t M Ovaria den J.A. de Jonge Jan de Jonge Maatje de Hond-Deurloo Jozina Maria Jasperse - de Ligny Een mensenmens in hart en nieren, toch werkte hij liever met planten en dieren. Met een diep respect voor zijn positieve houding en rotsvast geloof nemen wij, na een mooi en intens leven, afscheid van onze lieve vader en geweldige opa weduwnaar van A.E.M. de Jonge - Louwhoff 27 februari 1930 f 7 januari 2017 Jaap de Jonge Ellen de Jonge - van Sprundel Eva Jan en Doriane Els Mulder - de Jonge Henk Mulder Arjo en Nikita Vivian en Koen Ria Abbink - de Jonge Herman Abbink Pim en Janneke Romy Tom Angelique de Jonge Annemarie van Vliet Correspondentieadres: Monnikendijk 33, 4474 NC Kattendijke. Pa ligt in Kattendijke opgebaard. De plechtige uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden woensdag 11 januari om 10:30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus, Deken Holtkampstraat 9, 4453 AH te 's-Heerenhoek. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in dorpshuis De Jeugdhoeve naast de kerk. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden te Rilland. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze broer en zwager Broers, zussen en schoonzussen de Jonge neven en nichten Cornells Pieter de Hond Voorbereid, maar toch bedroefd om de grote leegte die zij achterlaat, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Jos sinds 1995 weduwe van Adriaan Jasperse in de leeftijd van 89 jaar. 's-Gravenpolder: Ineke en Bart Fransbergen - Jasperse Arbanasi (Bulgarije): Els Weug - Jasperse en George Slaveykov Vlissingen: Ad en Rocio Jasperse - Castro-Villanueva Gapinge: Jack en Christine Jasperse - Breidenbach Kleinkinderen en achterkleinkinderen Een speciaal woord van dank voor de medewerkers en vrijwilligers van zorgcentrum "Ter Valcke", woning 403, voor de liefdevolle aandacht aan haar besteed. 5 januari 2017 Correspondentieadres: Esdoornstraat 3, 4431 DH 's-Gravenpolder De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden op donderdag 12 januari om 13:20 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal omstreeks 14:00 uur de begrafenis plaats vinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en informeel samen zijn in hotel brasserie "Loskade 45" te Middelburg. Voorafgaand aan de bijeenkomst is er van 13:00 uur tot 13:15 uur gelegenheid tot afscheid nemen in voornoemde aula. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Langzaam vervaagden de herinneringen gleden gedachten weg en nam je afscheid van ons. Nu nemen wij afscheid van jou. Bedroefd, maar dankbaar dat zij uit haar lijden is verlost geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma Maria Leonie Burgs - Marietje - weduwe van Johannes Petrus Uitterhoeve 2 april 1939 Goes 7 januari 2017 Kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: Arnold en Sandra Uitterhoeve Kievitlaan 35 4461 RA Goes De afscheidsbijeenkomst vindt plaats in besloten kring. Met je ogen en met je gebaren sprak jij met ons de laatste jaren. Wij begrepen jou toch o zo graag, maar of dat lukte blijft steeds de vraag. Lieve ma en oma Rust zacht. Arnold, Sandra en Dean Diep bedroefd geven wij u kennis dat na een periode van afnemende krachten, door de Heere uit ons midden is weggenomen, na een huwelijk van ruim 70 jaar, mijn innig geliefde, zeer zorgzame man, onze vader, grootvader, overgrootvader en betovergrootvader Willem Duvekot Wim Geboren, Vrouwenpolder 17 november 1923 Overleden, Goes 7 januari 2017 Goes: Kruiningen: Ridderkerk: Hoornaar: Goes: Krimpen a/d IJssel: 's-Gravenpolder: Scherpenisse: Achterberg: Kloetinge: 's-Gravenpolder: L. Duvekot-Traas S.D. Sinke-Duvekot P. Sinke D.M. Duvekot J. Slappendel M.L. Sinke-Duvekot J. Sinke C. Kieviet-Duvekot T. Kieviet J.J. van der Hart-Duvekot J. van der Hart J.W. Duvekot M.J. Duvekot-Rijstenbil H. Lokerse-Duvekot J. Lokerse (in liefdevolle herinnering) J. Everse-Duvekot M.J. Everse M. Duvekot P. Duvekot-Westveer Klein-, achter- en achterachterklein kinderen De Heere heilige deze roepstem aan ons aller hart. Correspondentieadres Bergweg 7G, 4461 LX Goes Er is gelegenheid tot condoleren op D.V. woensdag 11 januari van 19.00 tot 20.30 uur in de kerk van de Gerefor meerde Gemeente, Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen in deze kerk op D.V. donderdag 12 januari om 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om ca. 15.00 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Wemeldingse Zandweg te Wemeldinge. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. Wij zeggen het personeel van Rehoboth te Goes afdeling De Zwaluw hartelijk clank voor de liefdevolle verzorging. Graag gepaste kleding Geen bloemen Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oudste broer, zwager en oom Willem Duvekot in de leeftijd van 93 jaar. Wij wensen Lijntje en verdere familie kracht en sterkte toe. Familie J. Duvekot Vrouwenpolder, 6 januari 2017 Pieter Jan Verburg Bedroefd maar met fijne herinneringen hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van onze altijd meelevende lieve moeder, oma en overoma weduwe van Zij overleed in de leeftijd van 91 jaar. Serooskerke: Els de Hond en Johny Poissonnier Vlissingen: Lejo de Hond en Erica Desitter Björn de Hond Ivo en Mabel de Hond-van de Velde Raoul de Hond en Kim Baan Cynthia, Daphne de Jong Sivan, Roel en Djerran, Djustin Middelburg, 5 januari 2017 Correspondentieadres: J. A. van de Perrestraat 87, 4336 XX Middelburg U kunt afscheid nemen van onze moeder in Rouwcentrum Adagio, Buitenhovelaan 1 te Middelburg, op donderdag 12 januari van 13.15 tot 13.45 uur. Gevolgd door de afscheidsplechtigheid om 14.30 uur in de aula van de begraafplaats, waarna we haar naar haar laatste rustplaats zullen begeleiden aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de koffiekamer. Onze dank gaat uit naar het team van Zorggroep Ter weel, afdeling Schenge, voor hun liefdevolle inzet en zorg voor Marietje. Wij zijn bedroefd om het overlijden van onze zwager en oom Wij wensen Tina, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. D.M. Koster-Korsuize t P.H. Koster t H.J. Korsuize t J. Korsuize- van Liere J.M. de Fouw-Korsuize C. de Fouw t P. den Engelsman-Korsuize H.A. den Engelsman t A. Huibregtse-Korsuize t L.M. Huibregtse Neven en nichten Colijnsplaat, 3-1-2017 J. Korsuize t J.A.E. Korsuize-Kapitein t

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 23