üyarJadsrj 24 FAMILIEBERICHTEN Suzanna Antoinetta Bondewel Gerard Pieksma Q fflensen inq.nl Henri Joseph Marie Jonkheijm Henny Els Borm Ria van Waterschoot Henny Jonkheijm Prudent Buyck Chris de Koster Pieter Roelse Pieter Roelse Piet Roelse In plaats van kaarten. T.R.M. Van de Voorde Tim kijk ook op maandag 2 januari 2017 Twee werkende handen die liggen nu stil... Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve en zorgzame pa en opa echtgenoot van weduwnaar van Hij overleed in de leeftijd van 74 jaar. Hulst: Els Vogelwaarde: Frank en Nicole Niek en Lisanne Judith en Tomas s Gravenpolder: Annelies en Hans Bart Tim en Sabine Hengstdijk: Angelo Britt Tessa, Rens Kapelle: Linda en Evert Jasmijn Sofie 26 december 2016 Bierkaaistraat 30, 4561 BC Hulst We hebben in besloten kring afscheid van hem genomen. Een vakman, een voorbeeld, een gezien mens. Bedroefd, maar met mooie herinneringen namen wij afscheid van Grondlegger van ons bedrijf. Directie en personeel Jonkheijm en van Hove Bouw B.V. Vogelwaarde Hulst, 26 december 2016 Pluk de dag want het kan zo ineens de laatste zijn Plotseling hebben wij afscheid moeten nemen van mijn man, vader en opa Oostburg, 22 februari 1949 t IJzendijke, 29 december 2016 Paula Buyck-de Smet Sandra en Herman ff Anouk Koninginnestraat 39,4515 CH IJzendijke De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 5 januari 2017 om 14.00 uur in crematorium Brugge, Zeelaan 2 te Brugge. Na afloop van de crematieplechtigheid is er een samenzijn in Hoeve de Linde naast het crematorium. Samenkomst aan het crematorium om 13.45 uur. Zij die geen kennisgeving mochten ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde oud-werknemer en collega Wij wensen zijn vrouw Nellie en kinderen heel veel sterkte toe. Directie en medewerkers Bouwbedrijf Rijk B.V. Heinkenszand Werp al u bekommernis op Hem want Hij zorgt voor u Petrus 15:7 Omringd door zijn dierbaren is thuis vredig heengegaan mijn lieve zorgzame man en maatje, onze fantastische vader, schoonvader en opa echtgenoot van Katharina Verhagen Westkapelle, 9-9-1938 f Axel, 31-12-2016 Kaatje Roelse-Verhagen Lucia Roelse Anouk en Fabian Kelly Peter en Reni Roelse Merel Zara Astrid Roelse en Emanuel Salas Handelstraat 8 4571 XB Axel Woensdag 4januari is ervan 10.15 - 10.50 uur gelegen heid de familie te condoleren in de Protestantse kerk, Koestraat 2 te Axel, waarna om 11.00 uur de rouwdienst aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis in familiekring plaatsvinden te Westkapelle. Geen bloemen. Geen bezoek aan huis. Onze dank gaat uit naar ieder die zorg heeft verleend aan Piet, voor de liefdevolle verzorging en steun. Van onze zijde is ontvallen onze lieve broer, zwager en oom echtgenoot van Catharina Roelse-Verhagen, in de leeftijd van 78 jaar. Sterke de Heere Ka en de (klein-)kinderen en ons in dit grote verlies. M. Louwerse-Roelse J. Louwerse W. Louws-Roelse P. Louws neven en nichten Axel, 31 december 2016 Heel verdrietig zijn wij door het overlijden van onze beste zwager en oom echtgenoot van K. Roelse-Verhagen. Wij wensen onze zuster, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Zoutelande: Marie en Jaap Kleinepier- Verhagen Westkapelle: Jo Verhagen Neven en Nichten 31 december 2016 De wil was er nog, de kracht niet meer. Na een moedig gedragen periode van ziek zijn, is overleden mijn lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, trotse oma 10-2-1951 Terneuzen 31-12-2016 Axel Philippine: Mirjam en Erny Som Philippine, 1 januari 2017. Corr.adres: Kanaalpark IA, 4553 EA Philippine De crematieplechtigheid zal in stilte plaatshebben. Een groot woord van dank is er voor alle mederwerkers van Zorgcentrum De Vurssche, met name de afdelingen: Kiekuut en De Sluis. Na een leven vol liefde voor ons en betrokkenheid bij de winkel "De Koriander" is op vrijdagochtend vroeg overleden mijn man, onze vader, opa en over-opa Amsterdam, Ovezande, 18 mei 1938 30 december 2016 Joke Pieksma Saskia en Leo Reijnierse Jiri, Rein, Jelka Manja en René, Izzie, Fiinn Inge en Markees Joosse Kimberly Tamara en Bryan Ovezande, Mauritsstraat 31, 4441 BA U bent welkom op de samenkomst voor zijn leven op donderdag 5 januari om 12.00 uur in het "Witte Kerkje" aan het Kerkplein 8 te Ovezande. Aansluitend is er gelegenheid elkaar persoonlijk te ontmoeten in genoemde Kerk. Hier laat ik je los, Tim Van hieraf moetje gaan Sint Amandsberg 03-06-1975 Rotterdam 29-12-2016 Lotje, Kira en Jaden Tom Anne Sven, Wesley, lan Jo Femke Voor een laatste groet bent u welkom op 3 en 4 januari van 19.00 - 19.30 De dienst wordt gehouden op vrijdag 6 januari om 16.00 Beide in crematorium Bellamystraat 28c Terneuzen Naderhand bent u allen welkom in cafe Den Engel voor een borrel op ONZE ALLERGROOTSTE VRIEND! Hier zal ook de gelegenheid tot condoleren zijn.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 62