\*A Overleden 14 FAMILIEBERICHTEN Cornelis van Oeveren Hermanus Heijliger Adriana Dekker - Mieras O fflensen inq.nl C Karelse Krijger Herman Herman Heijliger Hij hield van de polder, het weidse land, daaraan had hij zijn hart verpand. Daar heeft hij gewerkt, daar heeft hij geleefd, daar heeft hij zijn mooiste jaren beleefd. Hij heeft zijn strijd gestreden, zijn wereld werd steeds kleiner om hem heen. Hoe hij in stilte heeft geleden weet niemand, hij alleen. In de avond van zijn leven was zijn horizon klein geworden en zijn gedachtenwereld als in nevelen gehuld. Bedroefd om zijn heengaan, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame vader, schoonvader, trotse opa, super opa en opa ijs Cees sinds 17 november 2009 weduwnaar van Johanna van Oeveren-van Zuidland in de leeftijd van 99 jaar. "Onze welgemeende dank gaat uit naar iedereen die de laatste jaren liefdevolle zorg en aandacht heeft geboden aan (o)pa, in het bijzonder de medewerkers van verpleeghuis Allévo Cornelia, afdeling Zandplaat. Burgh-Haamstede: Thea Stoel-van Oeveren Ad Stoel Steenbergen: Martin en Manon Hellevoetsluis: Leo en Annemieke Den Haag: Richard en Ruth Pepijn, Maj-Britt 31 December 2016 Correspondentie-adres: Thea en Ad Stoel Julianastraat 13, 4328 AR Burgh-Haamstede De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 6 januari om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 14.45 uur in de ontvangstruimte van het crematorium aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid de familie te condoleren. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Tot ons groot verdriet is in de leeftijd van 62 jaar van ons heengegaan onze broer, zwager en oom Ab van Leest 28 januari 1954 t 2 januari 2017 Frans en Barbaraf Pawel en Kasja Ria en Frans t Laura en Lesley Astrid en Rob Marcel en Marie-José Correspondentieadres Familie van Leest Nachtegaalstraat 20 4335 CG Middelburg De crematieplechtigheid zal plaatvinden op donderdag 5 januari om 10.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3,4337 PB Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Bij voorkeur schriftelijke condoleance. Ab van Leest tante Zus woensdag 4 januari 2017 Lieve familie en vrienden Op 5 Januari 2017 wordt ik 95 jaar. Dit wil ik met jullie vieren op zaterdag 7 jan 2017 tussen 14.00 - 17.00 uur Ik hoop jullie dan te zien in het Ambachtsveld 33 te Oost - Souburg Ik hef mijn ogen op naar de bergen: vanwaar zal mijn hulp komen? Mijn hulp is van de Heer, die hemel en aarde gemaakt heeft. Psalm 121 Moegestreden heb je ons los moeten laten. We laten je in Liefde gaan, vertrouwend op de Schepper van ons leven. 24 oktober 1934 Vlissingen 1 januari 2017 Betty Heijliger-Herman Marjolein en Peter Boukje en Erik Rebecca en Ivar Herman is thuis in zijn vertrouwde omgeving. We nemen deze dagen in de beslotenheid van ons gezin afscheid van hem. Strandwal 10 4386 HK Vlissingen De dankdienst voor zijn leven zal worden gehouden op vrijdag 6 januari om 13.30 uur in de Sint Jacobskerk, Oude Markt 2 te Vlissingen. Aansluitend zal omstreeks 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de Sint Jacobskerk. O Met verdriet namen wij kennis van het overlijden van Herman was tijdens zijn jarenlange inzet voor Scouting, een steunpilaar van ons kampeerterrein aan het Veerse Meer. Wij wensen Betty en de kinderen heel veel sterkte toe. Bestuur en medewerkers Scoutcentrum Zeeland. Ron (in liefdevolle herinnering) Zierikzee: Patricia en Jeroen Jade Thijst Met verslagenheid ontvingen wij het bericht dat onze oud-collega plotseling is overleden. Ab heeft meer dan veertig jaar bij de rechtbank in Middelburg gewerkt. Op 1 juli vorig jaar ging hij met vervroegd pensioen. Wij hadden hem nog vele mooie jaren gegund. Wij wensen zijn familie veel sterkte met het verlies van een aimabel mens. Namens alle collega's van de rechtbank Zeeland-West-Brabant Marieke Koek, president de Rechtspraak Rechtbank Zeeland - West-Brabant Dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten hebben, is na een arbeidzaam leven overleden, onze lieve schoonzus en tante sinds 15-10-1959 weduwe van Jacobus Dekker Wemeldinge, Kapelle, 22-12-1918 -98 jaar- 3-1-2017 Uit aller naam: J. de Zeeuw Correspondentieadres: Wemeldingse Zandweg 23 4424 CP Wemeldinge Onze dank en waardering gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van 'Cederhof' voor de liefdevolle verzorging. Er is gelegenheid om van tante Zus afscheid te nemen op zaterdag 7 januari van 12.30 - 12.50 uur in de Maartenskerk, Kerkweg 5 te Wemeldinge. De dankdienst voor haar leven zal om 13.00 uur plaatsvinden. Aansluitend begeleiden we haar naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats te Wemeldinge. Hierna ontmoeten we elkaar in de koorkerk van de Maartenskerk.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 70