reiskatern.nl Ontdek de Highlights van Sicilië Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc 8-daagse rondreis Italië Vanaf Vertrekdata en prijzen met Nederland Ga snel naar pzc.nl/afvallen 6 maanden online begeleiding dieet(kook)boek voor slechts 45,- GRATIS excursie Etna- vulkaan! 1 Vertrek van 30 maart t/m 25 oktober 2017 Een heerlijke eilandverkenning Palermo, Syracuse, Taormina en méér Fijn: strandverlenging mogelijk Klantbeoordeling 8,3 - "Een aanrader" Dag 1: vliegreis en bezoek aan Taormina 'de Parel van Sicilië'. Dag 2: bedevaarts plaatsje Tindari en vissersplaatsje Cefalü. Dag 3: Palermo met o.a. de Dom en een bezoek aan Monreale, Dag 4: Segesta met de zuilentempel en het dorpje Erice. Dag 5: Agrigento met de Griekse tempelruïnes en Piazza Armerina met de Romeinse villa. Dag 6: authentiek Syracuse met het Griekse theater en historisch Catania, Dag 7: gratis excursie naar de Etnavulkaan! Dag 8: vliegreis. Lezersprijs 8 dagen vanaf €629 11 dagen (apr/mei/okt.) vanaf €819 12 dagen (mei t/m sep.) vanaf 829 Prijzen zijn per persoon op basis van 2 personen. Nog wat langer genieten van Sicilië? Verleng uw reis met 3 of 4 nachten in het 3-sterren Hotel La Riva in de gezel lige badplaats Giardini Naxos. Het lange zandstrand ligt pal voor de deur en in de omgeving zijn winkeltjes, bars, res taurants en gezellige terrassen. Wandel ook eens naar het vissershaventje! Niet inbegrepen: entreegelden, stadsgidsen, audiosystemen en fooien reis-en annuleringsverzekering ruimbagage reserveringskosten 19,50 en Calamiteitenfonds 2,50 (beide per boeking en verplicht) Gaat u mee naar het zonnige Sicilië, in het hart van de Middellandse Zee? Tempelruïnes, leuke steden, pittoreske vissersplaatsjes... hier bekruipt u een echt vakantiegevoel. Met heel veel moois én, speciaal voor u als lezer van deze krant, een gratis excursie naar de Etnavulkaan t.w.v. 27! Inbegrepen: retourvlucht Amsterdam-Catania handbagage rondreis met touringcar Nederlandssprekende reisleiding verblijf in toeristenklasse hotels 7 x ontbijt en 2 x diner gratis excursie Etnavulkaan Extra inbegrepen bij reis met verlenging: 3 of 4 nachten in Hotel La Riva met ontbijt. Meer informatie en boeken: Ga voor deze rondreis Sicilië naar onze website reiskatern.nl/pzc/LR83176 of /83177 of bel met Kras 0900-9697 (70 cpg) o.v.v. reisnummer LR83176 of LR83177 (met verlenging). Deze aanbieding is geldig t/m 23 januari 2017. ANVR (SÜJ SGR De wereld is Kras Etnavulkaan incl. verzendkosten Hét 10-weken-gezond-slankprogrammavoorjouwstr Afvallen met Nederland Ook u kunt succesvol afvallen! Het Afvallen met Nederland programma begeleidt u met variërende recepten, beweegoefeningen, motivatiecursussen en nog heel veel meer informatie om op uw streefgewicht te komen. Maak nu gebruik van ons exclusieve aanbod en start het nieuwe jaar met deze gezonde en no-nonsense afvalmethode. Ruim 500.000 Nederlanders gingen u voor.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 10