k ïmiiuiiflfiP, FAMILIEBERICHTEN 25 Tannetje Jacoba Schouwenaar-Bolle Tan Schouwenaar-Bolle Tjeerd Schaafsma Tjeerd Schaafsma mensenlinq.nl «ikooiop 0 mensen mq.nl "Als God mijn God maar voor mij is, wie is er dan mij tegen". Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie herinneringen hebben wij toch nog onverwachts afscheid moeten nemen van onze altijd meelevende lieve moeder, oma en overoma sinds 15 januari 1982 weduwe van Pieter Schouwenaar in de leeftijd van ruim 100 jaar. Koudekerke: Adri (in liefdevolle herinnering) en Tanny Peter en Rogine Caroline en Remco, Yip, Pepijn Saskia en Patrick, Anna en Sander, Floortje, Jasmijn en Petar, Fenna Huissen: Freek en Hannie Erik en Edyta, Nina, Quinten Robert en Lidy, Fred, Willemijn Judith en Patrick, Sven, Daan Rhenen: Bram en Joke Dorinda en Frits, Anouk, Tom, Iris Leonie, Suze, Julian, Sara, Lucas Edwin Goes: Theo en Mieke Mirjam en Ramon, Anniek, Karlijn Michel en Jikke, Simone, Vivian, Renee Zierikzee: Henk (in liefdevolle herinnering) Tanja en Edwin, Kedde Christian en Mariëlle 6 januari 2017, Zorgcentrum Ter Weel Krabbendijke Correspondentieadres: Oostsingel 154,4461 KH Goes De dankdienst voor haar leven, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op donderdag 12 januari om 13.00 uur in de Johanneskerk te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in "Ons Dorpshuis" Berghoek straat 3 te Kruiningen, gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar het personeel en vrijwilligers van Ter Weel Krabbendijke voor de liefdevolle verzorging en aandacht. Wij zorgen zelf voor bloemen. Heden moeten wij afscheid nemen van onze schoonzuster en tante We zullen haar missen. Wemeldinge Familie Schouwenaar Degenen die ik liefheb verlaat ik Om degenen die ik liefhad terug te zien. Verdrietig, maar met dankbare herinneringen aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vader, schoonvader, trotse opa en overgrootopa weduwnaar van Janna Grietje de Karn Wieringerwaard 6 december 1927 f Vlissingen 6 januari 2017 Beilen: Lia en Rudi Assen: Mathijs en Linda Daan Groningen: Paul en Ciska Roan Goes: Aafke en Rinus Kapelle: Eelco en Marjet Lieke, Fenna Leiden: Mariëlle en Roely Auke, Sepp Correspondentieadres Populierenstraat 24 4462 BE Goes De dienst, waarin we hem herdenken, zal worden gehouden op woensdag 11 januari om 13.00 uur in de Open Havenkerk, Oranjeplein te Oost-Souburg. Hieraan voorafgaand is er daar van 12.30 tot 12.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen. De begrafenis zal omstreeks 14.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde Kerk. Geen bezoek aan huis Met verdriet, maar ook met vele goede en mooie herinneringen, nemen wij afscheid van onze geliefde zwager en oom Harm en Gré Kreutzelman-de Kam Wim de Kam f Ko Welleman Corrie Welleman-de Kam t Neven en nichten Welgelukzalig zijn zij, die in Uw huis wonen; zij prijzen U gestadiglijk Psalm 84 vers 5 Na een periode van afnemende krachten heeft de Heere Thuisgehaald onze geliefde moeder, lieve oma en overgrootmoeder Pieternella van Dijke-van den Berg sinds 25 oktober 2009 weduwe van Willem Jasper van Dijke Bruinisse, 13 augustus 1932 Amemuiden, 6 januari 2017 Amemuiden Kees en Hannie van Dijke-de Meulmeester Klaas-Willem en Henny Jelle, Auke en Sietse Joëlla en Joost Joanne, Aron, Lisanne Pieter en Nelleke Yenthe Middelburg Leen en Rineke van Dijke-Sinke Marieke en Wim Hanna en Gertjan Willemijn en Sebastiaan Leendert Eva Narine, Jasper, Lucas Manuel, Mattias, Tii~za Elijah, Elinn Natalia Barendrecht Jaap en Ria van Dijke-Adriaanse Marry Jonathan, Hannah Bas en Heidi Hidde, Leanne Albert en Mariska Thom Gerben en Liesbeth Norah Correspondentieadres Lionstraat 9 4341 EL Amemuiden De Dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op D.V. donderdag 12 januari om 10.45 uur in de Hervormde Kerk aan de Markt 2 te Amemuiden. Hieraan voorafgaand is er in zaal Rehoboth, gelegen achter de kerk, gelegenheid tot persoonlijk afscheid nemen van 10.00 tot 10.30 uur. De begrafenis zal omstreeks 12.15 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Veerseweg te Amemuiden. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemde kerk. Onze bijzondere dank gaat uit naar dr. R.D.M. de Kuyper voor de persoonlijke en betrokken wijze waarop hij onze moeder heeft begeleid en de medewerkers van de thuiszorg van Zorgstroom voor de liefdevolle verzorging en begeleiding. Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, oma en opoe Riek Lamper-ter Veld zeggen wij u hartelijk dank. Jan en Henriëtte Lamper-Hopstaken Ina en jan van Putten-Lamper Klein- en achterkleinkinderen Yerseke, januari 2017 Ei COLOFON Familieberichten Telefoon 088-0139 999 O Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 70