'Relatie George Michael was al anderhalf jaar over' 21 Karin's gen zegt. Als er maar een avontuur aan vastzit. Dat geef ik ook mijn kin deren mee: avonturen beleven, doen! Allemaal. Niet te veel op je centen zitten of opzij zetten. Zonde!" „Dat is wel raar. Ik heb die rol nooit geambieerd. Toegegeven, ik loop toch altijd met licht gebogen hoofd op straat. Het went wel en gelukkig heb ik nooit gezeik. Een tijdje terug haalde ik mijn vader op van het vliegveld toen er een salafist met een baard en zo'n jurk op me afliep. Nor maal interesseert me dat niets, maar ik stond er verder alleen.op een luchthaven. Zegt hij helemaal vrolijk altijd met zijn vrouw naar Oplichters in het Buitenland te kijken. Of hij met me op de foto mocht. Tuurlijk!" „Ik denk het wel. Ik was laatst in Al gerije, dat was wel een eye-opener. Je denkt snel aan IS en ontvoeringen, maar wat een aardige mensen daar. Hartverwarmend. Dames met hoofddoekjes die je geen hand mag geven, maar daar vervolgens om kunnen lachen en grapjes maken. Kijk zo kan het ook hè?! Ik vind niets vervelender dan politici die roepen dat het slecht gaat met Nederland. We zijn een van de rijkste landen ter wereld, hebben de minste inko mensverschillen van Europa, de cri minaliteit daalt al jaren en gevange nissen staan leeg! We denken alle maal dat het een puinhoop is door die waardeloze Wilders! Als je een rijk land bent, is de consequentie dat je soms iemand helpt. Logisch toch?" „Het monogram van componist Bach. Toen ik 23 was en nog stu deerde in Breda hoorde ik voor het eerst zijn muziek bij een beneden buurman. Ik werd daar zo door ge grepen dat ik vroeg wat het was. Het bleek zijn dubbelconcert voor twee violen. Inmiddels heb ik zo'n 330 cd's met Bach thuis en luister ik bijna elke dag naar een van zijn cantates. Het is een medicijn om weer rustig te worden in je kop, alles weer op een rijtje te zetten. Het geeft ver troosting. Ik word daar echt gelukkig van." land, Nederland, Suriname en Bu rundi. En dan was ik nog geen 16 jaar oud. Misschien helpt dat ja, dat je meer hebt gezien en meegemaakt. Ik ben hooguit wel eens bang voor drugs in mijn eten." „Nee joh. Mijn vrouw werkt voor een tv-producent dus dat scheelt iets. Zij weet wel hoe het werkt. Mijn oudste twee zonen zijn vorig jaar nog mee geweest naar Hong Kong voor Oplich ters in het Buitenland. Uiteraard op ei gen kosten. En de jongste van 9 beseft het allemaal nog niet zo. Daarnaast, als ik iets 'engs' ga doen voor werk, meld ik dat nooit van tevoren. Altijd pas achteraf. Die afspraak hebben we met elkaar gemaakt." „Zeker wel! Ik ben gek op mijn kinderen. Met de twee oudsten ga ik deze maand een man- nenweekje Tel Aviv doen. Doen we wel vaker. Lekker zuipen en dom lullen. Ze zijn ook best geëngageerd hoor en we delen dezelfde Geert Wil- ders-irritatie. Maar we bomen ook gerust over de oneindigheid van het heelal. En alleen ben ik echt niet zo vaak van huis. Tus sen de 6 en 12 keer per jaar ben ik 8 a 9 dagen weg. Ik monteer mijn programma's zelf dus ik moet wel geregeld in Nederland zijn. Dat wil ik ook zelf doen. De productie van Moord of Zelfmoord? liep paral lel met een nieuw seizoen van Graf Zonder Naam, daar moest ik wel een ander bij betrekken. Momenteel maak ik het zelf nog wel even 'Kees- proofRegie vind ik het mooist om te doen. Verhalen vertellen met beeld en muziek. Eigenlijk meer dan pre senteren." „Ik krijg er meer handigheid in, maar ik vind mezelf nou geen toppresenta- tor. SBS vindt het kennelijk goed ge noeg. Ik probeer toch ook te genieten van de leuke bijkomstigheden. Lek ker naar het Televizier Ring Gala en na afloop zuipen met de sterren bijvoor beeld. En ik zat er maar één aflevering in, maar Expeditie Robinson zou ik zo weer doen. Je bent natuurlijk ook hartstikke gestoord als je daar nee te- De relatie tussen George Mi chael en Fadi Fawaz liep al anderhalfjaar geleden op de klippen. Dat beweren tenmin ste anonieme vrienden van de onlangs overleden zanger in The Sun. „Fadi was een profi teur. George wist dat, maar was dankbaar voor het gezelschap en rekende voor veel zaken op Fadi. Maar de waarheid is dat ze al achttien maanden uit el kaar waren", zou één van hen hebben gezegd. Fawaz werd op kerstavond gefotografeerd bij het huis van de Wham-zanger en vertelde volgens The Minor in eerste instantie dat de twee het weekend samen door brachten. Later paste hij dat verhaal aan en zei dat hij Mi chael de nacht van zijn dood niet heeft gezien, omdat hij in zijn auto in slaap was gevallen. Altijd inclusief: vlucht verblijf huurauto Nu met vroegboekkorting woensdag 4 januari 2017 En het BN'er-zijn? Maakt al dat reizen je een toleran ter mens? Ik moet je tot slot toch even vra gen: wat is die tatoeage op je arm? Moord of Zelfmoord? is vanaf 8 januari te zien op SBS 6. Kees van der Spek maakt pro gramma's waarin de emoties hoog kunnen oplopen, maar hij kan werk en privé 'best goed gescheiden houden'. FOTO JEAN-PIERRE JANS En je gezin dan? Voelen je vrouw en kinderen geen angst als je weer eens de jacht opent op oplichters in het verre buitenland? Ben je een familieman? Hoe bevalt die rol als presentator dan? Even een warme neus halen als de kou heeft toegeslagen? Of zoek je vast een fijne zomervakantie? Op mijn website staan de leukste plekjes. Profiteer van onze vroeg- boekkorting en kijk snel op www.karinschoice.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 21