duvekot P. Duvekot-Westveer Klein-, achter- en achterachterklein kinderen De Heere heilige deze roepstem aan ons aller hart. Correspondentieadres Bergweg 7G, 4461 LX Goes Er is gelegenheid tot condoleren op D.V. woensdag 11 januari van 19.00 tot 20.30 uur in de kerk van de Gerefor meerde Gemeente, Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen in deze kerk op D.V. donderdag 12 januari om 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om ca. 15.00 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Wemeldingse Zandweg te Wemeldinge. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. Wij zeggen het personeel van Rehoboth te Goes afdeling De Zwaluw hartelijk dank voor de liefdevolle verzorging. Graag gepaste kleding Geen bloemen kijk ook op Sterven doe je niet ineens maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt ik ben wat moe, maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Toon Hermans Rust zacht, lieve Jan, pa, opa xxx Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame pa en opa echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 84 jaar. Marie-Louise Weemaes-Mortier Sonja Weemaes en Laurent D'Halluin Lauren Pauline en Mieke Nicole en Kees-Jeen van Duin-Weemaes Thomas Maureen John Weemaes en Erika Sanders 7 januari 2017 Stationsweg 20, 4561 GB Hulst U kunt afscheid nemen van Jan in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 11 januari van 18.30 tot 19.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 12 januari om 10.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst. Samenkomst in de Basiliek, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de Basiliek. Aansluitend wordt u verwacht in restaurant 'Truffino' voor de koffietafel en een samenzijn. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Wilt u, indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van de Blaauwe Hoeve voor de goede en liefdevolle verzorging en begeleiding. Wij zijn bedroefd om het overlijden van onze zwager en oom Wij wensen Tina, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. D.M. Koster-Korsuize t P.H. Koster t H.J. Korsuize t J. Korsuize- van Liere J.M. de Fouw-Korsuize C. de Fouw t P. den Engelsman-Korsuize H.A. den Engelsman t Neven en nichten Colijnsplaat, 3-1-2017 J. Korsuize t J.A.E. Korsuize-Kapitein t A. Huibregtse-Korsuize t L.M. Huibregtse

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 81