0 Gerard de Waard Jacoba Derkje Smits - Muller Jacob Potappel Jaap Potappel Intens verdrietig om zijn gemis maar dankbaar voor de vele mooie jaren samen nemen we afscheid van mijn allerliefste, mijn zorgzame vader en onze hulpvaardige opa Colijnsplaat 30 november 1926 - Middelburg 4 januari 2017 Janny Marian en Willem (in liefdevolle herinnering) Eline, Leonie, Philip Het afscheid vindt plaats in besloten kring. Hierbij wil ik alle medewerkers van Zorgstroom team Klarenbeek, de vrijwilligers en de huisarts dokter Boejharat bedanken voor de vele warme zorgen voor mijn lieve man J.J. de Waard-Priester Intens verdrietig, maar vol bewondering voor haar wilskracht en optimisme en dankbaar voor alle goede zorgen en liefde die wij van haar mochten ontvangen, hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder Cobie Zij overleed in de leeftijd van 66 jaar. Dirk Smits Arjen Marleen en Remco Dennis en Evelien 3 januari 2017 Julianastraat 40, 4491 GB Wissenkerke De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op maandag 9 januari om 13:15 uur in "Zaal onder de Toren" Voorstraat 20 te Wissenkerke. Aansluitend zal omstreeks 14:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in voornoemde zaal heid tot condoleren en informeel samenzijn. n- Voorafgaand aan de bijeenkomst is er van 12:30 tot 13:00 uur nog gelegenheid tot afscheid nemen. Cobie Smits - Muller Cobie Smits gehuwd met Lena Wielemaker t 3 maart 1953 - 17 december 2004 ,s Margaretha Helena de Ronde Ellie Jaap Potappel We vragen om kracht voor Anja, Henk Wim en hun familie om dit te kunnen verwerken. Koudekerke, 4 januari 2017 Bedroefd hebben we afscheid moeten nemen van onze gerespecteerde en altijd belangstellende zwager en oom Bilthoven, Bram en Rie Wielemaker Koudekerke, Pauw en Leintje Wielemaker vrijdag 6 januari 2017 Bedroefd hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van Wij wensen Dennis, Evelien Familie veel sterkte toe de komende tijd Pieter Lisanne Mark Marlou Simon Christine Jordy Monique Wilco, Romy Vienna Fynn Sharon Ralph, Linda Liam Stephan Ilse Reinier Patrick Robin, Pascalle, Thyson Marley Kees Saskia Lennard Davina Kevin Evi Jacco, Astrid Ranomi Ferdy Krista Leander Sanne Frank Danique Paul Mark Wij denken aan jullie Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de vrouw en moeder van onze collega's Wij wensen Dirk en Dennis en verder familie veel sterkte toe Peter en Erica Dieleman Wim en Henny v d Moere en Kinderen Kamperland 4januari 2017 Ik heb me verenigd met haar die ik beminde. En wacht op hen die ik bemin. Tussen ons is slechts een sluier, duister aan jullie zijde, doorschijnend aan de mijne. Jaap en Leny nu weer samen. Na een leven van grote zorg en liefde voor en om ons allen, hebben wij afscheid moeten nemen van onze vader en opa Koudekerke, 17 november 1929 t Vlissingen, 4 januari 2017 Hij was tot op het laatste moment een lieve man, die anderen in hun waarde liet. Met zijn belangstelling en levenswijsheid ondersteunde hij ons. vader van Anja Potappel en Wim Vermaas Henk Wim Potappel en Helga Potappel-Oosterling opa van Eva, 7 Nils en Alexa Minor Marco en Rachel Vermaas, Elianne Edwin Vermaas Sandra Potappel en Jean Charles Baptissée, Aedan Marieke Potappel en Julian Pischkur, Eline Potappel en Lex uit den Bogaard Correspondentieadres: Anja Potappel Tjalk 50 2991 PN Barendrecht Wij zijn het zorgteam van Ter Reede enorm dankbaar voor de liefdevolle verzorging. Onze vader en opa is opgebaard in het rouwcentrum van Monuta 'De Voorzorg', Industrieweg 20 te Vlissingen. Hier kunt u persoonlijk afscheid van hem nemen op zondag 8 januari van 15.30 uur tot 16.00 uur. De herdenkingsbijeenkomst vindt plaats op maandag 9 januari om 13.45 uur in gebouw De Klimop, Kerkstraat 2, Koudekerke. De begrafenis volgt daarna omstreeks 15.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Koudekerke. Na afloop is er tot 17.30 uur gelegenheid tot condoleance en ontmoeting in gebouw De Klimop. Liefde, een traan en trots Humor, blijdschap een rots Geniet van je leven met een lach Ik heb het gedaan, elke dag 06-05-1963 Dordrecht t 03-01-2017 Oost-Souburg In ons hart ben je voor altijd, vergeten zullen we je nooit, wij houden van je. Mark Mickey Roy Benga Wij zullen een gepaste dienst organiseren ten behoeve van onze Ellie. U bent welkom om de laatste eer te betonen aan Ellie en de familie te steunen op maandag 9 januari 2017 om 10.00 uur in kerkgebouw De Open Haven, Oranjeplein 2 te Oost-Souburg. Aansluitend gaan we lopend naar de algemene begraafplaats, Molenweg 2 te Oost-Souburg. Na de begrafenis bent u van harte uitgenodigd om de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten in genoemd kerkgebouw. Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde broer, zwager en oom. Weduwnaar van Lenie Potappel-Wielemaker Zoutelande: Gerard Potappel t Jo Potappel-Luyk t Koudekerke: Katie Ridderbos-Potappel t Geert Ridderbos t Krabbendijke: Anton Potappel Corrie Potappel-Sturm neven en nichten Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 57