Adriana Kloet-Braamse Pieternella Lievense Piet er Jan Verburg Piet Verdrietig, maar ook dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat, na een kortstondig ziekbed, voor ons geheel onverwacht van ons is heengegaan onze lieve moeder en oma Sinds 17 mei 2012 weduwe van Jan kloet in de leeftijd van 91 jaar. Heinkenszand: René en Leny Andrea John Stefan Robert Lewedorp: Marius en Elly Angeline en Reint Marcel Davina en Lenncird Kees (in herinnering) Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Buurtzorg Heinkenszand voor de goede begeleiding van onze moeder en oma. 4 januari 2017 Laan van Barbestein 8, 4451 AH Heinkenszand. De afscheidsdienst wordt gehouden woensdag 11 januari om 10.00 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Graven- polder. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de kerkelijke begraafplaats aan de Kasteelweg te Nieuwdoip. Na de begrafenis is er in voornoemd uitvaartcentrum gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Statig en toch bescheiden Op de achtergrond en tegelijkertijd aanwezig Elsie Pieternella Nastaly-van de Kreke Els O fïlensen tnq.nl Wij zijn verdrietig dat we nu afscheid moeten nemen, maar dankbaar dat zij lang bij ons mocht zijn. Onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder en oma echtgenote van Jan Hoekstra (overleden op 23 december 20IS) 16 september 1929 5 januari 2017 Kortgene: Auke en Theuny Cornelijne, Pernella Correspondentieadres Torendijk 88 A, 4484 ND Kortgene De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden op woensdag 11 januari om 10:45 uur in zaal "Bij de Koster'! Markt 65 te Westkapelle. Aansluitend zal omstreeks 12:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Nadien is er gelegenheid tot condoleren en informeel samenzijn in voornoemde zaal. Een speciaal woord van dank voor de medewerkers van Krekepad 1, voor de liefdevolle verzorging. Indien wij vergeten zijn u een rouwkaart te sturen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Pieternella Hoekstra-Lievense Conny Alida Lere Pieter Jan Verburg Bert Klapwijk Stilletjes, vlak na het verlies van haar geliefde zus Tinie van de Kreke en enkele dagen na de sterfdag van haar oudste zoon, is van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en overgrootoma in de leeftijd van 87 jaar. Sinds 9 mei 1980 weduwe van Wladyslaw Nastaly Vlissingen, Vlissingen, 14 april 1929 31 december 2016 Ron, in liefdevolle herinnering 26 december 2009 Simone en Jurjen, Ewa Antoinette, Sean Marys ka Saïdja en Peggy Sue, Joey Valeska en Iwan Stefan en Frederik Correspondentieadres: Kanariesprenk 295, 4386 DM Vlissingen Els is op vrijdag 6 januari 2017 in besloten kring begraven en herenigd met haar echtgenoot en zoon op de Noorderbegraafplaats in Vlissingen. kijk ook op zaterdag 7 januari 2017 Mijn tijden zijn in Uw hand Psalm 31:16 Verdrietig, maar dankbaar voor de liefde die ze ons gaf, hebben we afscheid genomen van mijn lieve zus en onze creatieve tante We zullen haar muzikaliteit en vrolijkheid missen. We wensen Auke, Theuni, Cornelijne en Pernella veel sterkte toe. Jane Lievense Suzan en Wim de Looff-Kodde Marieke en Ramon Robbert en Danielle Westkapelle, 5 januari 2017 Met veel verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante. In de leeftijd van 52 jaar. Johan Lere (in herinnering) Henk Lere Rob en Jacqueline Lere Inge Lere en Henk Bos Rory en Rosalie Mijdrecht 26-12-2016 Na een arbeidzaam en zorgzaam leven hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa 29 mei 1931 3 januari 2017 Tina Verburg-Korsuize Leo en Corrien Anne en Ramon Romy Karin en Peter Pirn en Linda Nick Kevin Correspondentieadres: Zuidkerkstraat 33, 4486 BN Colijnsplaat Wij nemen in besloten kring afscheid van hem op woensdag 11 januari. Indien u ons wilt condoleren bent u welkom om 15.00 uur in de 'Thuishaven', Havelaarstraat 30 te Colijnsplaat. Verdrietig zijn wij om het overlijden van mijn zwager en onze ome Piet. Wij wensen Tina, Leo, Corien, Karin, Peter, Pirn, Linda en de kleinkinderen veel sterte toe. J.M. Verburg-Alebregtse Ella en Bob Anita en Onno Colijnsplaat, 3-1-2017 Zijn hart lag bij de muziek! Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons oud-koorlid en oud-voorzitter Gedurende vele jaren heeft hij zich met veel enthousiasme ingezet voor ons koor. Bestuur, leden en dirigent Gemengd Koor "Zilt" Burgh-Haamstede

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 140