gillis KEH fl O fT1ens9nLlnq.nL FAMILIEBERICHTEN 25 Hantje Dijkstra Hannie - Jannetje Eversdijk - Sinke Elizabeth Johanna van der Waal - van Aartrijk Francina de Jonge-de Ruijter Dankbaar voor alle liefde die wij van haar mochten ontvangen, nemen wij afscheid van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder 10 oktober 1937 3 januari 2017 Zij is moe en verlangend naar het einde in rust van ons heengegaan. Dicky Wieringa Edith Flipse - Wieringa Iman Flipse Chantal en Marco, Noud Klaas Wieringa Fydia Rentmeester Fuca Fieke Geheel in overeenstemming met haar wens hebben wij in familiekring afscheid van ma genomen. Correspondentieadres! Prins Bernhardstraat 21 447 1 PW Oud Sabbinge Tanny Timmerman-Kosters Verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het toch nog onverwachte overlijden van mijn lieve vriendin en partner en onze tante sinds maart 1986 weduwe van Aart Jan van der Waal Partner van Comelis Jan Maat Gorinchem, 29 mei 1935 - f Goes, 5 januari 2017 Ovezande: Cor Maat Gorinchem: Henk en Elvira van Oeffel Eline Joris Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorgcentrum Randhof en Zorgcentrum Ter Weel te Goes, voor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Hoofdstraat 3,4441 SG Ovezande De afscheidsbijeenkomst en begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. Ps. 94:8 (berijmd) De HEER zal in dit moeilijk leven zijn volk en erfdeel nooit begeven. Heden nam de Here na een kort ziekbed tot zich onze zorgzame moeder, oma en oude oma weduwe van Leen de Jonge Kerkwerve, f Zierikzee, 23 juli 1919 5januari2017 Numansdorp: Triest en Gré Kerkwerve: Johan en Anneke Kapelle: Marti en Piet Dordrecht: Lennie en Harry Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres Kerkwegl 4321 AB Kerkwerve De dankdienst voor haar leven zal worden gehouden op woensdag 11 januari om 13.00 uur in de Pniëlkerk, Beatrixstraat 5,4321 AP Kerkwerve. Voorafgaand aan deze dienst is er van 12.15 tot 12.45 uur gelegenheid tot persoonlijk afscheid nemen. De begrafenis zal omstreeks 14.30 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Kerkwerve. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemde kerk. Geen bloemen zaterdag 7 januari 2017 kykookop Je moeder blijft je moeder Maar eens komt de dag zo eigen en vertrouwd. dat je haar moet laten gaan. Je wilt haar niet graag missen Je verstand zegt dat het goed is omdat je van haar houdt. maar in je ogen blinkt een traan. Bedroefd, maar dankbaar wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan, onze lieve moeder, oma en overoma echtgenote van Adriaan Eversdijk 23-11-1979 Schore, 9-9-1922 Kapelle, 4-1-2017 Hansweert Corrie van Boven - Eversdijk Piet van Boven Jolanda en Marcel Diana en Mark, Jarno, Stan 's-Gravenpolder Jannie Eversdijk Schore Nico Eversdijk (in liefdevolle herinnering 1957) Nisse Christien Veerhoek - Eversdijk Jaap Veerhoek Jantien en Alexander Adriaan Raoul Yerseke Nicole Lindenberg - Eversdijk Eddy Lindenberg Jorn Twan en Julia Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van 'Cederhof' voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Nederhof 15, 4401JX Yerseke De dankdienst voor haar leven wordt gehouden op woensdag 11 januari om 13.30 uur in de Hervormde Kerk, Nieuwe Kerkplein 4 te Schore. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Schore. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in het dorpshuis, Nieuwe Kerkplein 15 te Schore. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Wij wensen Marianne, Eric, hun kinderen en verdere familie heel veel kracht en sterkte toe. Familie Meerdink

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 151