Overleden S Cornelia Hillebrand-Koole Corrie Hillebrand Rie Jilleba-Westerweel Neeltje Minderhoud - Lous Nel Nel Minderhoud-Lous X Bedroefd, maar oprecht dankbaar voor wat zij tijdens haar leven voor ons betekend heeft, delen wij u mede dat na een langdurige ziekte van ons is heengegaan onze moeder, oma, overgrootoma en mijn levenspartner -Corrie- weduwe van Piet Hillebrand levenspartner van Jan Blanker in de leeftijd van 86 jaar. Oud-Vossemeer: Elly Buijs-Hillebrand Jan Buijs VeereLia van Wijngaarden-Hillebrand Jan van Wijngaarden klein- en achterkleinkinderen Middelburg: Jan Blanker Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers van 't Gasthuis, afdeling Noordbolwerk 33c en Zorgstroom afdeling Maisbaai Middelburg, 30 december 2016 Correspondentieadres: Sandenburghlaan 1, 4351 RM Veere Meestoof 190, 4331 VE Middelburg Onze moeder is opgebaard in 'Het Walchers Uitvaart centrum" aan de Logistiekweg 7 te Vlissingen, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op dinsdag 3 januari van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op donderdag 5 januari om 14.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg, waarna aansluitend de begrafenis plaats zal vinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot het condoleren van de familie in de ontvangstruimte van de begraafplaats. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze lieve schoonzus en tante M. Hillebrand en K.E. Hillebrand-de Regt neven en nichten Diep bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat is overleden, mijn innig geliefde vrouw, onze moeder en oma in de leeftijd van 84 jaar. Jaap Jilleba Judith Jilleba Jacqueline Jilleba en Herman Schoute Jan-Jaap Jilleba en Annick Loisy Chloé Vlissingen, 30 december 2016 4381 GL, Schutterij straat 85 De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 4 januari om 16.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop ontmoeten we elkaar in de ontmoetings ruimte van het crematorium. Chris de Koster - Nel - Nel Minderhoud Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve nicht Nel Minderhoud-Lous Wij wensen de familie veel sterkte toe. Neven en nichten fam. J.van Vaardegem fam. M. Hengst fam. P.van Vaardegem Margaretha Johanna Schets-van Klooster Gré r Gré Schets-van Klooster Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorgstroom, voor de liefdevolle verzorging die zij heeft mogen ontvangen. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde oud-werknemer en collega Wij wensen zijn vrouw Nellie en kinderen heel veel sterkte toe. Directie en medewerkers Bouwbedrijf Rijk B.V. Heinkenszand Omringd door warmte en liefde van ons allen, is rustig van ons heen gegaan mijn lieve vrouw, onze ma, "lief moedertje", oma en overgroot oma 28 februari 1943 30 december 2016 Wij hebben genoten van haar liefde, aandacht en zorgzaamheid. Leen Janet en Peter Teun en Angela, Noa Daan t Max Danique Esmee Anita en Henk Pim Gijs Leónie en Ahmed Ma is thuis. Ma hield van paars en heel veel van bloemen. De herdenkingsdienst zal worden gehouden op donderdag 5 januari 2017 om 13.00 uur in de Catharinakerk, Willibordusplein te Zoutelande. Aansluitend zal zij worden begraven op de begraafplaats aan de Molenweg te Zoutelande. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de Catharinakerk. Correspondentieadres: Sloestraat 2,4374 BP Zoutelande Stil en verdrietig zijn we omdat we afscheid moesten nemen van mijn lieve zus en onze lieve tante Je was altijd zo dichtbij. Wat zullen we je liefde en betrokkenheid missen. Jopie Lievense-Lous Wim Lievense - in herinnering Peter Judith en Jesse, Nout Verdrietig zijn wij na het overlijden van onze lieve schoonzus en tante 28 februari 1943 30 december 2016 Middelburg: Mientje Dingemanse-Minderhoud -in herinnering Bram Dingemanse -in herinnering Zoutelande: Ria Vos-Minderhoud Jo Vos Neven en nichten Wij zijn verdrietig om het overlijden van onze lieve nicht We wensen Leen en gezin sterkte in deze moeilijke tijd. Piet en Katrien Lous Jan en Jo Lous Neel en Jan (in herinnering) Osté Henk en Lia Lous Nelleke en Erich Melchior Nee en Lou Mindehoud Kees en Nel Lous Piet (in herinnering) en Nel Lous 30 december 2016 Soms denk je dat het beter is soms denk je dat het moet soms hoor je te denken ja, zo is het goed soms zijn je gedachten sterk toch kunnen ze zich vergissen mijn gevoel is sterker ik kan je nog niet missen Op 30 december namen wij afscheid van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Yerseke, 4 januari 1944 Vlissingen, 30 december 2016 in de leeftijd van 72 jaar. Frans Schets Willem en Bianca Marga en Danielle Kleinkinderen: Latif, Melissa, Angel, Silas, Malika, Giovanni Castor Correspondentieadres: Molenstraat 64 4351 HX Vlissingen Er is gelegenheid afscheid van Gré te nemen op dinsdag 3 januari van 19.00 - 20.00 uur in het uitvaartcentrum Monuta De Voorzorg, Industrieweg 20 in Vlissingen. De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op woensdag 4 januari 2017 om 13.00 uur in de aula van het crematorium in Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de herdenking is er aldaar gelegenheid de familie te condoleren en herinneringen op te halen. Op 30 december is overleden onze lieve zus en tante Magda Saar neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 54