5 Vrijstaande huizen waarin je kunt wonen en werken In de kamer hebben we veel ramen. Dat is een lastig puntje fel. Deze hebben we bij Walhout ge kocht en ik ben er erg blij mee. Sinds we die tafel hebben, gaan we daar vaak zitten voor de koffie en met vi site. Omdat hij van grof hout is ge maakt, maakt het ook niet uit als de kinderen er per ongeluk met stift op kliederen, 's Avonds zitten we het liefst met z'n allen op de bank, bij de haard. Die schouw was eerst nog gro ter, we hebben er al een heel stuk rondom afgehaald. Maar nog is hij vrij aanwezig. Een ander lastig puntje zijn de ramen, die hebben we nogal veel in de kamer. Er zijn daarom he laas weinig muren om een kast of bank tegenaan te zetten." Smaak „Het is niet altijd makkelijk als je al lebei in de interieurbranche werk zaam bent. Bram heeft verstand van inrichten en heeft een duidelijke ei gen smaak. Het duurde bijvoorbeeld lang voordat de hertenkop aan de schouw kwam. Dat zag Bram niet zitten. Verder laat hij me mijn gang gaan. Wat hij ooit graag zou willen, is een Eames Lounge Chair. Wie weet, in een volgend huis." Verkoop „Omdat we meer ruimte willen heb ben voor de winkel, werkplaats en opslag, hebben we besloten ons huis in de verkoop te zetten. We hebben er heel lang over nagedacht, want ons huis is na alle verbouwingn nu net zo goed als klaar. En het is een heel fijn huis. Waar we heen willen, weten we nog niet precies. Kerkwerve ligt op zich heel centraal voor onze klan ten." Valkuil „We zijn op Zierikzee gericht voor school en de winkels. Het zou dus zo maar kunnen dat we daar een huisje gaan kopen. Maar misschien komt er gewoon in Kerkwerve iets op ons pad. Onze valkuil op huizengebied is dat wij overal doorheen kunnen kijken. Wij denken alles wel zelf te kunnen verbouwen." Even voorstellen KIJK VERGELIJK vrijdag 6 januari 2017 PZ Ramona en Bram zijn altijd met interieurs bezig. Maar hun zoons moeten wel kunnen spelen. FOTO'S MARIEKE MANDEMAKER een va ku —Ramona de Vos Ramona de Vos (36) is getrouwd met Bram Blakenburg (39). Samen runnen ze hun bedrijf Blakenburg passie voor wonen. Ramona heeft ook een web shop, Lovely Livings. Ze hebben twee zoons: Kyran van 9 en Kay van 5. Dreischor Adres: Slotstraat 19 Prijs: 500.000 Bouwjaar: 1860 Kenmerken: Gereno veerde voormalige vlasboerderij met kapschuur, bestaande uit voor- en achterhuis met werkruimte, atelier en opslag. Burgh-Haamstede Adres: Irenestraat 58 Prijs: bieden vanaf €449.500 Bouwjaar: 1998 Kenmerken: Gelijk vloerse vrijstaande woning met garage en tuin op het zuid westen. Met ruimte die geschikt is voor kantoor aan huis. Dreischor Adres: Bogerdstraat 15 Prijs: 285.000 Bouwjaar: 1917 Kenmerken: Woon boerderij met gasten verblijf en vrijstaande berging op perceel van 900m2. Twee en trees, geschikt om een bed en breakfast te beginnen. Serooskerke Adres: Dijkweg 30 Prijs: 630.000 Bouwjaar: 1900 Kenmerken: Be schutte ligging in bosrijke omgeving. Groot perceel van 6000 m2, kapschuur met mogelijkheid voor werkruimte, kantoor of stallen. Luxe keuken. Burgh-Haamstede Adres: Zandweg 21 Prijs: 359.000 Bouwjaar: 1927 Kenmerken: Kavel van ruim bijna 700 m2 grond, 2, badkamers, 6 kamers waarvan 3 slaapkamers en aan gebouwd apparte ment voor verhuur. Voorzien van rollui ken.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 45