Jï familieberichten ÜyarJsdön familieberichten kijktip fDensenlinq.nl FAMILIEBERICHTEN 15 Cornelis Job de Kam - Kees - COLOFON Familieberichten Met familieberichtenonline, nl kunt u op een eenvoudi ge, snelle en zekere ma nier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. BETROUWBAAR EN EENVOUDIG FAMILIEBERICHTEN OPGEVEN IN DAG EN WEEKBLADEN Jan Gerrit Ruben vrijdag 6 januari 2017 Rustig en kalm is van ons heengegaan mijn man, onze pa en trotse opa echtgenoot van Janneke Cathelientje Sonnevijlle Oost- en West-Souburg, 18 maart 1935 t Oostburg, 1 januari 2017 Oostburg: Oostburg: Waterlandkerkje: Cadzand: J.C. de Kam - Sonnevijlle Frank en Chantal Ananda en Carlo Bodhi Timo Ester Edwin en Petra Ilse Grote Beer 8-17 4501 ER Oostburg De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Een speciaal icoord van dank aan de verzorgenden van De Stelle, afdeling Klaproos voor de goede zorgen. Beveel gerust uw wegen, al wat u 't harte deert, der trouwe hoed 'en zegen van Hem, Die 't al regeert. Die wolken lucht en winden wijst spoor en loop en baan, zal ook wel wegen vinden, waarlangs uw voet kan gaan (Gez. 180 1 Herv. bundel 1938) Met verdriet om het afscheid, maar ook met dankbaarheid voor wat God ons in hem heeft gegeven, laten wij u weten dat onze lieve vader, opa en overgrootvader is overleden. weduwnaar van Maatje Dieleman 8-3-1924 3-1-2017 Jo en Lies Ruben-Singerland Rinus - in herinnering - en Eef Ruben-Keurhorst Heieen Ruben en Dia King Maatje en Arend Bos-Ruben Hennie Ruben - in herinnering - Piet en Annie Ruben-van Driel Herman en Marja Ruben-de Putter Rietje Ruben Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres Langeweg 3d 4542 RT "Hoek De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op maandag 9 januari om 13.30 uur in de Bethlehemkerk, Frans Halslaan 1 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbe graafplaats, Bellamystraat 28c Terneuzen. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te con doleren in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 Terneuzen. Geen bloemen. Speciale dank aan verplegend personeel Maxima, voor de liefdevolle zorg aan onze vader en opa besteed. Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 71