FAMILIEBERICHTEN 23 Vsrjijy/iliig Dys/Jailsf] Adriana van Liere - Bakker Pv O lïlensen inq.nl Nevan der Narst-van der Neer Pieternella Cornelia Mien Bogte Lourina Bimmel - Maranus Maartje Don Pie Geertse-Leijnse Johanna Hendrika B annink- O verb o s ch Joke Loura Laura Bimmel - Maranus We zullen je missen lieve oma Christiaanse Jan Courtin zaterdag 7 januari 2017 15 januari hoopt onze moeder, oma en ouwe oma 95 jaar te worden Wie haar hiermee wil feliciteren, is van harte welkom op 14 januari, 15.00 - 16.30 uur, in Hotel Kodde, Burg. Bosselaarstraat 14, Aagtekerke. Simnia, Simniapad 1, 4357 HJ Domburg Ik hou van je, ik hou van je - en laat je voor altijd gaan. Leonard Cohen In liefde gedenken wij weduwe van Johan Melchior Bannink Avereest, Amsterdam, 16 juni 1927 3 januari 2017 Maarten en Lia Farah en Arend Fredrike en Hidde Eva en Hans Eline Correspondentieadres: M.A. Bannink Willem van Mechelenstraat 1 3817 BB Amersfoort Wij nodigen u uit voor de samenkomst op woensdag 11 januari om 15.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. -Enige algemene kennisgeving- Na een steeds kleiner wordende wereld is rustig ingeslapen onze moeder, schoonmoeder, oma en oud oma weduwe van Arie van der Harst 30 mei 1922 4 januari 2017 Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: M.M.Pruijssers-van der Harst Meesterstraat 57 4384 HG Vlissingen Naar haar wens hebben wij in familiekring afscheid genomen. Onze dank gaat uit naar het team van Ter Reede, woning 27, voor de liefdevolle verzorging. Kom maar, zei de Dood En ze nam me bij de hand En ze ging me voor Naar het onbekende land De laatste jaren waren zwaar... té zwaar. Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, dappere en moedige moeder 31 oktober 1926 Vlissingen f 4 januari 2017 echtgenote van Isaac Bogte overleden 25 mei 1987 Ineke en Freek Ben (in liefdevolle herinnering) Een speciaal woord van dank aan het zorgt earn van Ter Reede, woning 25, voor de betrokkenheid en de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Ineke Bogte Van der Brugghenstraat 45, 4384 BV Vlissingen. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op dinsdag 10 januari om 12.15 uur in het Uitvaartcentrum Monuta, Industieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zullen we Mien naar haar laatste rustplaats begeleiden op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in bovengenoemd Uitvaartcentrum. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 11.45 tot 12.00 uur. Op de hoge leeftijd van 98 jaar is overleden onze moeder, oma en overgrootmoeder gehuwd geweest met Nicolaas Bimmel (f 2001) Maassluis Loet en Ton f Thelma en Ipe Eeonie en Gerben Domburg Jaap en Lia Ro nald en Eeoniek Rutgeren Joëlle Hellevoetsluis Jan en Rina Erik en Petra Nicolien en Martijn Eourien en Clen en achterkleinkinderen Onr^e dank gaat uit naar hetpersoneel en de vrijwilligers van "Simnia" voor de liefdevolle verzorging. Domburg, zorgcentrum "Simnia", 6 januari 2017 Correspondentieadres: Badstraat 11 4357 AT Domburg De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 10 januari om 11.15 uur in het kerkgebouw van de Protestantse Gemeente, Markt 8 te Domburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Domburg. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in Schuttershof. Bedroefd hebben wij afscheid genomen van mijn lieve zuster, schoonzuster en tante Domburg, 6 januari 2017 L. Maranus J.D.J. Maranus - Dekker T. Maranus - Vos Neven en nichten Ik hef mijn ogen op naar de bergen, van waar mijn hulp komen zal. Mijn hulp is van de HEERE, Die hemel en aarde gemaakt heeft. Psalm 1211,2 Bedroefd om haar heengaan, maar met dankbare herinnering aan de liefde die zij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat in het volle vertrouwen op haar Heer en Heiland van ons is heengegaan onze lieve moeder en oma Sinds 19 mei 1986 weduwe van Jan van der Burg Maassluis, f Middelburg, 13 oktober 1923 5 januari 2017 Hanneke en Bart Alma en Peter Jan Irene en Eric Piet Kleinkinderen Correspondentieadres: Hanneke van der Warf Rubenslaan 162, 4383 WH Vlissingen Mama is thuis, Meestoof 53 te Middelburg, waar gelegenheid is tot afscheid nemen op zondag 8 en maandag 9 januari van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst voorafgaand aan de crematie wordt gehouden op woensdag 11 januari om 11.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. _y Zoals je geleefd hebt, zo ben je gegaan standvastig en vol overgave zo kom je op je bestemming aan in de hemel, die veilige haven Peter en Aukje, Fenna Erwin Pascal en Daniëlle, Fay Judith Wij zijn bedroefd om het overlijden van onze zwager en oom weduwnaar van onze zus en tante Corrie Courtin-van den Dries Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte in deze moeilijke tijd. Familie Van den Dries Enige en algemene kennisgeving Na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum Cleijenborch te Colijnsplaat is op 2 januari 2017 overleden mijn zuster en onze tante weduwe van Gijs van Liere in de leeftijd van 88 jaar. Fam. J. Kramer - Bakker Correspondentieadres: Putwei 10 4464 BT Goes De crematieplechtigheid heeft in besloten kring te Middelburg plaatsgehad.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 139