COLOFON Familieberichten H1ensenlinq.nl 16 FAMILIEBERICHTENQ iïlgnsen inq.nl a/iL'tiretJ Johannes Jacobus Kouwer Jo Jo Kouwer Dingenis Hannewijk Jo Kouwer Met grote bewondering en respect voor zijn doorzettingsvermogen hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa 9 februari 1945 2 januari 2017 Nellie Kouwer-Janse Hans en Martina Nick Jason Gillis en Marijke Mart Alexiaplein 18, 4493 EZ Kamperland De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op zaterdag 7 januari om 10.30 uur in het 'Casembroothuis', Alexiaplein 3 te Kamperland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Kamperland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het 'Casembroothuis'. Geen bezoek aan huis. Onze dank gaat uit naar het personeel van SVRZ, voor de liefdevolle zorg. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Rie Koolc-Kouwer Rinus Koole Tonny en Henny Rick Jos en Leonie Eva, Iris Wij wensen Nellie en de klein-jkinderen veel sterkte toe. Als een dag zijn einde nadert, zie ik naar wat ik volbracht, eer ik rustig en tevreden 't hoofd ter rusf leg voor de nacht. Was het goed, of was het matig? Was 7 geestig, of te statig? Och, neem 7, zo ik 7 deed, maar aan. Want ik heb mijn best gedaan. Verdrietig, maar met dankbare herinneringen aan zijn leven hebben wij, na een ongelijke strijd, afscheid moeten nemen van onze zorgzame vader, schoonvader, opa en 'ouwe opaatje' - Dies - weduwnaar van Bep Hannewijk - van de Velde in de leeftijd van 87 jaar. Dineke en Albert Ellen Wim, Daniël André en Femke Nettie Rien, Ilse Onze dank gaat uit naar Buurtzorg Goes Noord en Hospice Het Clarahojje te Goes voor de goede en liefdevolle verzorging. Goes, 3 januari 2017 Correspondentieadres: Hoogewei 94,4464 AM Goes. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden zaterdag 7januari2017 om 14.00 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Voor aanvang van de bijeenkomst is er van 13.15 tot 13.45 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van Dies te nemen. Aansluitend aan de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Het adres voor een respectvoC afscheid. Heden overleed mijn schoonzoon, onze zwager en oom op de leeftijd van 71 jaar. G.Janse f M. Janse-Pleijte K. Janse f S. Adriaanse K. Adriaanse M. Janse J. Janse-Janse W. Janse H.J. Willems-Broodman C.L. van Leerdam R. van Leerdam-Janse P. de Nooijer I. de Nooijer-Janse Neven en nichten Rust zacht lieve Jo Anco, Esther, Jakira en Keano 088-0139 990 woensdag 4 januari 2017 ORG Peter Butler Telefoon 0113-340381 I Benonistraat 3,4421 DN Kapelle www.peterbutler.nl I pabutler@zeelandnet.nl Rouwcentrum: Maalstede 1 a Kapelle voor een persoonfijhf uitvaart begeleiding O Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Naam Plaats Zoeken Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande volg ons op like ons op Twitter Pfl Facebook Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberich ten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdens berichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleanceregister. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 72