mwMmy n I mz B - 4 Blakenburg wonen al bijna elf jaar met veel plezier in Kerkwerve. Hun bedrijf aan huis is voor hen de ideale manier van werken en wonen. Najaren klussen is hun huis zo goed als af. Huizenpaspoort p RamonadeVosenBram ManskadenHartog amona: „Het was toeval dat we hier elf jaar geleden te rechtkwamen. Bram en ik woon den samen in Dreischor. Ons bedrijf bestond uit een schuur in de polder. We konden dit huis via fami lie kopen. Er was ook ruimte voor de zaak bij. Dat kwam goed uit, want we hadden het inmiddels zo druk dat we alleen maar heen en weer reden van Dreischor naar de zaak. Stapje voor stapje knapten we het op. Het was erg ouderwets, met roze plavuizen, steenstrips en schrootjes. Gelukkig is Bram heel handig. Ook het bedrijf bouwden we steeds Het huis zat vol schrootjes, steenstrips en roze plavuizen verder uit. We begonnen in de ga rage, dat is nu de winkel. De werk plaats waar Bram zijn stoffeerwerk doet, hebben we er zelfbij ge bouwd." Aanwinst „De badkamer is net sinds een paar weken af. We zijn er een halfjaar mee bezig geweest. Ik heb overal en ner gens spullen bij elkaar gezocht, ook op internet. Door een dakkapel is de badkamer een stuk groter geworden. Ik vind hem heel mooi, met beton- stuc en een inloopdouche. Hij kan zo in een woonblad, vind ik zelf." Zelf doen „Voor ons werk zijn Bram en ik veel met interieur bezig. Dat zie je na tuurlijk ook aan ons interieur. Bram maakte de bank zelf. Ik moet eerlijk bekennen dat je er iets te rechtop op zit. Ik verander vaak de accessoires in huis. Wat ik in mijn webshop ver koop, staat vaak ook bij onszelf in huis. Ooit zou ik een lichte bank wil len, nu nog niet. Dat is met kinderen niet te doen. Ik houd van netjes in huis, maar de kinderen moeten wel kunnen spelen." Favoriete plek „Ik wilde graag een grote houten ta- KERKWERVE vrijdag 6 januari 2017 ,R2 'Wij kunnen alles, dat is 44 Ramona de Vos Het huis van Bram en Ramona staat in de kern van Kerkwerve aan de Kerkweg 34a. Het is gebouwd in 1963. Sinds zij het kochten is alles gron dig gerenoveerd en is er een stuk aange bouwd. Er zijn boven drie slaapkamers en een badkamer. Het is een vrijstaande woning met bedrijfs ruimte aan huis. Die ruimte biedt veel mo gelijkheden, door de verschillende ruimtes. Een fijne bijkomstig heid is de eigen oprit met plaats voor meer dere auto's.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 44