X A Overleden s 14 FAMILIEBERICHTEN A V Johannes Koole Tannetje Marie Timmerman-Kosters Cornelis Job de Kam - Kees - Jan Adriaan Courtin Thona Jacoba de Moor - van der Weele Q fïlensen inq.nl Nico- en Lucie Pankow Neeltje Dina Christiaanse-Meulbroek -To Hans Tanny kijk ook op vrijdag 6 januari 2017 Zoveel reacties naar aanleiding van de advertentie geplaatst t.g.v. ons 50 j. huwelijk. Dank voor de getoonde liefde en steun. We ervaren het als hartverwarmend. Heinkenszand, Hof Rietzanger 21 4451 DE Wij dan, gerechtvaardigd zijnde uit het geloof, hebben vrede bij God door onzen Heere Jezus Christus. Romeinen 5la Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie herinneringen hebben wij toch nog onverwachts afscheid genomen van onze altijd meelevende lieve moeder, oma en overoma Nel sinds 11 april 1986 weduwe van Pieter Cornelis Christiaanse in de leeftijd van 91 jaar. Wemeldinge: Simone en Jan Guiljam-Christiaanse Peter en Aukje, Fenna Erwin Yerseke: Francois en lngrid Christiaanse-Baas Daniëlle en Pascal, Fay Judith 5 januari 2017 Zorgcentrum Moerzicht Correspondentieadres: Fregatstraat 77 4401 JE Yerseke De dienst van Woord en Gebed, geleid door ds. T. Deelstra, wordt maandag 9 januari om 13.30 uur gehouden in de Gereformeerde Kerk, Damstraat 20 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Liever geen bloemen Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Rustig en kalm is van ons heengegaan mijn man, onze pa en trotse opa echtgenoot van Janneke Cathelientje Sonnevijlle Oost- en West-Souburg, 18 maart 1935 Oostburg: Oostburg: Waterlandkerkje: Cadzand: t Oostburg, 1 januari 2017 J.C. de Kam - Sonnevijlle Frank en Chantal Ananda en Carlo Bodhi Timo Ester Edwin en Petra Ilse Grote Beer 8-17 4501 ER Oostburg De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Een speciaal woord van dank aan de verzorgenden van De Stelle, afdeling Klaproos voor de goede zorgen. Hij hield van de polder, het weidse land, daaraan had hij zijn hart verpand. Daar heeft hij gewerkt, daar heeft hij geleefd, daar heeft hij zijn mooiste jaren beleefd. Bedroefd om zijn heengaan, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame vader, schoonvader en trotse opa weduwnaar van Corrie Courtin - van den Dries 27-5-1988 Heinkenszand, 10-5-1930 Goes, 5-1-2017 Heinkenszand Jack Courtin en Reny Janse Mikaj Tim Ayden Nicky Wemeldinge Daniëlle Courtin Tygo Nisse Petra Courtin en Willem Duijnkerke Puck Correspondentieadres: Oude Zanddijk 6, 4451 NV Heinkenszand De dankdienst voor zijn leven wordt gehouden op maandag 9 januari 2017 om 13.30 uur in de H. Blasiuskerk te Heinkenszand. Aansluitend zullen we hem begraven op het kerkhof aldaar. Voorafgaande aan de dienst is er vanaf 13.00 -13.20 uur gelegenheid om afscheid te nemen van Jan in het mortuarium naast de kerk. Na de begrafenis is er in 'de Stenge', Stengplein 1 te Heinkenszand gelegenheid tot condoleren en een moment samen te zijn. Onze dank gaat uit naar thuiszorg SVRZ en 'Ter Valcke' afd. palliatief voor de liefdevolle verzorging en aandacht. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Daar waar vriendschap is en liefde daar is God. Verlangend naar het einde is zacht en kalm van ons heengegaan onze lieve zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder Wissenkerke, 24 januari 1930 Colijnsplaat, 5 januari 2017 Colijnsplaat: Lia en Jan Piet van Gilst - de Moor Mar ja en Mark, Lisanne, Judith, Femke Arjan Kruiningen: Henk en Marleen de Moor - Meulenberg Harry en Anja Jacky en Mirjam, Nick Kamperland: Jolande de Moor Bennie en Kayleigh, Emmily Martin Kevin Correspondentieadres: Newtonlaan 13, 4416 DS Kruiningen De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op maandag 9 januari om 14.00 uur in "De Ark", Veerweg 59 te Kamperland. Na de bijeenkomst zal de begrafenis plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Kamperland. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in Dorpshuis Casembroot, Alexiaplein 3 te Kamperland. Enige en algemene kennisgeving. Verder van de wereld weg elke dag een beetje dichter naar de hemel toe elke dag een treetje. Toon Hermans In alle rust, en met liefde omringd, is overleden mijn man, onze vader, schoonvader en opa 10 mei 1942 31 december 2016 Greet Koole - ten Hoove Jolanda Evi Marleen en Jan Julia Bergweg 81,4461 LZ Goes De afscheidsbijeenkomst heeft, op uitdrukkelijke wens van Hans, in besloten kring plaatsgevonden. Bedroefd, maar met fijne herinneringen en dankbaar dat zij zo lang bij ons was, geven wij u kennis dat, na een kortstondige ziekte, zacht en kalm, is overleden onze lieve, zorgzame moeder, oma en overgrootoma echtgenote van Chris Timmerman f 28 november 2005 11 november 1929 14 januari 2017 Tom Timmerman in herinnering Annemieke en Henk Ensing-Rentier Michel en Kirsten Claudia en Remco, Tessa, Lieke Marga Timmerman Judith Timmerman en Adri van Leeuwen Benny en Anita Paul en Sabine, Demi, Liz Monique en Tom Chantal en Peter Irma en Willem Elfrink-Timmerman Raymond Daniëlle en Vincent Patrick en Jennifer Stephan Marianne en Eric Meerdink-Timmerman Roy en Merel Joyce Tom Zierikzee, Regenboogstraat 13 Correspondentieadres: Schouwenbank 110,4301 ZS Zierikzee De samenkomst zal gehouden worden dinsdag 10 januari om 12.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 56