J? üvarJsilsrj ""0>" O fflensen mq.nl FAMILIEBERICHTEN 15 Margriet van Goeije-Kaijser Dirk Karreman George van Goeije Droef, om het gemis van je warme blik, je lieve lach, je frisse humor Droef, om de leegte die je achterlaat, om het toch nog onverwachte afscheid Dankbaar om zijn leven van liefdevolle werkzaamheid, maar bedroefd om zijn heengaan melden wij u het overlijden van de heer André van Gremberghe weduwnaar van mevrouw Maria Baes geboren te Koewacht op 1 oktober 1922 en overleden te Sint-Niklaas in AZ Nikolaas op woensdag 28 december 2016. gewezen lid EHBO St-Ludwina afdeling Koewacht Dit melden u, met droefheid, de families: van Gremberghe, Baes, van Goeije en Buysse André ligt opgebaard in het Uitvaartcentrum Schelfhout, Frans Van Brusselstraat 89 te Stekene, waar gelegenheid is tot groeten op vrijdag a.s. van 18 uur tot 19 uur. Wij nodigen u vriendelijk uit, om samen met ons, afscheid te nemen van nonkel André tijdens de plechtigheid in de Aula van hetzelfde Uitvaartcentrum op zaterdag 7 januari 2017 om 10.30 uur, gevolgd door de crematie te Sint-Niklaas De as wordt verstrooid op de asweide van de begraafplaats te Moerbeke-Koewacht. Gelegenheid tot condoleren in het Uitvaartcentrum vanaf 10.10 uur. Condoleren online via www.bgsh.be Begrafenissen bloemen Schelfhout Stekene www.bgsh.be Johan Kaijser Jacomina de Vries-Meulmeester Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van de heer Tim Van de Voorde papa van onze leerling Kira Hammond uit klas 2D Dit droevige bericht heeft ons allen diep getroffen. Wij zullen Kira de komende tijd op school extra steunen en begeleiden. Wij wensen Kira, haar moeder, broertje en verdere familie veel sterkte toe. Raad van Toezicht, management, personeel, leerlingen, medezeggenschapsraad en ouderraad van Stedelijke scholengemeenschap De Rede Terneuzen COLOFON Familieberichten woensdag 4 januari 2017 Vele fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Na alle fijne jaren die we samen met haar mochten beleven, hebben we geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, zus en schoonzus echtgenote van Zij overleed in de leeftijd van 84 jaar. Koewacht: George van Goeije CadzandRia en Marc van Bogaert-van Goeije Familie Kaijser Familie van Goeije 31 december 2016 Beukenlaan 2, 4576 DX Koewacht U kunt afscheid nemen van Margriet in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 6 januari van 18.30 tot 19.00 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 7 januari om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wij zijn het personeel van "De Lange Akkers" zeer dankbaar voor de goede zorgen. "Heer, u kent mij, u doorgrondt mij. U omsluit mij, van achter en van voren, u legt uw hand op mij". Psalm 139: 1 en 5 Na een lange tijd van afnemende gezondheid is, in de leeftijd van 81 jaar, overleden onze vader, schoonvader, opa en overgrootopa Gehuwd geweest met onze moeder, Jasprina Elisabeth de Smit, t 15 april 1986 en met Jacoba Heijboer, 5 juni 2014 Kamperland, 27 mei 1935 Goes, 31 december 2016 Koudekerke: Goes: Goes: Jan en Els Mariska en Rafaël, Mia Simone Claudia Lia en Koos Elise Aron Maaike Petra en Peter Sharona Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van SVRZ Ter Valcke voorde goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Lia Louwerse-Karreman Buys Ballotstraat 6, 4462 AP Goes De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 6 januari om 14.00 uur in de Pelgrimskerk, Fort den Haakweg 2 in Vrouwenpolder. U bent hiervoor van harte uitgenodigd. Voorafgaand aan de dienst is er in het ontmoetingscentrum van de kerk gelegenheid om te condoleren en afscheid te nemen van 13.15 uur tot 13.45 uur. We begraven Pa in familiekring op de begraaf plaats in Vrouwenpolder. Ik zal de halmen niet meer zien noch binden ooit de volle schoven, maar doe mij in den oogst geloven waarvoor ik dien... - A. Roland Holst Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is plotseling overleden mijn lieve vader, schoonvader, onze opa en overgroot-opa weduwnaar van Maria van Cadsand Terneuzen, 7-2-1924 t Terneuzen, 29-12-2016 Zaamslag Anneke en Adrie Buijze-Kaijser Lommei (B) Maldegem (B) Martijn en Kirsten Thijmen Sophia Wouter en Natasja Willem Rens Correspondentieadres: Gerard van de Nissestraat 55 4543 AH Zaamslag Naar zijn wens heeft de crematiedienst in besloten kring plaatsgevonden. Lieve ma, wij zijn dankzij jouw liefde en zorgen geworden wie wij zijn. Je blijft en hoort bij ons voor altijd, waar je ook bent. Dankbaar dat haar verder leed is bespaard, delen wij u mede dat op 2 januari is overleden Weduwe sinds 28 mei 1982 van Jelle de Vries Vlissingen, 18-07-1929 Vlissingen, t 02-01-2017 Wilma van Noort-de Vries Wilco van Noort t Marjolein en Alwin Renate, Nora Annemiek en Ruud Tara, Indi Jannie de Vries Bill Stegers Kelly en Floyd Jelle Sjirk de Vries Wendy de Vries-Huisman Tibor en Nena Rinus de Vries Janet van de Griend Dinah en Sascha Monique de Vries Correspondentieadres: Paul Krugerstraat 188 4381 WL Vlissingen Wij nodigen u uit voor de afscheidsbijeenkomst op vrijdag 6 januari om 10.00 uur in het uitvaartcentrum De Voorzorg van Monuta Adrienne Klein, Industrieweg 20 in Vlissingen. Aansluitend op de bijeenkomst zullen we haar naar haar laatste rustplaats begeleiden. Na de begrafenis bent u van harte welkom in het uitvaartcentrum om de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten. E-mail familieberichtenpzc(a)persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 Internet www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 83